چگونه برای مرگ در مریخ

چگونه ما را مرگ در مریخ ؟

داستان های علمی تخیلی رسانه های نزدیک شدن, این سوال برای دهه. برای کسانی که می میرند سرنشین فضاپیما در سفر به مریخ و یا برخی دیگر کیهانی مقصد (به عنوان مثال Spock مرگ در “Star Trek II: The Wrath of Khan” و حوادث اخیر فیلم “Ad Astra”) راه حل این است که همیشه همان: بازی شیر یا خط ’em از ایرلاک.

اما آنچه در مورد دفن ؟ دفن افراد هنگامی که ما رسیدن به مریخ به نظر می رسد مانند یک گزینه مناسب و معقول. اما اگر بدن از سمت چپ بود در سطح و یا مدفون در مریخ به احتمال زیاد است که آنها فقط بوس در طول زمان به عنوان سیاره میزبان هیچ باکتری شناخته شده است که تجزیه بدن و صورت اثرات ناشی از تابش اشعه.

به جای پرتاب محبوب crewmates به یخ شناور و در نهایت شکستن از هم جدا در خلاء فضا و یا خروج از دوستان در مریخ به بوس و تابش آن به نظر می رسد که در زندگی واقعی ما ممکن است بیشتر مراقب اقدامات به سوگواری و دور از ما مرده در زمانی که خارج از زمین.

مرتبط با: دیدن عکس های از مرده مریخ کاوشگر

مرگ در فضا: تاریخچه

J. J. Hastings شیوه های مرگ در مریخ با یک مریخی مرگ پوشاک ویژه طراحی شده و ساخته شده توسط طراح مد Pia Interlandi. (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

تا به امروز سه نفر فوت کرده اند در فضا است. پس از اتحاد جماهیر شوروی اندازی Salyut 1 اولین ایستگاه فضایی در سال 1971 به سایوز 10 ماموریت راه اندازی و بازگشت به زمین در اوایل زیر یک مشکل در اتصال با ایستگاه. که خدمه آن را دوباره به زمین اما بعد از ماموریت سایوز 11 در مواجهه مشکل پس از آن راه اندازی شد با فضانوردان Georgi Dobrovolski ولادیسلاو ولکوف و ویکتور Patsayev. در حالی که این خدمه ساخته شده و آن را به ایستگاه بیش از حد در طول تبار خود را به زمین (که او نیز در اوایل به دلیل مشکلات) یک دریچه باز بیش از حد به زودی و خدمه درگذشت از فشار هنگامی که در معرض خلاء فضا.

با کشتی در حال حاضر در یک ماموریت بازگشت به زمین با هیچ بازمانده crewmembers پردازنده وجود دارد مردم به دنبال هر روش پس از, مرگ غم انگیز.

در حال حاضر آژانس های فضایی مانند ناسا روش برای زنده ماندن خدمه به دنبال اگر کسی می میرد در فضا است. در کتاب خود “یک فضانورد راهنمای زندگی بر روی زمین” (قهوه ای و شرکت ، 2013) بازنشسته آژانس فضایی کانادا فضانورد کریس هدفیلد توضیح داد که فضانوردان انجام آنچه که به نام “مرگ sims.” در این شبیه سازی فضانوردان عمل به عنوان اگر یک خاص crewmember مرده است و کار کردن آنچه که آنها باید انجام دهید.

آنها کار را از طریق سوالات مانند “چه هستند که ما را به انجام با جسد او? وجود دارد هیچ کیسه های بدن در ایستگاه بنابراین ما باید پرتاب آن را در یک لباس فضایی و چوب آن را در قفل ؟ اما آنچه در مورد بوی ؟ باید ما ارسال آن به زمین در بر کشتی و اجازه دهید آن را سوزاند تا با بقیه زباله در هنگام ورود دوباره? شر چیزی راحت شدن آن طی یک راهپیمایی فضایی و اجازه دهید آن را شناور دور به فضا؟” هدفیلد در این کتاب نوشت:.

اما به عنوان آن را می شود بیشتر احتمال دارد که انسان را به صرف زمان بیشتر در خارج از زمین مکان های مانند ماه و مریخ, این مهم است که ما همچنان به شدت نظر و توسعه برنامه برای چه اتفاقی می افتد اگر و هنگامی که کسی می میرد.

چه چیزی را می پوشند برای مرگ در مریخ

در حال حاضر ما فقط به عنوان به احتمال زیاد نمی zip عزیزان ما را در یک کیسه و فقط بازی شیر یا خط آنها را از یک ایرلاک اگر آنها به مرگ در یک فضاپیما ما به احتمال زیاد باید احترام روش در سیارات دیگر است. هنگامی که بر روی سطح مریخ, انسان خواهد شد و به احتمال زیاد باید آداب و پروتکل های اطراف مرگ مانند کسانی که ما را بر روی زمین.

