چگونه برای دیدن زهره درخشان با ماه امشب


زهره و ماه را یک رویکرد در آسمان شب در فوریه. با 27 سال 2020 است. این جفت ارز خواهد شد در رابطه معنی آنها را در همان آسمانی جغرافیایی در 6:51 p. m. EST (1151 GMT). برای skywatchers در ایالات متحده زهره و ماه خواهد بود در زیر افق در زمان رابطه, اما آنها قابل مشاهده تبدیل خواهد شد در این شب به هنگام غروب محو. (اعتبار تصویر: SkySafari برنامه)

امشب (Feb. 27) به عنوان تاریکی در حال سقوط است, مطمئن شوید که به نگاه به سمت غرب و جنوب غربی آسمان به نقطه دیگری آسمانی تابلو تشکیل شده توسط یک دوست داشتنی هلال ماه و سیاره درخشان زهره.

زهره به نظر می رسد به شناور کنون به حق این ماه است. اشیاء جدا خواهد شد در حدود 6.5 درجه است. عرض مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو اقدامات حدود 10 درجه تا زهره و ماه را به نظر می رسد کمی بیش از نیم مشت از هم جدا.

این ونوس-ماه قرار ملاقات گذاشتن رخ می دهد در حدود یک زمانبندی ماهانه. اگر زهره ثابت شد و به نظر نمی رسد به حرکت در برابر ستاره پس زمینه ونوس-ماه برخورد خواهد رخ می دهد هر 27 روز و 7 ساعت و 43 دقیقه است. این است که به نام “سال نجومی ماه” است که در طول زمان آن طول می کشد که ماه به دور زمین یک بار با استفاده از ستارگان پس زمینه به عنوان یک نقطه مرجع. چون زهره و ماه با هم بودند در Jan. 28 ما ممکن است انتظار بازگشت نامزدی این دوشنبه گذشته (فوریه. 24) اگر ما سعی در اعمال “نجومی ماه حکومت” به این برنامه.

مرتبط با: درخشان ترین سیاره در مارس آسمان شب: چگونه به آنها را ببینید (و چه زمانی)

زهره در حرکت

البته این قانون کار نمی کند چرا که زهره نیست ثابت; آن را در حال حرکت در مدار خود به دور خورشید است. از ما زمینی دیدگاه ونوس به نظر می رسد به تغییر قابل ملاحظه ای به شرق در برابر ستاره های پس زمینه. Back on Jan. 28 ونوس بود که در صورت فلکی دلو آب حامل. اما امروز آن را به نظر می رسد که تغییر بیش از 35 درجه به سمت شرق که در آن در حال حاضر ساکن در صورت فلکی برج حوت ماهی.

پس از ماه تا به حال به سفر که خیلی بیشتر در سراسر آسمان برای گرفتن به زهره. از آنجا که ماه به نظر می رسد به حرکت در سراسر آسمان در حدود 13 درجه در هر روز به آن نیاز دارد سه روز بیشتر به عقب به زهره. که به ما طول می کشد به امشب که دوباره ما درمان خواهد شد و به چشم نواز چشم ما غربی گرگ و میش آسمان بین دو اشیاء درخشان در آسمان شب است.

و بنابراین ما زمین

اتفاقا یکی دیگر از عوامل است که باید در نظر گرفته شود این است که زمین در حرکت به دور خورشید است. اگر در واقع شما نگاه برای هلال ماه گذشته یکشنبه شب (Feb. 23) شما را نداشته اند قادر به دیدن آن به دلیل آن بود که در مرحله جدید و از این رو بیش از حد نزدیک به خورشید دیده می شود. چرا که در طول 26 روز بود که سپری شده از Jan. 28, زمین در حرکت به دور خورشید که ناشی از خورشید را در آسمان به تغییر به شرق نیز در این مورد حق را به همان منطقه ای که زهره و ماه اشغال شده در Jan. 27.

با امشب, اما, ماه خواهد بود به خوبی روشن خورشید و به آسانی قابل مشاهده در غرب و جنوب غربی آسمان با زهره. در حال حاضر gleaming در قدر -4.3, زهره بوده است صعودی به طور چشمگیری بالاتر در ماه فوریه و در حال حاضر راه بیش از 3.5 ساعت بعد از آفتاب. هیچ ستاره ای دیگر (غیر از خورشید) و یا سیاره می تواند نزدیک به تطبیق زهره در درخشندگی. در طول جنگ جهانی دوم هواپیما شرکتکنندگان گاهی اوقات اشتباه ونوس برای دشمن هواپیما. حتی در موارد وجود دارد که در آن زهره جلب ضد هواپیما آتش.

در غرب آسمان شب در فوریه. 27, 2020, جوان هلال ماه خواهد بود یک نگاه دوست داشتنی نشسته سخاوتمندانه نخل عرض به سمت چپ (یا 6 درجه به سمت جنوب سماوی) بسیار روشن و زهره. زمانی که با یک تلسکوپ زهره نمایشگاه یک متر فاز (الحاق). (اعتبار تصویر: شب پرستاره)

و در نهایت اگر ابرها پنهان مشخصات خود را از زهره و ماه امشب, اخم نکنید — فرصت های آینده را ببینید و آنها را با هم دوباره خواهد آمد در تاریخ 28 مارس و آوریل 26.

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im