چگونه برای متوقف کردن سارقان علمی

در اوایل سال جاری از صندلی های دانشگاه هاروارد شیمی گروه دستگیر شد و به اتهام دروغ گفتن به فدرال اجرای قانون مقامات در مورد مخفیانه کار برای دولت چین. در حالی که داستان از فناوری نانو پیشگام چارلز Lieber تکان دهنده است و چشمگیر است و نشان دهنده یک چالش گسترده تر در مواجهه با امریکا منجر موسسات تحقیقات علمی. ما باید امن تحقیقات ما انجام در دانشگاه های ما از دخالت خارجی در حالی که در همان زمان حفاظت از باز بودن و رایگان جریان علمی دانش ساخته شده است که دانشگاه های آمریکا رهبران جهان در پژوهش و آموزش عالی است.

خوشبختانه وجود دارد گام های عملی است که در امریکا تحقیقات دانشگاه ها و موسسات هستند به اطمینان حاصل شود که ما امن و محافظت از سرمایه فکری است که دانشگاه های ایالات متحده تولید از طریق مالیات دهندگان-پشتیبانی از تحقیقات فدرال.

Lieber فدرال دادستان ادعا کرده بود با دریافت صدها هزار دلار از چین Wuhan University of Technology در ازای پیشرو در آزمایشگاه وجود دارد در حالی که هنوز شاغل در دانشگاه هاروارد. هنگامی که مواجه در این مورد توسط مقامات دادگاه اسناد و مدارک بیشتر allege, Lieber دروغ. دادستان ها می گویند Lieber استخدام شد توسط چین هزار استعدادهای طرح یک استراتژی دولت را به جهان بالای علمی و تحصیلی استعدادهای درخشان برای کشور است.

اگر چه کمتر شدید از Lieber, داستان شده اند وجود دارد بسیاری از حوادث در اخبار محققان آمریکایی نتوانستند به درستی به افشای روابط با دولت های خارجی و یا در غیر این صورت امن تحقیقات خود را از مداخله خارجی. از جمله این حوادث است که در آن محققان به سادگی ممکن است آگاه بوده است که آنها در خدمت منافع دولت های خارجی برای به دست آوردن ایالات متحده در علم و فناوری به طور غیر قانونی. در واقع با مسئولین موسسه ملی بهداشت (NIH) گزارش آغاز شده است سوالات را به حداقل 200 NIH-بودجه محققان در بیش از 60 دانشگاه در آمریکا به صورت بالقوه نقض NIH جنگ از منافع درگیری-از-تعهد و یا تحقیقات-یکپارچگی قوانین.

ارتباط من نشان دهنده امریکا برجسته ترین بزرگ پژوهشی دانشگاه ها و موسسات را تهدید به امنیت ملی به طور جدی. است که چرا ما در رابطه با همکاران ما در کانون و زمین-اعطای دانشگاهها مورد بررسی ما عضو دانشگاه در سال 2018 و به دنبال آن در سال گذشته به جمع آوری خود را به موثر ترین شیوه برای مبارزه با این تهدیدات است. در اینجا آنچه ما در بر داشت:

دانشگاه در حال ارزیابی و تقویت سیاست های خود اقدامات و فعالیت هایی برای جلوگیری از دخالت خارجی در تحقیق و برای محافظت در برابر سرقت مالکیت معنوی. اصولا این شامل تقویت و با شور و نشاط اجرای زمان جنگ از منافع سیاست. برای مثال موسسات هنگامی که با استفاده از اشکال که نیست, همیشه روشن یا توضیحی برای دانشکده به افشای منابع مالی است. در حال حاضر دانشگاه ها در حال اضافه کردن بیشتر پرسش های هدفمند به این فرم و ارائه ارومیه با نمونه مورد حالات و پرسش و پاسخ در مورد آنچه که باید گنجانده شده است. برخی نیز نیاز به جزئیات بیشتری از دانشکده در مورد زمان آنها صرف مشاوره با خارج از سازمان و شرکت ها و دانشگاه های خارج از خانه خود موسسه برای محافظت در برابر پتانسیل تضاد منافع است.

در ادامه دانشگاه رهبران جدید با استفاده از وب سایت ها و ارتباطات مستقیم به همه هشدار محققان خود در مورد تهدیدات امنیتی بالقوه و به روشن شدن پروتکل های امنیتی. در گذشته این نوع از سایت ها و یا ارتباطات بودند استثنا و نه قاعده. اما در حال حاضر دانشگاه رهبران ارسال پردیس گسترده ای ایمیل ها به هیات فوق دکتری همکاران و تحصیلات تکمیلی پژوهشی دستیاران ارائه اطلاعات در بی نفوذ خارجی به عنوان آن مربوط به تحقیقات امنیت اقدامات اولیه محققان باید برای محافظت از تحقیقات خود را و آنها را به تماس بگیرید اگر نگرانی وجود دارد.