J. J. Hastings یک bioengineer و مدیر عامل شرکت آنالوگ LLC که در خدمت به عنوان فرمانده Sensoria من (اولین آنالوگ ماموریت مریخ به عنوان بخشی از Sensoria برنامه) است کاوش در آنچه در آن می خواهم به مرگ در مریخ در کنار طراح مد و محقق Pia Interlandi. این پروژه ساخته شده است تا دو بخش اصلی است: یک مراسم مرگ پوشاک و یک “انسان recycler” (اسم مستعار من برای آن نیست که نام واقعی این روند و یا تکنولوژی).

در حال حاضر قبل از اینکه ما به “انسان recycler” جنبه ای از پروژه, اجازه دهید بحث در مورد پوشاک.

مرتبط: جستجوی زندگی در مریخ: عکس, جدول زمانی

J. J. Hastings مدل “مریخ مرگ پوشاک” طراحی شده توسط Pia Interlandi داخل HI-SEAS زیستگاه درست در کنار ایرلاک. (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

هدف از این پروژه به مفهوم فرایند مرگ و عزادار در مریخ در راه است که هم راستا با ما انسان احساسات هر دو هیستینگز و Interlandi توضیح داد به Space.com. در اینجا بر روی زمین ما مجالس ترحیم یادبود بیدار هولوکاست دفن خدمات و بیشتر. ما یک مناجات از آیین های اطراف آن مرگ است که به ما فرصتی برای خداحافظی به ما مرده است.

برای ایجاد چنین یک مراسم برای مریخ, Hastings, کار با Interlandi که همراه با تحقیق و ایجاد سفارشی مرگ پوشاک در زمین برای او کار با “لباس برای قبر” و به نمایش گذاشته شده است کار خود را در سراسر جهان مشهور موسسات از جمله موزه هنر مدرن. برای این “مریخ مرگ پروژه” Interlandi ایجاد یک مراسم مرگ پوشاک که هیستینگز نشان داد به Space.com در HI-SEAS زیستگاه در طول Sensoria من ماموریت. در طول ماموریت Hastings خواب بالش با “پس از مرگ من در اینجا همه چیز شما نیاز دارید” بر روی آن نوشته شده. داخل بالش شد همه قطعات از مرگ پوشاک.

خواب بر روی لباس آنها را می پوشند و پس از آنها می میرند مفهوم می رود که نه تنها یادآوری فضانوردان از مرگ خود اما همچنین اجازه می دهد آنها را به تأمل در یک راه منحصر به فرد. این بالش نیز ارائه صرفه جویی در فضا روش برای حمل و نقل پوشاک. آن را “نیاز به حمل و نقل. نمی تواند آن را قطع چیزها. آن نیاز به چیزی است که متناسب با در بسته بندی” Interlandi گفت: Space.com.

عکس: باستانی مریخ دریاچه می تواند حمایت کرده اند زندگی

پوشاک دارای چهار لایه است و 100% زیست تخریب پذیر به طوری که بدن می تواند تجزیه بیشتر به راحتی و بدون ایجاد اضافی مصنوعی زباله. Interlandi قطعات طراحی شده است که آسان برای قرار دادن در یک سفت جسد او گفت: Space.com. وی در ادامه توضیح داد که مریخ, پوشاک, به طور خاص, به طور کامل متشکل از انواع مختلف از ابریشم (وزن های مختلف و بافت).

این پروژه با استفاده از ابریشم زیرا نه تنها آن را به نظر می رسد و احساس می کند خوب است که بسیار سبک وزن و ساخته شده از پروتئین از کرم ابریشم. که بدان معنی است که هنگامی که مرگ مراسم می رسد “انسان recycler” مرحله پوشاک پروتئین می تواند پردازش همراه با کسانی که از بدن انسان است. (پشم نیز کار به این دلیل اما ابریشم بود یک انتخاب بهتر به خاطر آن احساس بافت و وزن Interlandi توضیح داده شده).

J. J. هیستینگز “شیوه” مرگ بر “مریخ” فقط در خارج از HI-SEAS زیستگاه در هاوایی در حالی که با پوشیدن Pia Interlandi را “مریخ مرگ پوشاک.” (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

اولین لایه از پوشاک است که زیر نهفته است که به طور مستقیم در برابر بدن است. آن است که یک لباس سفید با روابط در دو طرف آن است.

بر این پایه لایه لایه دوم که “است به معنای بیشتر تزئینی و این خواهد بود اگر من دروغ گفتن در اتاق بنابراین اگر وجود دارد یک بنای یادبود و یا چیز دیگری” هیستینگز گفت: Space.com در حالی که با پوشیدن جریان پوشاک. این نیمه شفاف لایه ساخته شده از ابریشم نور و ویژگی های تدریجی رنگ محو شدن از از بالا به پایین لباس سفید به خاکستری تیره است.

این لباس ویژگی های نور ابریشم gauzy قطعه که پیچد اطراف را پوشش می دهد و در صورت.

