چگونه به حداکثر رساندن تمرین خود را با فشار جلو قدرتی

get fit guy

تا آنجا که من لذت بردن از من در زمان ورزش, من نمی خواهم برای سوزاندن تمام ساعات روز در سالن ورزش. من شرط می بندم شما همان است. بنابراین زمانی که من علاقه مند به ساخت برخی از عضلات من ترجیح می دهم برای انجام یک push-pull قدرت تمرین آموزش. این استراتژی به من می دهد و بسیاری از مشتریان من عضلانی و قدرت نتایج در زمان کمتر.

چه push-pull تمرین ؟

در یک کلام یک push-pull تمرین است که در آن شما انتخاب می کنید یک عضله یا گروه عضلانی و انجام مجموعه ای از تمرینات است که با استفاده از آن دسته از عضلات در یک هل دادن جهت. سپس بلافاصله و یا در طول جلسه تمرین بعدی خود را—شما در تمرکز است که همان عضله یا گروه عضلانی, اما شما را به حرکت در یک جهت کشیدن.

صدا پیچیده است ؟ آن را نمی. خواندن نگه دارید و شما خواهید فهمید.

دلایل به عشق push-pull آموزش

در کلاسیک عضله سازی روش شما به طور معمول ورزش تنها یک گروه عضلانی در هر روز. برای مثال شما اختصاص یک روز به عقب, به دنبال پا و قفسه سینه و بازو شانه و هسته ای روز. موثر است اما می توان آن را خسته کننده و آن نیاز به زمان بسیار بیشتری در ورزشگاه.

یکی دیگر از دلایل چرا من مانند push-pull تمرین بیش از این تکنیک کلاسیک است که زمانی که من دسته بندی رو انتخاب تمرینات بین این که آیا آنها در تعامل با هل دادن یا کشیدن عضلات واقعا ساخت یک تمرین کامل آسان است.

من هم لازم نیست که فقط نشستن وجود دارد در وزن نیمکت خیره به ساعت روی دیوار در حالی که من به گروه های عضلانی مختلف را تجویز مقدار استراحت بین ست ها. من تایر فشار عضلات اما پس از آن اجازه دهید آنها را به استراحت در حالی که من درگیر کشش عضلات.

مطمئن شوید که وجود دارد برخی از متقاطع بین گروه های عضلانی, اما زمانی که من پیدا کردن که من کاملا آماده برای کشیدن مجموعه پس از اتمام خصوص مجازات فشار مجموعه من را سریع 30 ثانیه استراحت برای خودم آماده دوباره.

یکی دیگر از مزیت های بزرگ این است که اگر شما اتفاق می افتد به انجام این تمرین در یک مشغول بدنسازی, شما به راحتی می توانید انتخاب کنید در پرواز که مجموعه ای از تمرینات برای انجام بعدی بر روی دستگاه و یا دستگاه در حال حاضر در دسترس است. است که تا زمانی که شما قادر به حفظ فشار-کشش تعادل دست نخورده است.

فشار کشش برنامه همچنین اجازه می دهد تا شما را به استفاده از چیزی به نام microcycles. با microcycles طی یک جلسه شما می توانید با استفاده از وزنه های سنگین تر برای قدرت بیشتر-سبک آموزش است. سپس برای جلسه بعدی شما را انتخاب کنید سبک وزن اما کامل یک مقدار بالاتر از تکرار بیشتر هیپرتروفی (عضله سازی) تمرین. با استفاده از microcycles شما می توانید بهترین از هر دو جهان—قدرت و اندازه.

اگر شما جدید به قدرت های آموزشی, شما به احتمال زیاد پیدا کنید که با اضافه کردن یک push-pull تمرین به رژیم ورزش خود را می سازد آن را آسان تر برای برنامه ریزی یک روال. به جای داشتن به یاد داشته باشید که عضلات خود را از قدس و یا خود را delts و یا کشف کردن چگونه به هدف سه سر خود را, شما به سادگی نیاز به یک ارزیابی سریع. تصمیم می گیرید که آیا بخشی از بدن خود را و بازو و پا و پشت و قفسه سینه و پس از هل دادن یا کشیدن یک وزن و شما خوب به آن بروید.

به عنوان من در حال حاضر اشاره کرد این نوع تمرین بسیار کارآمد به زمان. بنابراین اگر شما پیدا کردن آن دشوار است برای ساخت زمان به روز خود را به یک تمرین خوب انجام این تمرین الگوی شما اجازه می دهد برای به حداکثر رساندن هر دقیقه است. این صرفه جویی در زمان جنبه ای از این تمرین این است که زمانی که به عنوان یک سوپرست. اجازه بدهید با یک نگاه.

“ادامه مطلب “چگونه برای به حداکثر رساندن تمرین خود را با فشار جلو قدرتی” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im