چگونه برای محافظت از خودتان در تظاهرات

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کنند توجه به ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا و پلیس مستقر مختلف “کمتر کشنده” سلاح برای متفرق کردن شرکت کنندگان است. گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, فلش انفجار نارنجک و دوربرد آکوستیک دستگاه (LRADs) طراحی شده برای کنترل جمعیت. اما آنها گاهی اوقات در شرایطی که مردم جایی برای اجرا. بنابراین برخی از معترضان شده اند و آماده سازی خود برای محافظت از خود از جمله سلاح و مشکوک فن آوری نظارت—نه به ذکر است این رمان coronavirus.

وجود دارد بسیاری از راهنماهای گردش آنلاین است که ارائه پیشنهادات در جلوگیری از آسیب و درمان صدمات. آنها اغلب حاوی اطلاعات متناقض ، در اینجا چیزی است که برخی از های موجود در پژوهش های پزشکی می گویند در مورد چگونه برای ایمن ماندن بخشی از بدن یک در یک زمان.

[اطلاعات بیشتر در تاریخ کمتر سلاح های کشنده—و آنچه را که به بدن انسان است.]

چشم

در جریان اعتراض های چشم ها در معرض مواد شیمیایی محرک گلوله های لاستیکی فلش انفجار نارنجک و حتی عفونت کروناویروس. بهترین راه برای محافظت در برابر بسیاری از این تهدیدات است که به پوشیدن نشکن عینک. آنها می توانند جلوگیری از تماس مستقیم با گاز اشک آور و اسپری فلفل (که اغلب برای اولین بار سلاح های مورد استفاده در برابر جمعیت) و همچنین ویروس ها. لنزهای تماسی باید اجتناب شود: آنها طولانی ممکن است مقدار زمان یک آلاینده باقی می ماند فشرده در برابر چشم. از آنجا که بسیاری از مردم نمی باید یک جفت اسکی, شنا, یا ساخت عینک در خانه, اما معترضان می گویند که آنها شده اند با تکیه بر داروهای خانگی پس از قرار گرفتن در معرض.

“هستند بسیاری از چیزهای مختلف است که در نظر گرفته داروهای خانگی برای اسپری فلفل می گوید:” استفانی H. Shih یک هنرمند سرامیک است که حضور در تظاهرات در شهر نیویورک است. او می گوید: وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد این موضوع در خیابان: برخی از مردم ریختن آب در چشمان خود را. دیگران به استفاده از شیر مخلوطی از جوش شیرین و آب و یا یک سیراب به پایین تهیه یک ضد سوزش سر دل درمان با آلومینیوم و هیدروکسید منیزیم به عنوان اصلی تشکیل دهنده فعال است. در عین حال هیچ کدام از این سه روش توصیه می شود, از نظر پزشکی. “مقادیر فراوان آب و صابون و هوای تازه واقعا تنها چیزهایی است که تفاوت قابل توجهی می گوید:” پزشک اورژانس Rohini J. هار پزشکی متخصص در پزشکان برای حقوق بشر و همکار تحقیقاتی در حقوق بشر مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی مدرسه قانون است. او می گوید مختلف در مناطق جغرافیایی به نظر می رسد خود را درمان. اما مطالعات پزشکی مورد آزمایش قرار داده اند بسیاری از این راه حل.

چشم ها علاوه بر در معرض خطر شدید انفجار نور ساطع شده توسط فلش چتری و همچنین به نام نارنجک در تظاهرات. نمونه عینک آفتابی فراموش نمی کند زیاد است. پوشیدن نشکن عینک می تواند, محافظت از چشم مردم از قطعات پلاستیکی هستند که گاهی اوقات پرتاب هنگامی که فلش چتری منفجر شود. عینک همچنین می توانید کمی سپر نوری اندام در برابر گلوله های لاستیکی—اما نه به طور کامل. آکادمی آمریکایی چشم پزشکی هشدار می دهد که چنین چشم پوشش نیست یک ادم اندازه گیری.

گوش

فوق العاده با صدای بلند برای تلفن های موبایل هستند که گاهی اوقات اعزام به سرکوب تظاهرات. برای مثال زمانی که نارنجک رفتن خاموش با صدای بلند “بانگ” همراه با نور شدید. حجم می تواند 160 تا 180 دسی بل—حداکثر سطح سر و صدا در کنسرت موسیقی راک و یا در نزدیکی موتورهای جت. و آن می تواند باعث از دست دادن شنوایی موقت و گمگشتگی.

