چگونه به بهترین حفاظت از افراد مسن از COVID-19

در حالی که کارشناسان بهداشت و درمان در استرالیا کار برای جلوگیری از گسترش COVID-19 حفاظت از افراد مسن با سلامت اضافی ملاحظات تحقیقات جدید نشان می دهد.

در اینجا پروفسور آندره مایر و ربکا Madill هر دو از دانشگاه ملبورن توضیح دهید که چگونه COVID-19 مسن را تحت تاثیر قرار بزرگسالان—و آنچه که ما می توانید انجام دهید برای محافظت از آنها.

COVID-19 یک ویروس جدید باعث بیماری تنفسی بیماری آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه های خشک و تب و درد و درد.

اما بر خلاف علائم آنفلوانزا که پیشرفت نسبتا به سرعت علائم COVID-19 may پیشرفت بیشتر به آرامی چند روز به بدتر.

اگر چه هنوز هم وجود دارد بسیاری از تحقیقات در حال انجام COVID-19 همچنین به نظر می رسد بیشتر عفونی و بالاتر مرگ و مير ناشی از آنفولانزا.

اما آنچه که برای مسن استرالیایی?

کمتر پاسخ ایمنی قوی

اولا شما نیاز به در نظر گرفتن پاسخ ایمنی افراد است. ما می دانیم که از آنفولانزا که یک فرد مسن تر را پاسخ ایمنی است که به عنوان قوی به عنوان یک جوان.

سلول های ایمنی بدن در یک فرد مسن تر سیستم ایمنی بدن در حال حاضر بسیاری از تاریخ است. و هر یک از سلول های ایمنی در سیستم ایمنی بدن عمل می کنند و تنها هنگامی که به یک ویروس و یا باکتری.

هنگامی که یک سلول در واکنش به یا یک ویروس و یا باکتری آنها “ابتدا” برای مقاومت در برابر این عامل عفونی.

به عنوان یک نتیجه سلول ها قادر به ایجاد یک “حافظه” که عامل عفونی به این معنی است که در آینده به سیستم ایمنی بدن قادر به واکنش نشان می دهند به این ویروس و یا باکتری به سرعت و با ارائه یک پاسخ ایمنی در دفاع از بدن خود را در برابر آن. سلول های که قبلا در تماس با یک ویروس و یا باکتری شناخته شده به عنوان “ساده لوحانه” سلول.

اگر شما مسن تر هستند و شما را در تماس با COVID-19 وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای مهم در نظر گرفتن.

اولا های قدیمی تر سیستم ایمنی بدن به کاهش تعداد ساده سلول های سمت چپ برای پاسخ به یک ویروس جدید, بنابراین بسیاری از افراد مسن نمی خواهد که ایمنی بدن ظرفیت به واکنش نشان می دهند به اندازه کافی به COVID-19.

ثانیا COVID-19 ویروس جدید و سیستم ایمنی بدن ما تا به حال نه تماس قبلی با آن است. این بدان معناست که بدن قادر به تولید هر گونه آنتی بادی به مبارزه با آن.

بنابراین اگر شما در حال حاضر یک سیستم ایمنی و به آن واکنش نشان نمی دهند به اندازه کافی به این ویروس پس از آن شما به احتمال زیاد به تجربه علائم شدید به بدن شما نمی خواهد بود قادر به مقابله با پاکسازی ویروس.

COVID-19 و دیگر بیماری ها در افراد مسن

افراد مسن اغلب چندین بیماری است. در واقع 80% از مردم در سن 75 سال و یا بالاتر باید دو یا بیشتر از بیماری های شناخته شده به عنوان چند عوارض.

اگر یک فرد بزرگسال است بیماری های دیگر مانند بیماری قلبی یا دیابت و سپس آنها همچنین سیستم های بدن که در معرض خطر.

بنابراین زمانی که یک ویروس جدید مانند COVID-19 ارائه شده است به بدن دیگر ارگان ها نیز باید برای مقابله با این بیماری جدید. این به این معنی است که انعطاف پذیری از کل سیستم کاهش قرار دادن افراد مسن با چند morbidities در بیشتر در معرض خطر مرگ و میر.

