چگونه برای محافظت از افرادی که بی خانمان در طول COVID-19

به عنوان محرک اقتصادی فدرال بسته های نورد یکی از چیزهایی که ما باید به طور فعال در مورد اطمینان است که افرادی که فاقد ثبات آدرس قادر به دسترسی مستقیم محرک پرداخت و دیگر پشتیبانی می کند.

میشیگان ائتلاف علیه بی خانمانی به ما می گوید حدود 48,000 بزرگسالان شد زندگی در پناهگاه در برخی از نقطه در سال 2018 است.

مردم در پناهگاه بی خانمان هستند و به احتمال زیاد واجد شرایط برای محرک چک و ما نیاز به مطمئن شوید که آنها تکمیل فرم های لازم برای فایل مالیات خود را و ارسال آنها به بانک اطلاعاتی و یا آدرس فعلی به IRS چرا که نه پر کردن به معنی از دست دادن 1200 $در هر فرد بالغ.

بسیاری از کشورها خود را بسته K-12 مدرسه به سرعت گسترش COVID-19. در حالی که این یک گام ضروری آن تاثیر قابل توجهی بر روی کودکان و جوانان تجربه بی خانمانی در نظر گرفتن دور دسترسی به مدرسه وعده های غذایی و افزایش خطر ابتلا به قاچاق شکار و آسیب به عنوان آنها به دنبال جایگزین مکان به صرف روز خود را.

در حالی که مدرسه غذا توزیع سایت های مهم در طول این زمان خانواده میشیگان حدود 37,155 بی خانمان K-12 دانش آموزان ممکن است دسترسی به حمل و نقل قابل اعتماد است که می تواند به جلوگیری از آنها را از چیدن غذا.

همچنین کودکانی که بی خانمان هستند اغلب لازم نیست که دسترسی به WiFi و یا تکنولوژی مورد نیاز برای آموزش آنلاین اجازه دهید به تنهایی یک محل که در آن آنها می توانند خود را در مدرسه کار می کنند. تا زمانی که مدارس بسته آموزش شکاف رشد خواهد کرد بین دانش آموزان که دسترسی به منابع مورد نیاز و کسانی که نمی.

با توجه به تعداد بالای کسب و کار و تعطیلی و اخراج به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ما همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه به از دست دادن درآمد خواهد مردم را تحت تاثیر قرار توانایی پرداخت برای نیازهای اولیه مانند غذا و مراقبت های پزشکی طولانی مدت است.

ما نیاز به پیاده سازی سیاست های شرکت است که به جلوگیری از بیشتر مردم از اینکه مجبور خارج از خانه خود را به عنوان تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس رشد می کند و دولت در مهلت قانونی برای اخراج به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>