چگونه برای محافظت از هر دو گرگ و دام

وجود دارد یک راه روشن را به هر دو گرگ و صاحبان دام مبارک: مطمئن شوید که شکارچیان به اندازه کافی طبیعی طعمه.

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک پاسخ واضح اما در حال حاضر ما اطلاعات آن را به بالا. یک تیم از محققان خار از طریق نزدیک به 120 قبلا مطالعات منتشر شده در مورد رژیم های غذایی از گرگ خاکستری (Canis lupus) و در بر داشت که در اکثر موارد این شکارچیان به صورت هدفمند انتخاب وحشی شکار هنگامی که آن را در دسترس حتی زمانی که دام در این نزدیکی است و فراوان.

مقاله منتشر شده 20 مارس در مجله Biological Conservationکشیده از تحقیقات انجام شده در 27 کشور در بر داشت و نتایج سازگار در سراسر سه قاره.

یکی دیگر از نتيجه گيری: صاحبان کسی که خود را در دام به چراندن آزادانه به خصوص در گروه های کوچک خود را پیدا گله بیشتر در معرض شکار. سایت هایی که نگهداری دام تحت نظارت و حیوانات خود را می گذراند به خصوص در شب کمتر دچار ضرر و زیان است. با استفاده از non-lethal بازدارنده روش های مانند نرده ها و سگ گارد نیز شرایط بهبود یافته است. نه حفاظت از گله های آنها یافت, افزایش احتمال شکار تا 78 درصد است.

این مطالعه همچنین نشان داد که گرگ ها نشان می دهد تمایل به خوردن گونه های بومی است که خود مکانیسم های دفاعی—شاخ و شاخ و تیز بیت است. تحقیقات قبلی نشان داده است که گرگ coevolved با antlered هستند آنها را به ایده آل ترجیح طعمه.

این نتایج پیشنهاد هدایت روشن با توجه به نویسندگان که نوشتن که “وحشی طعمه جمعیت باید حفظ و بازسازی هر جا که امکان پذیر است به ارائه مواد غذایی به اندازه کافی برای گرگ خاکستری و به حداقل رساندن احتمال که آنها را به دام.” آنها اضافه کنید که مطالعه آنها ممکن است ارتباط برای کاهش تعارض بین انسان و سایر گوشتخواران بزرگ در سراسر جهان است.

البته بازگرداندن طعمه جمعیت ارائه مجموعه خود را از چالش است اما این تحقیقات نشان می دهد که ارزش داشتن یک اکوسیستم سالم: آن را نگه می دارد هر دو انسان و حیوانات اهلی امن تر است.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این Revelator در مارس 14 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>