آکوستیک سلاح به نام LRADs تمرکز امواج صوتی در یک جهت و مسافت های طولانی. اگر چه آنها به عنوان به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان گاز اشک آور و یا اسپری فلفل پلیس انداخته یکی در پرتلند سنگ., در این ماه و در قبلی Black Lives Matter تظاهرات. این دستگاه می تواند باعث آسیب دائمی: با توجه به the American Speech-Language-Hearing Association, یک LRAD “است که قادر به ایجاد نه تنها از دست دادن شنوایی دائمی بلکه میگرن دهلیزی و دیگر شنوایی علائم است.”

چند مطالعات پزشکی انجام شده بر روی سلاح های صوتی’ اثرات آن بر انسان و یا در مورد چگونه برای محافظت در برابر آنها. یک پزشکان برای حقوق بشر (PHR) گزارش می گوید: “استفاده از شمع و یا بصورتی پایدار و محکم مسدود کردن گوش با دست می تواند کاهش صدا توسط [20 تا 30 دسی بل] اما این ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از صدمه قابل توجه.” مانند شمع, ساخت و ساز-درجه earmuffs می تواند به کاهش سطح سر و صدا. آنها حجیم, با این حال که ممکن است عملی در طول یک اعتراض.

Protester illustration
اعتبار: قهوه ای پرنده طراحی

چهره

برخی از فعالان نگرانی پلیس را به نوبه خود به صورت-تکنولوژی تشخیص برای پیگیری کردن معترضان. اگر چه امکان تایید شده است در این دور از ناآرامی “مشکل این است که استفاده از تشخیص چهره در بسیاری از مکان و توسط بسیاری از ادارات پلیس فوق العاده مات می گوید:” آموس Toh یک پژوهشگر ارشد هوش مصنوعی و حقوق بشر دیده بان حقوق بشر. “بنابراین حتی اگر آنها با استفاده از آن وجود دارد کاملا قابل توجهی شانس که ما نخواهد بود مطلع از [این حقیقت].”

یا نقاشی یک چهره و یا پوشیدن یک ماسک می تواند به کاهش دقت و صحت تشخیص صورت ، و برخی از انواع ماسک نیز کلیدی برای حفاظت در برابر رمان coronavirus.این روش ممکن است دلسرد مقامات با استفاده از این تکنولوژی این است که به طور بالقوه باز می شود تا مشکلات دیگر است. “هنوز هم وجود دارد یک نگرانی گسترده تر که پلیس هنوز هم ادامه خواهد داد برای اجرای نرم افزار تشخیص چهره با وجود خطر بالاتر از دقت پیشرو به تحقیقات از افرادی که به سادگی نمی شد در یک اعتراض یا نمی شد و مردم آنها به دنبال” Toh هشدار می دهد. “من فکر می کنم وجود دارد گسترده تر آب و هوا از سوء استفاده و نفس بیش از حد است که نیاز به خطاب.”

پوست

هر چند مواد تشکیل دهنده فعال است تفاوت بین انواع خاصی از گاز اشک آور و اسپری فلفل آنها همه باعث درد و التهاب در چشم ها و سیستم تنفسی و پوست. “گاز اشک آور به شما می دهد احساس از پوست خود را و گلو و بینی خود را—همه چیز—مرتب کردن بر اساس از سوزش و خارش به طور همزمان می گوید:” عمر Gowayed co-صندلی مارس علوم نیویورک و دکترای خود را در دانشگاه نیویورک Tandon دانشکده فنی و مهندسی. او را تجربه کرده است سلاح های دست اول. “این واقعا تغییر یک درک آنچه در قبل و بعد از شما در معرض آن” Gowayed می گوید.

شواهد نشان می دهد که پوشیدن لوسیون یا کرم های ضد آفتاب می تواند به بدتر شدن اثرات گاز اشک آور و اسپری فلفل و برخی از دانشمندان عقب این ادعا است. هیچ مطالعات پزشکی آزمایش این ایده ، و پزشکان به طور کلی توصیه پوشیدن کرم های ضد آفتاب هنگامی که در خارج در طول روز.

