چگونه به خاموش کردن بعد از همه گیر

ما به عنوان مدیریت COVID-19 فاجعه ما باید به یاد داشته باشید که در یک جهان با افزایش جهانی جمعیت, مهاجرت, تغییر آب و هوا و افزایش قابل توجهی در سفر جهانی از جمله حوادث هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد اغلب. ما نیاز به در نظر گرفتن سطح اجتماعی منابع ما در حال آماده به صرف برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر و شناسایی بالاترین ارزش استراتژی های سرمایه گذاری خود را مهار. فاجعه بار شیوع بیماری های عفونی رخ داده است به طور منظم در طول تاریخ است. انتقال بیماری های عفونی از حیوانات به انسان نمی تواند متوقف شود.

اما این گسترش می تواند. بهترین راه برای جلوگیری از بیماری های همه گیر است که به درخواست همان اصول استفاده می کنیم برای جلوگیری از فاجعه آتش سوزی جنگل ها: بررسی شدت برای کوچکتر براش آتش و پایکوبی آنها را بلافاصله. ما نیاز به سرمایه گذاری در حال حاضر در یکپارچه نظارت معماری طراحی شده برای شناسایی شیوع بیماری در مراحل اولیه و به سرعت به استناد بسیار هدفمند مهار پاسخ.

در حال حاضر ما در حال راه اندازی به انجام این کار بسیار خوبی است. اولین بار, مدرن تشخیصی مولکولی فن آوری های تشخیص تنها کسانی که عوامل عفونی ما در حال حاضر می دانیم وجود دارد; آنها می آیند تا خالی هنگامی که با یک رمان agent. عفونت های ناشی از جدید و یا غیر منتظره پاتوژن مشخص نیست تا زمانی که وجود دارد بیش از حد بسیاری از عفونت های غیر قابل توضیح را نادیده گرفت که باعث بیمارستان به ارسال نمونه ها به بهداشت عمومی آزمایشگاه است که پیچیده تر قابلیت های. و حتی زمانی که قبلا ناشناخته عوامل عفونی در نهایت شناسایی آن طول می کشد بیش از حد طولانی برای توسعه اعتبار و توزیع آزمون برای عامل جدید. سپس پنجره از زمان شامل ظهور عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد گذشته است.

اما وجود یک استراتژی است که می تواند اجرا شود در عرض یک سال در یک هزینه معقول. آن را قادر می سازد جوامع به توقف گسترش در حال ظهور بیماری های عفونی قبل از رسیدن به مرحله پاندمی. این مفهوم ترکیبی از زمان واقعی نظارت بر بهداشت عمومی, توالی نسل بعدی فناوری های مدرن و شبکه های ارتباطی و تماس با ردیابی.

امروز وقتی پیچیده امکانات بهداشت عمومی در سراسر جهان بررسی نمونه های بالينی از یک بیماری غیر قابل توضیح شیوع آنها انجام metagenomic تجزیه و تحلیل مقایسه با نمونه های بیمار به یک پایگاه داده از توالی ژنومی از هزاران شناخته شده عوامل عفونی. این می تواند هر دو معمول و غیر منتظره عوامل عفونی حتی اگر پاتوژن هرگز قبل از دیده شده است.

پیشنهاد نظارت معماری برای همه گیر حفاظت. اعتبار: تریسی Reigle

این نوع از تجزیه و تحلیل COVID-19 نمونه ها نشان داد که عامل یک ویروس شبیه به یک شناخته شده که قبلا بت coronavirus. اما در جدید نظارت معماری پیشنهادی در اینجا metagenomic تجزیه و تحلیل از بیماران ارائه شديد علائم بالینی انجام شود تا جلوی در بیمارستان labs piggybacked در روال تست تشخیصی. اگر چه در حال حاضر وجود دارد جوانب مثبت و منفی در مورد استفاده از metagenomic توالی اولیه تشخیص پیشنهادی معماری می تواند اجرا شود در ابتدا به عنوان یک سیستم نظارت در موازی با معمولی تشخیص و بعد از آن به عنوان اصلی ابزار تشخیصی اگر موجه باشد.

شهری بزرگ بیمارستان بخش اورژانس هستند و مهمترین و استراتژیک ارزشمند مکان برای اجرای این نظارت معماری به دلیل این امکانات ضبط یک نماینده کسری از جمعیت از بیماران به احتمال زیاد به بیمار توسط یک عفونت مربوط به سلامت عمومی است. داده ملی داده های اپیدمیولوژیک در عفونت نرخ; علامتی که در آن مردم به دنبال مراقبت های بهداشتی و چگونه اغلب تست های تشخیصی دستور—قابل توجه تعداد کمی از نظارت سایت های مورد نیاز خواهد بود به منظور شناسایی شیوع ظهور عامل.

یک شبکه از حدود 200 نظارت بیمارستان واقع در ایالات متحده در مناطق شهری با جمعیت یک میلیون و یا بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشش 30 درصد از اورژانس در کشور است. مونت کارلو مدل نشان می دهد 95 درصد احتمال شناسایی ظهور بیماری های عفونی شیوع اگر تنها هفت علامتی بیماران به دنبال مراقبت های بهداشتی در این سیستم است. با استفاده از metagenomic توالی رمان عامل می تواند شناسایی شود در عرض چند ساعت و در شبکه خواهد بلافاصله اتصال به بیماران ارائه در مکان های مختلف به عنوان بخشی از همان حادثه ارائه آگاهی موقعیتی از دامنه و مقیاس رویداد.