J. J. Hastings شیوه های مرگ در مریخ این نزدیک شات را نشان می دهد گاز-y ابریشم قطعه را پوشش می دهد که این چهره را به عنوان بخشی از “مریخی مرگ پوشاک” طراحی شده توسط Pia Interlandi. (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

در نهایت این پوشاک شامل یک بزرگ پتو مانند حجاب ساخته شده از یک روش بسیار ساده ابریشم است که احساس می کند و به نظر می رسد تقریبا مانند یک, بزرگ, ضخیم, وب است. این قطعه چهارم پیچد اطراف بدن بیش از لباسهای دیگر.

J. J. Hastings برگزاری چهارمین و آخرین لایه از Pia Interlandi را “مریخ مرگ پوشاک” که هیستینگز پوشیدن داخل HI-SEAS زیستگاه. (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

قطعات در خدمت هدف کاربردی و از پوشش مرده را در پارچه های زیست تخریب پذیر است که بسیار آسان برای قرار دادن بر روی سفتی بدن مرده. اما عمل پانسمان مرده در لایه های مختلف نیز ایجاد یک آیین است که اجازه می دهد تا عزادار احزاب برای به دست آوردن نزدیک به بدن است. “بسته شدن تابوت است که اغلب بیش از حد ناگهانی و بیش از حد سخت و بیش از حد ناگهانی. ما نیاز به یک فرایند که در آن ما می توانید به آرامی حجاب و پوشاندن بدن [به طوری] که آن را نرم تر و ملایم نوع محو کردن” Interlandi گفت.

در HI-SEAS در کنار مانوالوا در هاوایی با Kea در پس زمینه Hastings قرار دادن بر روی لباس. او نشان داد آنچه مریخ, مرگ, مراسم ممکن است نگاه مانند یک روز به عنوان شما می توانید در ویدئو بالا.

یک انسان recycler

Interlandi را متفکر مرگ طرح به عنوان اولین نیمی از این “مریخ مرگ پروژه است.” پوشاک تسهیل یک مراسم. اما پس از مراسم, انسان, زندگی در مریخ نیاز خواهد بود به دور از متوفی انسان متفکرانه. و این که در آن “انسان recycler” را به بازی می آیند.

به عنوان یک جایگزین, Hastings, توضیح داد که این بشر بازیافت ایده کار می کنند با کمپوست بدن و تبدیل آن به مواد خام آن. این می تواند پس از آن بود repurposed و استفاده بر روی مریخ است.

هنگامی که شما در حال زندگی در خارج از زمین چه در حال چرخش ایستگاه فضایی ماه مریخ و یا فراتر از آن منابع هستند همه چیز. از غذا به آب و انرژی و خیلی بیشتر این منابع بی نهایت ارزشمند است.

بنابراین به عنوان Hastings توضیح داد: زمانی که مردم در یک محل مانند مریخ, منابع که بخشی از بدن خود را نمی تواند به هدر. از نمک و دیگر مواد معدنی به کربن و آب و خیلی بیشتر بدن انسان ساخته شده است فوق العاده لیست طولانی از مواد اولیه است که می تواند منابع با ارزش برای زندگی crewmembers.

هیستینگز گفت که این پروژه نمی تواند در عین حال فاش کردن جزئیات خاص این “انسان recycler.” اما به عنوان Interlandi توضیح داد که اعضای پروژه در حال بررسی گزینه های مختلف با استفاده از فن آوری های موجود.

یکی از این گزینه خواهد بود سازگار با پروتئین پارچه (ابریشم) از مرگ پوشاک. این روش هیدرولیز قلیایی گاهی اوقات به عنوان “سبز هولوکاست” یک جایگزین برای دفن و سوزاندن در اینجا بر روی زمین است که “استفاده شده است زمینه های پزشکی و کشاورزی زمینه برای دفع حیوانات” Interlandi گفت. آن را با این نسخهها کار در اصل توسط حل کردن پروتئین ها از بدن انسان و پشت سر گذاشتن تنها مایع و استخوان.

به عنوان Interlandi پیشنهاد مایع می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مثال ارائه مواد مغذی برای رشد گیاهان در مریخ. او اضافه کرد که او و Hastings, برنامه ریزی برای انجام آزمایش های که در آن آنها حل پارچه های مورد استفاده در مریخ مرگ پوشاک در این فرایند برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه باقی مانده و بیش از سمت چپ و یا اگر آن را به شمار هر گونه مشکلات.

حل برای فضای حل برای زمین

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب و حتی هولناک برای برخی به سادگی حل مرده خود را با دوستان و اعضای خانواده. اما به عنوان هر دو هیستینگز و Interlandi ابراز این کار است و در عین حال یک مثال دیگر از “حل برای فضای حل برای زمین است.”

هیدرولیز قلیایی می تواند یک راه مناسب به دور از مرده در جایی مثل مریخ که ارسال dead خانه ممکن است منطقی یا حتی ممکن است. و کاوش چگونه این اختیار فرایند کار می کنند تحت این شرایط می تواند به ما اطلاع در مورد این که آیا آن می تواند مفید و پایدار دفن راه حل بر روی زمین است.

بنابراین در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک دور یا حتی مرضی موضوع بدانند چگونه به مرگ در مریخ می تواند زندگی را کمی پایدار تر در اینجا در خانه.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de