چگونه به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را خوشحال در حالی که اجتماعی فاصله

صرف زمان بیشتری را در خانه در طول COVID-19 اجتماعی فاصله می تواند شما را مختل حیوانات خانگی زندگی می کند اما وجود دارد چیزهایی که شما می توانید همه چیز را آسان تر بر روی آنها.

انسان نه تنها گونه است که در می یابد روال آرامش—حیوانات خانگی ما از آن بهره مند شوند و همچنین. بنابراین ساخت انتقال به کار از خانه می تواند بر کل خانواده و حیوانات خانگی گنجانده شده است.

مارگارت گروئن استادیار رفتاری پزشکی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی دانشکده دامپزشکی می گوید که برای سگ عادت به ماندن در منزل و به تنهایی تغییر است و به احتمال زیاد خوش آمدید.

“به طور کلی سگ خوشحال هستند به شما مراجعه کنید به خصوص اگر آنها در حال crated و یا به تنهایی در طول روز. اما همین توصیه ما به همه داده شده است برای کمک به مردم انطباق با تغییر—حفظ برنامه در زمان عادی و غیره.—مهم برای حیوانات خانگی نیز هست. بیشتر حیوانات می تواند پیش بینی آنچه ممکن است اتفاق می افتد راحت تر هستند.

“به عنوان مثال, شما ممکن است قادر به سگ خود را به صورت اضافی در راه رفتن در ظهر اکنون که بزرگ است اما شما باید سعی کنید به نگه داشتن در واقع همان صبح و عصر روال در جایی که شما تا به حال در حالی که مشغول به کار و یا رفتن به مدرسه است.”

اگر گربه نمی کنند ظاهر شاداب این به آن معنا نیست که آنها خوشحال به شما در اطراف آن فقط می تواند معنی است که شما در حال قطع زیبایی خود را خواب.

“گربه را از خواب یک تکه از روز” گروئن می گوید. “بنابراین اگر خانواده شلوغ, آنها ممکن است در تلاش برای پیدا کردن جایی آرام به چرت زدن. شما می توانید آنها را به صورت نشانه های سوزش اگر چه شما ممکن است پیدا کردن که آنها را تبدیل به بیشتر تعاملی در حالی که شما در اطراف است.”

حفظ روال در محل فقط نمی خواهد کمک به خانواده خود را اجرا هموار در حال حاضر—آن را به سهولت احتمالی برگشت به کار و مدرسه.

“اگر شما یک حیوان خانگی است که صرف زمان crated و یا در یک فضای خاص در طول روز زمانی که شما رفته شما به راحتی می توانید آنها را دوباره به روال آرامی با داشتن آنها صرف برخی از زمان وجود دارد در حالی که شما در خانه و به تدریج ساختمان از آن زمان تا به شما به عنوان آماده سازی برای بازگشت به سابق خود را برنامه” گروئن می گوید.

“بیشتر شما می توانید انجام دهید به آنها را برای موفقیت در حال حاضر بهتر است آن را برای هر کس در آینده است.”

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>