یک مثال عملی است که در واشنگتن دی سی منطقه شهری به حدود شش میلیون نفر است. بر اساس مراقبت های بهداشتی ملی آمار حدود 0.25 درصد از جمعیت ایالات متحده به دنبال مراقبت های بهداشتی و در نتیجه تشخیص با یک بیماری عفونی در هر روز است. اگر چه تنها 20 درصد از این بیماران را به دنبال مراقبت در اورژانس بيمارستان منطقی است و انتظار می رود که بسیاری از بیماران به طور جدی بیمار که برای اولین بار به پزشکان دفاتر و یا مراقبت های فوری و مراکز خواهد بود و در نهایت ارسال به اتاق اورژانس. بهداشت آمار نشان می دهد که در هر بیمارستان بزرگ اورژانس و پزشکان جهت آزمایشگاه (تنفسی یا خون) آزمایشات برای بیماری های عفونی در حدود 16 درصد از بیماران مبتلا به یک بیماری عفونی ،

در واشنگتن مدل از حدود 900 نفر در روز است که در حال حاضر به بخش اورژانس با یک نظارت معماری حدود 150 تست خواهد شد برای بیماری های عفونی. هنگامی که گسترش بیش از فقط پنج سی, بیمارستان, آزمایشگاه, این است که به راحتی قابل کنترل تعداد روزانه metagenomic آزمون.

پس کشف یک رمان شیوع کلیدی برای مدیریت آن است که توانایی برای پاسخ به چهار پرسش:

  • چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟
  • جایی که آنها واقع شده است ؟
  • هنگامی که عفونت قرارداد?
  • کسی که با این بیماران در تماس با ؟

محاسباتی زیرساخت برای پاسخ دادن به این سوالات خواهد بود آسان برای توسعه به دلیل آن است که بر اساس تکنولوژی های موجود و روش های آماری. این روش به ما اجازه می دهد به منظور برآورد اندازه شیوع بر اساس تعداد ارائه به بیماران است. زمان تماس اولیه با عامل عفونی نیز می تواند برآورد کار عقب مانده از مفروضات معقول و منطقی در مورد دوره کمون. اگر این اطلاعات همراه با دقیق جغرافیایی داده های داوطلب توسط بيماران از تلفن های همراه خود را, ما می توانیم ایجاد یک نقشه که در آن بیماران به روز شده در زمان واقعی به عنوان در هر مورد جدید اضافه شده است. با هم تداخل دارند از بیمار مکان در زمان تخمین زده شده از عفونت می تواند کمک به شناسایی محل سکونت و منبع. این داده ها همچنین می تواند شناسایی دیگر افرادی که در خطر ابتلا به عفونت.

پس چقدر زمان ممکن است ذخیره شود با پیشنهاد نظارت معماری در مقایسه با سیستم فعلی? روش های جاری استفاده می کنیم برای شناسایی بیماران مبتلا به بیمار با یک عامل بهداشت عمومی و یا نگرانی امنیتی است که بر اساس “دانا پزشک” ، است که به ما بستگی دارد پزشکان قضاوت بالینی برای شناسایی مشکوک به عفونت و ارسال نمونه ها به آزمایشگاه بهداشت. مشکل این است که از آن آسان است به از دست یک رویداد غیر معمول به دلیل علائم از بسیاری از عفونت های مختلف بسیار شبیه هستند (فکر می کنم از واژه flulike).

من از تعدادی از همکاران من در اورژانس پزشکی و بهداشت عمومی چه مدت آنها فکر آن را به شناسایی یک رمان عفونت بالقوه خطرناک. پاسخ بسیار متغیر اعم از چند روز تا چند هفته است. وجود دارد كه مطابق توافقنامه ای که پاسخ این است که به شدت وابسته به این عامل عفونی; مهارت و تجربه پزشک و نزدیکی و تخصص بهداشت عمومی آزمایشگاه.

در یک مطالعه منتشر شده بر اساس مورد واقعی ارائه از سال 2001 anthrax حمله تنها شش نفر از 164 پزشکان از بيمارستانهای نظامی و غير نظامی که بررسی گزارش مورد مشکوک به سیاه زخم به عنوان یک احتمال است. در نتیجه عملکرد سیستم فعلی است که درک ضعیف حتی توسط کارشناسان. با این حال بسیاری بر این باورند که مگر در مواردی که عفونت رخ داده است در به طور قابل توجهی تعداد زیادی از مردم و در نتیجه قابل توجهی مرگ و میر این رویداد ممکن است یک زمان بسیار طولانی برای شناسایی در مقایسه با یک روز با پیشنهاد نظارت معماری. البته در یک هندسی پیشرفت عفونت سناریو روزهای اولیه هستند که بیشترین اهمیت را برای مهار.

استراتژی پیشنهادی در اینجا نیاز به هیچ علم جدید و کمی قابل ملاحظه ای هزینه برای پیاده سازی و حفظ کند. هزینه برای راه اندازی و اجرای نظارت معماری در 200 بیمارستان های شهری در ایالات متحده خواهد بود و به کمتر از $1 میلیارد و می تواند در عرض یک سال است. این هزینه ای است که فراتر از بی اهمیت نسبت به هزینه های جاری از COVID-19 فاجعه است. مراقبت عمل به تنهایی هزینه کشور ما بیش از 2 تریلیون دلار. آن را نیز بی اهمیت نسبت به مقدار صرف آمادگی برای دیگر حوادث فاجعه بار مانند یک معمولی و یا جنگ هسته ای. به زودی وجود خواهد داشت بسیاری از تماس های بیشتری به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی و زیرساخت ها است. من استدلال می کنند که ما باید اول شناسایی چه عمومی-بهداشت زیرساخت باید مانند نگاه در 21st century و ساخت یکی از بزرگ در مقياس مناسب با استفاده از بهترین تکنولوژی های موجود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de