چگونه به تشخیص و جلوگیری از رایج تفکر تله

چگونه می تواند ما را به تعادل کامل بین مثبت و منفی افکار ؟

این یک ترفند سوال. راه را برای سالم تجربه های روانی است که برای کنترل افکار ما است. اگر ما سعی می کنیم برای دستکاری افکار ما ما نادرست بودن با خودمان است. نه تنها این, اما ما همچنین می خواهم به مبارزه با یک نبرد طاقت فرسا از ذهن خیلی قوی را از خود آن است.

تلاش برای قرار دادن تمام درونی ما تجارب در رز-جعبه رنگی اغلب یا کار نمی کند یا نمی کند بسیار طولانی گذشته. حقیقت این است که افکار ما هستند همیشه مثبت بوده و آنها نباید بود. برای کمک به ما در جهان حرکت و صدا گیری ما نیاز به انواع مختلفی از افکار نه تنها مثبت ، درست در کنار سرحال “من کاملا می تواند انجام مسابقات سه گانه!” ما همچنین نیاز جدی “من قادر نخواهد بود مگر اینکه من شروع به آموزش.”

ذهن دوست دارد به نگرانی و انتقاد از شکایت شک پشیمانی تطهیر و به طور کلی ما را به بازگشت به زمین است. آن حتی گاهی اوقات بیش از حد می رود و ما را نگه می دارد فرو رفته در گل آلود مدعی مرداب و در آن لحظات ما می تواند استفاده از یک مثبت آسانسور.

در اینجا بهتر است سوال را به خودتان بپرسید: چگونه می توانم به دست آوردن آگاهی بهتر از ترفندهای من, افکار و چگونه می توانم از تفکر مدعی تله برای سلامت روان و موفق تر زندگی می کنند ؟

“ادامه مطلب “چگونه به تشخیص و جلوگیری از رایج تفکر تله” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de