چگونه به رشد سبزیجات در مریخ

این ممکن است زمان مناسب را به این اما اجازه دهید فقط آن را می گویند: هیچ دلیل قوی به این باور بیماری مانند COVID-19 ممکن است تبدیل شدن به شایع تر در سال های آینده. زمانی که ما دست درازی قبلا دست نخورده—مانند وحشی سرزمین های متراکم جنگل ها و جنگل های استوایی—ما از بند باز کردن ویروس های ناشناخته است که بدن ما بدون حفاظت در برابر. به عنوان جمعیت انسان رشد می کند و زیستگاه های طبیعی کوچک شدن این چرخه خواهد شد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. دیگر خطرات فاجعه بار به زمین عبارتند از برخورد با سیارک ها و ستاره های دنباله دار جهانی آزمایشهای مربوط به گرما یا بیوشیمیایی جنگ و البته در دراز مدت اثرات گرم شدن کره زمین.

برای کاهش این خطرات ما ممکن است نیاز به دور. دور. مانند تمام راه را به مریخ است. دلایل اصلی برای رفتن به کاوش و جستجو برای زندگی—هر دو در گذشته و حال. اما شهرک سازی در مریخ همچنین ارائه یک پناهگاه امن برای بشر در این صورت بعید است که چیزی فاجعه بار اتفاقی می افتد به زمین است. رفتن به مریخ نیست فقط خیالی پای-in-the-sky تفکر است. ناسا تحت ریاست جمهوری سفارشات به زمین انسان در مریخ توسط 2033 و این سازمان در حال مطالعه راه برای ساخت بشر لانه بر روی سیاره سرخ. در سال 2016 SpaceX اعلام کرد یک دید جامع برای شروع ساخت شهرک در مریخ, پیشنهاد یک با ظرفیت بالا حمل و نقل زیرساخت ها است. این دو فاز ماموریت می تواند قرار دادن مردم در مریخ توسط 2026.

این پتانسیل استعمار است چرا astrobiology دانش آموزان در ویلانووا خود را آغاز کرد مریخ باغ پروژه, تحقیق در مورد گیاهان و سبزیجات می تواند در رشد اکسید آهن–غنی مریخ خاک simulant (MSS). بیش از 45 نوع مختلف از گیاهان تست شده اند پس از آغاز برنامه در سال 2017—و با توجه به اینکه این دانشجویان این تعجب آور است که آزمون شامل رازک و جو.

گیاهان رشد کرده در خاک گلدان تحت همان شرایط محیطی به عنوان “کنترل” و simulant سنگپوش (خاک) استوار است تا حد زیادی در سنگ های آتشفشانی از موهاوی. MSS که تمایل به متراکم تر آنلاین در دسترس است و می آید از ناسا تجزیه و تحلیل شیمیایی از مریخ نمونه. اما واقعی سنگپوش در مریخ شامل پرکلرات ها که برای انسان خطرناک است. هنگامی که بر روی مریخ این خطرناک شیمیایی را باید قبل از حذف واقعی خاک استفاده می شود. همچنین نور خورشید در مریخ ضعیف تر است که تحت تاثیر شرایط رشد. پس ویلانووا دانش آموزان در زمان تمام مراحل را درست به تکرار مریخ شرایط گلخانه ای و اختصاص به عنوان متغیرهای بسیاری که ممکن است—همه با هدف پاسخ دادن به این سوال: می تواند به رشد گیاهان در مریخ مریخ خاک زیر کاهش می یابد, محیط, نور ؟

به غیر دوستانه سیاره

قبل از پاسخ ما که اجازه می دهد تا یک تصویر بزرگ نگاه کنید در مریخ است. آن را ایمن می گویند محیط زیست وجود ندارد دقیقا استقبال: به طور کلی, مریخ کوچک است (حدود یک 10th زمین توده) و سرد (به طور متوسط -50 درجه سانتیگراد) و متروک است. آن را بسیار نازک دی اکسید کربن غنی از جو که در مورد یک 90 به عنوان متراکم از زمین است. مریخ تقریبا 141 میلیون مایل از خورشید (زمین 93 میلیون مایل) به معنی حداکثر شدت نور خورشید در مریخ است که حدود 43 درصد قدرت نور خورشید بر روی زمین است. یک خبر خوب وجود دارد اما به نفع کربن و دی اکسید نیتروژن را تا حدود 95 درصد و 2.6 درصد از این سیاره جو بود. اما بدون هر گونه ازن در جو مریخ گلخانه ویندوز نیاز به بلوک های مضر خورشیدی اشعه ماوراء بنفش.

چند میلیارد سال پیش مریخ افتخار بیشتر مهمان نواز محیط زیست, کامل, با, اقیانوس, آب و هوای معتدل و—احتمالا—زندگی. آن را از دست داده و بسیاری از آن جو و آب و موجودی مواد و کالا وجود دارد و در حال حاضر بدون آب بر روی سطح آن. آب (یا یخ) در حال حاضر زیر سطح به عنوان به خوبی به عنوان در این سیاره یخی مناطق قطبی. این شرایط سخت آن را لازم برای تمام گیاهان به رشد در گرم تحت فشار گلخانه قابل توجه غرامت ساخته شده برای فضای رطوبت و آب است.

در آزمایش گلخانه ای به ویلانووا دانش آموزان در زمان شدید اقدامات برای ایجاد یک محیط که هر دو گیاه پسند و شبیه به آنچه که می توان در گلخانه در مریخ. آنها تضمین مثلا که گیاهان دریافت که تقریبا همان مقدار از نور خورشید به عنوان آنها را بر روی مریخ است. با توجه به این مورد نیاز به دانش آموزان نیز با تجربه رشد برخی از گیاهان هیدروپونیک.

دانش آموزان یافت می شود که میزان موفقیت خود را می تواند بهبود یافته با دو پیشرفت: افزایش نور خورشید با استفاده از multiwavelength Led و شل شدن انبوه MSS با اضافه کردن گلکاری خاک یا مدفوع کرم خاکی.

بر اساس همه این عوامل در دانش آموزان قادر به از بین بردن برخی سبزیجات از نظر. مثلا نور کم در مریخ به من قرض بدهید نه خود را به خوبی به گیاهان در حال رشد که نیاز به آفتاب کامل که شامل مورد علاقه های شما مانند گوجه فرنگی و لوبیا و حبوبات و ذرت و یا بسیاری از ریشه گیاهان. هویج نیز نمی برش را به عنوان آنها تمایل به بیرون آمدن اختلال در claylike MSS. سیب زمینی تا حد زیادی نمی رشد در simulant خاک و شرایط کم نور اما سیب زمینی شیرین یک کمی بهتر است.

دانش آموزان را در بر داشت که قاصدک ها شکوفا می شوند در مریخ و دارای مزایای قابل توجهی: آنها به سرعت رشد می کنند و هر بخشی از گیاه خوراکی است و آنها دارای ارزش غذایی بالایی است. دیگر پر رونق گیاهان شامل microgreens کاهو, سالاد اسفناج و نخود فرنگی و سیر و کلم و پیاز.

شرایط مریخ برای انسان اجازه دهید به تنهایی کشاورزان به دور از آسان است. دشوار سیاره قطعا نیست طبیعی خانه برای ما و رشد معاش وجود دارد خواهد بود یک کار پیچیده است. که گفت:, آن را غیر ممکن نیست و این آرامش را به می دانم که ما می تواند به توسعه و حفظ منابع خود از مواد غذایی در یک چشم انداز دور. امکان رشد رازک و جو نکنه یا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>