علاوه بر این دانشگاه پژوهش مدیران به طور مستقیم درگیر ارومیه شناسایی شده به عنوان داشتن سطح قابل توجهی از تحقیقات خارجی تعامل به اطمینان حاصل شود که آنها به طور کامل درک مسئولیت های خود به افشای بودجه خارجی ترتیبات و تطابق مناسب با تمام قوانین فدرال مقررات و دانشگاه سیاست های حاکم بر چنین خارجی میشوند.

در همین راستا دانشگاه های جدید در حال توسعه برنامه های آموزشی برای اعضای هیات علمی و دانشجویان برای آموزش به آنها در مورد خطرات امنیتی بالقوه و آنها را آگاه از تحقیقات اخلاقی شیوه های است که باید به دنبال (از جمله چه نوع از اطلاعات می تواند و نمی تواند انجام شود و یا به اشتراک گذاشته شده در خارج از آزمایشگاه). برخی از موسسات در حال حاضر ارائه برای اعتبار دوره های آموزشی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مجموعه تصمیم گیری اخلاقی و مسئول انجام تحقیقات در این دوره به طور خاص با هدف کمک به حفظ یکپارچگی تحقیق و محافظت در برابر نفوذ خارجی.

مهمتر دانشگاهها نیز ایجاد روابط قوی تر با خود محلی اف بی آی و دفاتر فدرال دیگر سازمان های اجرای قانون. این استراتژی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که دانشگاه رهبران آگاه هستند از تهدیدات در حال ظهور و یا رمان تلاش برای استفاده از unsuspecting محققان ایالات متحده است. در همان زمان اف بی آی در حال کار برای ایجاد روشن پردیس رابط در خود منطقه ای و دفاتر محلی.

فرآیندهای جدید در حال حاضر به امری عادی برای نظارت بر اطلاعات سیستم ها و شبکه های اینترنتی رسوخ گزارش مشکوک به نقض و بهبود امنیت داده ها. برای مثال موسسات در حال حاضر به طور منظم اضافه کردن آن توافقنامه های امنیتی است که تصریح می کند که در آن داده خواهد شد قرار دارد و چگونه از آن محافظت خواهد شد به قرارداد با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث.

سفر خارجی بین المللی و یا ملی بازدید کنندگان به امکانات پژوهشی نیز می تواند در ایجاد تحقیقات آسیب پذیر است. اعضای ما در حال پرداختن به این تهدید بالقوه با گسترش نیاز امنیت غربالگری برای پوشش تمام بازدید از محققان خارجی به جای کسانی که در دسته بندی ویزا که در آن مقررات فدرال در حال حاضر نیاز به چنین غربالگری. دانشگاه ها نیز بیشتر از نزدیک نظارت بر بازدید کنندگان برای پردیس مبتنی بر آزمایشگاه ها و امکانات.

دانشگاه ها باید در محل قرار داده اضافی برای حمایت از تحقیقات مربوط به طبقه بندی و یا در غیر این صورت حساس و یا کنترل اطلاعات. برای مثال دانشگاه را تاسیس شدید تکنولوژی کنترل برنامه ها و cybersecurity پادمان به مناسب امن و محدود کردن دسترسی به چنین پژوهش داده ها و اطلاعات است. علاوه بر این تحقیقات در دانشگاه استخدام خاص کارکنان به امن و مدیریت چنین پژوهش است.

دانشگاه باید مسئولیت امنیت و حفاظت از تحقیقات آنها رفتار از طرف مالیات دهندگان آمریکایی و شکست به این اقدامات را به مخاطره می اندازد ملی ما و امنیت ملی رقابت. یکی دیگر از خطر ذاتی در دانشگاهها عدم پلیس خود را به اندازه کافی است که شبح بیشتر واکنش های شدیدی از قانونگذاران. در حال حاضر چندین نفر از اعضای کنگره و قانونگذاران ایالتی با توجه به اقداماتی که می تواند مانع مشروع بین المللی همکاری های مورد نیاز برای پیشبرد علم.

اما خبر خوب این است که AAU اعضا و دیگران پله تا بشقاب و اقدامات برای تضمین حساس پژوهش است. ما امیدواریم که همه دانشگاه را به دنبال خواهد داشت به عنوان مثال ما. ما در جامعه علمی آن را مدیون خود را به فعال در پیگیری سازنده هوشیاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>