چگونه به کودکان از طریق ‘مبهم از دست دادن از آداب و رسوم

با آداب و رسوم مانند فارغ التحصیلی لغو شده و یا در حال حرکت آنلاین در طول COVID-19 pandemic, جنیفر Greif, سبز, Alissa Greif ovadia شد و جفری L. Greif توضیح دهید که چگونه شما می توانید کمک به کودکان خود را اداره کند “مبهم از دست دادن” است که همراه با این تغییرات:

آداب و رسوم جوامع ارائه مفتخر روش را با هم به جشن موفقیت به علامت تعهدات و برای خداحافظی. ما می دانیم که برای پرتاب ما کلاه در هوا در فارغ التحصیلی به راه رفتن پایین راهرو در یک عروسی و به اشک ریختن و سر تعظیم در یک مراسم تشییع جنازه.

امروز فارغ التحصیلی از دبیرستان به کالج و فارغ التحصیل مدرسه در حال گرفتن مجازی زنگار. اما حتی در زمان مفتخر انتقال از یک درجه به بعد—با آیین تمیز کردن یک محل کوچک ومحصور با تشکر از شما توجه داشته باشید به معلم راهرو آغوش از دوستان و end-of-the-year پیک نیک—لغو هستند.

مبهم است از دست دادن یک اصطلاح ابداع شده توسط پائولین, رئیس, دانشگاه مینه سوتا, استاد, برای توصیف زیان های قابل توجهی است که نمی تواند حل و فصل شود مانند یک دوست است که گم شده در عمل در جنگ و یا یک کودک است که ربوده شده است و هنوز هم گم شده است. مبهم از دست دادن می تواند به عنوان یک لنز برای آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. ما دوست داریم به یقین و در حال حاضر ما نیست.

دریافت یک مدرک نمی خواهد احساس همان. تقریبا همه کشورها باید بسته K-12 مدرسه برای بقیه از این سال است. آنچه باقی می ماند این است که عدم اطمینان در مورد اینکه آیا و چگونه دانش آموزان را به شرکت در خداحافظی با مدرسه خود را در سال است.

خواهد شد یک چهارم از دانش آموزان کلاس سوم رفتن دوباره به کلاس درس خود را بین 9 و 9:30 صبح با پوشیدن ماسک برای تمیز کردن میز خود را با یک بعدی-سوم که در ساعت 9:45? خواهد دبیرستان ورزشکاران حذف دنده خود را از قالبهای زمانی که آنها شش فوت دور از هم تیمی های خود را در حالی که مربیان آنها را تشویق به در از غرفه?

ما همه دانش آموزان و معلمان و کارکنان و پدر و مادر—به سمت چپ احساس ناتمام و از هم جدا و محروم از آداب و رسوم ما.

چگونه می تواند خانواده و حمایت از فرزندان خود در پاسخ به ابهام این انتهای? در اینجا چند پیشنهاد:

1. بحث ابهام. رئیس تاکید می کند که مقابله با مبهم از دست دادن اغلب ما را ملزم به رسمیت شناختن است که آن را ممکن است برای کنترل وضعیت و یا به حل و فصل حس عدم قطعیت است. در عوض ما می توانند یاد بگیرند راه های جدید برای زندگی با هر دو مجازی حضور مردم (به عنوان مثال ، معلمان و دوستان و خانواده گسترده) و عدم حضور فیزیکی. ما می توانید موافقت کنید که ما در حال از دست رفته نقاط عطف در حالی که در همان زمان پذیرش فرصت های جدید است.

برای کودکان, با این ابهام و عدم قطعیت است که اغلب یک چالش به عنوان آن را برای بسیاری از بزرگسالان است. اما خانواده ها می توانند در مورد آن صحبت با فرزندان خود و اذعان طیف وسیعی از احساسات که ممکن است در امدن از جمله یک حس از دست دادن حتی به عنوان ما ایجاد روابط و سنت های در راه های جدید است. بیشتر جشن خواهد آمد در راه ما.

2. کشف فرصت برای قدردانی. محققان بارها و بارها در بر داشت که ابراز قدردانی همراه با بهبود سلامت روانی رفاه و روابط قوی تر. پدر و مادر می تواند الگویی برای کودکان فرصت برای شناسایی چیزهایی که آنها برای سپاسگزار هستند و حتی در این زمینه غیر قابل پیش بینی تغییر و از دست دادن. یک لحظه کوچک مانند ارتباط با یک دوست مدرسه در FaceTime می تواند چیزی است که برای آن سپاسگزار باشد. نشان دادن قدردانی نسبت به دیگران می توانید در این.

3. تعامل با فرزند خود را در تصمیم گیری. در حالی که وجود بسیاری از مسائل است که کودکان و نوجوانان ندارد و کنترل بیش از حال حاضر وجود دارد نیز چیزهایی که آنها می توانند کنترل—مانند نظم که در آن آنها در مدرسه خود را که از دوستان آنها به صحبت در شب و چگونه آنها می خواهم به صرف وقت آزاد. کار با کودک خود را برای شناسایی تصمیم گیری است که می توان آنها را طوری در لحظاتی که آنها احساس آسیب پذیر آنها می توانید تمرکز بر روی آنچه که آنها می توانید انجام دهید.

4. رویکرد خود و فرزندان خود را با عشق. هیچ طرح برای چگونه برای مدیریت این زمان. یک nonjudgmental لنز از عشق و حمایت ممکن است بهترین راه برای افزایش ارتباطات و ایجاد احساس ارزش و با ارزش است.

به عنوان دردناک و مبهم به این ضرر و زیان ما در حال رفتن را از طریق آنها را با هم. و با این تجربه مشترک ما می تواند نگاه به خودمان و به دیگران راه هایی برای ساخت جوامع در داخل و خارج از خانه ما.

جنیفر Greif سبز استادیار ویژه آموزش و پرورش در ویلاک کالج, آموزش و توسعه انسانی. Alissa Greif ovadia شد یک مشاور مدرسه در Brookline, ماساچوست, مدارس دولتی. جفری L. Greif استاد در دانشکده علوم اجتماعی در دانشگاه مریلند است.

این مقاله در اصل منتشر شده در روانشناسی امروز.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de