چگونه به نگه داشتن بچه ها هیجان زده به یاد بگیرند که در طول COVID-19 تعطیلی مدارس

وقتی که من کار با معلمان و در برنامه درسی کلاس که تدریس میکنم ما همیشه تلاش به آمده تا با ایده ها به دانش آموزان درگیر بیشتر در راه است که همچنین باعث می شود درس های دقیق تر. پروژه های مبتنی بر یادگیری است یک راه خوب برای انجام این کار است. این بستگی به سن بچه و علاقه خود را, اما وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تشویق به شیرجه رفتن عمیق به چیزی دانش آموزان واقعا هیجان زده در مورد.

اگر شما یک معلم فیزیک برای مثال به جای اینکه دانش آموزان را به خواندن یک فصل از یک کتاب درسی و پاسخ یک مشکل در تنظیم شما می توانید آنها را به چیزی واقعی برای کشف مانند اسکیت سواری و یا پرتاب یک توپ بیس بال. آنها می تواند اجرای برخی از آزمایش های خود را سعی کنید به شکل از فیزیک در پشت آن مورد تعادل یا اصطکاک یا چگونه فاصله برابر با نرخ چند برابر شده است.

دانش آموزان ممکن است می خواهم به خود را ایجاد کنید آموزش تصویری در چیزی است که آنها عشق را به انجام و شامل برخی از پژوهش پس زمینه. آنها می تواند تحقیق فرایند ساخت شکلات و یا دیگر غذاهای مورد علاقه. آنها ممکن است می خواهم به مصاحبه با همسر یکی از بستگان یا همسایه به بررسی تاریخ زندگی خود را و یا خانواده خود درخت است.

وجود دارد بسیاری از منابع آنلاین به صورت پروژه محور آموزش رایگان برنامه های درسی که معلمان و والدین می توانند با استفاده از الهام بخش است. من امیدوارم که در علاوه بر این به هر برگه های آنها اختصاص معلمان خواهد بچه ها بگویید: “من می خواهم شما را به انتخاب یکی از پروژه های است که شما واقعا هیجان زده در مورد و رفتن عمیق است.” چرا که پس از آن بخشی از مدرسه و آنها در حال گرفتن اعتبار آن و برخی از راهنمایی از معلم در چگونه به آن را انجام دهد, اما آن را نیز سرگرم کننده وجود دارد و انتخاب درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>