برای حفاظت از پوست در طول تظاهرات هار توصیه پوشیدن بدن-پوشش لباس مانند بلند آستین پیراهن و تمام طول شلوار. (انجام این کار نیز می تواند پوشش خالکوبی که می توان با استفاده از تاتو-نرم افزار تشخیص برای شناسایی معترضان.) اگر پوست در معرض شستشو و پس از آن کلید است. “آلودگی مهم است که شما دریافت صفحه اصلی” هار می گوید. او توصیه می کند که بهترین راه حل برای کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی محرک و به coronavirus—شامل پاک کردن کفش و عینک شستن لباس ها و ماسک ها و دوش گرفتن.

سیستم تنفسی

یک بررسی سیستماتیک از ادبیات پزشکی در PHR گزارش نشان می دهد که آسیب به ریه ها و قلب و قفسه سینه سوم شایع ترین نوع آسیب ناشی از گاز اشک آور و اسپری فلفل و پس از آسیب به چشم و پوست است. توصیه های شناور در اطراف در اینترنت نشان می دهد که خیساندن ماسک در آب و یا سرکه می تواند کمک به تنفس بهتر. متاسفانه “از دیدگاه پزشکی, مردم واقعا نباید” هار می گوید. “این واقعا سخت به تنفس از طریق یک ماسک. و اگر شما با استفاده از سرکه, شما می توانید نور سر از دود.” او تاکید می کند که به سادگی با پوشیدن پاک کردن ماسک می تواند به کاهش مواد شیمیایی محرک ” اثرات آن بر سیستم تنفسی است. ماسک گاز انجام یک کار بهتر از مسدود کردن گاز اشک آور و اسپری فلفل, اما آنها به طور گسترده ای در دسترس است و نه جلوگیری از استفاده کنندگان از بالقوه گسترش coronavirus.

تلفن

حمل یک گوشی هوشمند در جیب خود باعث می شود آن را ممکن است برای ارتباط با مردم و ضبط پلیس رفتار است. آن را نیز اجازه می دهد تا به ردیابی می شود. Toh می گوید: دو سناریو وجود دارد که در آن ایالات متحده نیروی پلیس می تواند دسترسی به داده های مکان از یک تلفن. یکی زمانی است که پلیس در موضوع حکم به جلو و مردم اطلاعات مکانی از GPS ردیابی برنامه های مانند نقشه های گوگل. یکی دیگر این است که آنها جمع آوری داده ها از یک به اصطلاح همراه-سایت شبیه ساز شناخته شده به عنوان یک stingray که تقلید یک برج های تلفن همراه برای جمع آوری داده است.

پلیس با استفاده از اطلاعات محل گزارش شده است در آخرین متحده شد. این می تواند اتفاق می افتد, با این حال. برای جلوگیری از چنین داده ها از نظارت برخی از مردم شده اند تنظیم گوشی خود را به حالت هواپیما در طول تظاهرات. اما “سوئیچینگ در حالت هواپیما لزوما به این معنا نیست که خود را بلوتوث و Wi-Fi اتصالات غیر فعال هستند” Toh یادداشت ها. به طور کامل محافظت از داده ها در یک موقعیت او توصیه می کند خاموش کردن اتصالات و همچنین خدمات محل برای برنامه های فردی است.

فراتر از موقعیت های بیومتریک تلفن-باز کردن قفل ابزار—مانند تشخیص اثر انگشت و یا چهره ID می توان به زور مردم را به ارائه دسترسی به تلفن های خود را. “دولت ایالات متحده در طول تاریخ سعی در وادار کردن مردم به باز کردن تلفن های همراه خود و یا به نوبه خود بر روی تلفن های همراه خود برای دولت دسترسی به ویژه در مرز” Toh می گوید. اگر چه این عمل نیز گزارش نشده در این دور از اعتراضات او می گوید: “این مشکل سابقه نشان می دهد احتمال این که این ممکن است دوباره اتفاق می افتد.”

اگر چه این توصیه ها می تواند کمک به معترضان در مواجهه با کمتر از سلاح های مرگبار و پیشرفته پلیس نظارت تاکتیک بسیاری از کارشناسان توجه داشته باشید که تعهد باید در افراد—به خصوص وقتی که می آید به چنین چیزهایی به عنوان گلوله های لاستیکی. “وجود دارد یک راه برای محافظت از خودتان را از [آنها را] به جز نشان داده نمی شود تا در اعتراض. و این دقیقا همان است که چرا آنها در حال استفاده” هار می گوید. “آنچه در آن واقعا است سرکوب خود را به حقوق اساسی به گفتار و مجلس است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de