چگونه برای دیدن فوق العاده پینک ماه’ به صورت آنلاین در زنده رسانه امروز

“فوق العاده پینک ماه” خواهد رفت به آسمان شب امروز (7 آوریل) و شما می توانید آن را به صورت آنلاین با رسانه از تلسکوپ مجازی پروژه و Slooh.

امشب supermoon — نام بعد از a pink wildflower, فلوکس subulata — خواهد بود که نزدیک ماه کامل از سال 2020 است. که ماه در حضیض می رسد و یا نزدیک ترین نقطه به زمین در مدار بیضوی در 2:08 p. m. EDT (1808 GMT). در آن زمان ماه خواهد بود 221,905 مایل (357,122 کیلومتر) به دور از زمین در مقایسه با متوسط آن فاصله از 240,000 کیلومتر (384,400 متر). ماه تبدیل خواهد شد به طور رسمی کامل حدود 8.5 ساعت پس از رسیدن به حضیض در 10:35 p. m. EDT (0235 به وقت تهران در آوریل 8).

Supermoons یا ماه کامل که همزمان با ماه را از حضیض به نظر می رسد حدود 7 درصد بزرگتر و 15 درصد روشن تر از متوسط ماه کامل. این تفاوت ممکن است قابل توجه به ناظر گاه به گاه. برای دریافت یک نمای نزدیک از امشب فوق العاده پینک ماه — و به یادگیری در مورد علم و تاریخ این ویژه ماه زل زده رویداد دو آنلاین رصدخانه در حال ارائه رایگان رسانه ای امروز است.

تصویری: صورتی supermoon? ستاره شناس توضیح می دهد که آنچه در آن است
مرتبط با:
مارس فوق العاده پینک ماه بزرگترین ماه کامل از سال 2020 است. در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

The Virtual Telescope Project

The Virtual Telescope Project آنلاین رصدخانه تاسیس اخترفیزیکدان Gianluca Masi از بلاتریکس رصدخانه در کککنو ایتالیا را زنده نمایش فوق العاده پینک ماه افزایش بیش رم ابتدا در 1:30 p. m. EDT (1730 به وقت تهران). شما می توانید آن را در پنجره بالا حسن مجازی تلسکوپ پروژه و یا به طور مستقیم از طریق آن کانال یوتیوب.

“به دنبال در آسمان در حالی که همه در اطراف سیاره ما در حال مبارزه با COVID-19 یک منبع گرانبها از زیبایی و قدرت ایده آل اتصال همه ما با جهان هستی که در آن زندگی می کنیم” Masi در بیانیه ای گفت. “از شما دعوت می شود با خیال راحت به ما بپیوندید رایگان, پخش زنده از راحتی از خانه خود را.”

“ما را تحسین ماهواره ای ما افزایش بالای افق رم ابدی شهرستان با بهره گیری از بزرگترین ماه کامل از سال را,” او اضافه شده است. “این همه در حالی که ما جشن می گیرند در ماه آوریل سال 2020 جهانی نجوم ماه بزرگترین جشن جهانی نجوم: این رویداد بین المللی اتفاق می افتد.”

Slooh

مقایسه ظاهری اندازه یک حضیض ماه و یا “supermoon” و اوج ماه (“minimoon”) به عنوان دیده می شود از طریق Slooh نیم متر تلسکوپ در رصدخانه جزایر قناری در سال 2015. (اعتبار تصویر: Slooh)

بعد امروز آنلاین رصدخانه Slooh میزبان یکی دیگر از پخش زنده فوق العاده پینک ماه.

Slooh پخش خواهد شد و در آغاز 7:30 p. m. EDT (2330 به وقت GMT) و شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از Slooh و یا به طور مستقیم از طریق Slooh کانال یوتیوب.

Slooh ستاره شناس پل کاکس و تیم خود را از کارشناسان و مربیان از جمله مشهور نجوم نویسنده باب برمن خواهد شد بحث در مورد علم و تاریخ supermoon در حالی که نمایش زنده نمایش ها از Slooh تلسکوپ ها در موسسه اخترفیزیک جزایر قناری واقع در شیلی.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه supermoon عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>