نگاهی به آمار از خارج از کشور ما می دانیم که کسانی که قرارداد COVID-19 و کسی که عبارتند از:

  • 65 سال و مسن تر باید 4 درصد مرگ و مير
  • 75 سال و بالاتر باید 8% مرگ و مير
  • 85 سال و بالاتر باید 15 درصد مرگ و مير

در بالای این برای آن دسته از افراد که دارای بیماری های قلبی و عروقی یا دیابت خطر مرگ و میر بالاتر است در هر گروه سنی به عنوان مخالف به کسانی که بدون این بیماری است.

اقدامات پیشگیرانه کار

پس از مشاوره مشخص شده توسط ویکتوریا, وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که یک گام مهم است. این شامل اقدامات پیشگیرانه که در محل در حال حاضر از جمله شیوه های بهداشت و فیزیکی فاصله اقدامات آن کاهش خواهد یافت و تعداد موارد COVID-19 سراسر جامعه ما است.

استاندارد بهداشت اقدامات مهم هستند. فیزیکی فاصله اقدامات در حال اجرا به عنوان مهم است به اطمینان حاصل شود که افراد مسن هستند در تماس با کسی که بیمار است. این می تواند برای افراد مسن به ویژه کسانی که نیاز به پشتیبانی برای فعالیت های روزانه خود را.

حرکت نزولی به خصوص در مدت فاصله فیزیکی است که بازدید از دوستان و خانواده خواهد شد کمتر و این ممکن است ترک بسیاری از افراد مسن احساس تنهایی و بیشتر در خطر انزوای اجتماعی.

ما می دانیم که از مطالعات قبلی است که اگر شما افسرده هستید, احساس, تنهایی, یا, تاکید, این می تواند تاثیر و تضعیف سیستم ایمنی بدن شما.

به عنوان جامعه حرکت می کند از طریق چند هفته آینده با COVID-19 آن را در مورد داشتن یک تعادل محدود تماس برای جلوگیری از گسترش ویروس اما همچنین ما اطمینان پیری جمعیت به خوبی مراقبت که آیا آن خانواده و یا همسایه سالمندان.

چه چیزی می تواند به خانواده ها انجام دهید ؟

افراد مسن باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است ماندن در محیط زیست خود را برای تا زمانی که ممکن است.

این هم درست است برای ساکنان زندگی در سالمندان-مراقبت از امکانات. ماندن در محیط زیست خود را که در آن ممکن است; سن-ارائه دهندگان مراقبت و دولت خواهد شد مطمئن شوید که آن را به عنوان امن به عنوان آن می تواند باشد.

اگر شما نگران در مورد پیری پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ و می خواهید برای بررسی در آنها مطمئن شوید که شما را آلوده COVID-19; پیشگیری میباشد. اگر شما به خوبی احساس نمی شود آن را ساده را ببینید.

فراتر از این در نظر گرفتن سناریو که در آن شما قادر به مراقبت از شما عزیزان و فکر می کنم در مورد که می تواند مراقبت از افراد مسن است. آن را در مورد آماده سازی در هر دو فردی و اجتماعی در سطح و ساختمان یک شبکه مراقبت از گزینه های.

ما باید هوشمند; ما چگونه برای مراقبت از خود و دیگران در جامعه نه تنها از لحاظ جسمی بلکه روحی?

اگر شما قادر به دیدار کسی فکر می کنم در مورد راه های دیگر شما می توانید با اتصال آنها ، نامه, تلفن, تماس, تماس های تصویری—ما می دانیم که تماس های تصویری و بصری دیدن کسی که شما در مورد مراقبت است تاثیر زیادی بر سلامت و رفاه.

به عنوان COVID-19 پیشرفت این مهم است که به فکر می کنم در مورد نقش مخابرات و تکنولوژی e-health می تواند به کاهش انزوای اجتماعی و افزایش اتصال.

کاهش اضطراب

استرالیا در یک موقعیت بسیار خوب به عنوان ما می توانیم فعالانه در یادگیری از تصمیم گیری و مدیریت COVID-19 ساخته شده توسط کشورهای دیگر است.

پیشگیری مهم ترین رویکرد وقتی که می آید به حفاظت از ما سالخورده و آسیب پذیر جمعیت. اقدامات پیشگیرانه ما در حال حاضر در محل هدف به سرعت پیشرفت COVID-19 به منظور اطمینان حاصل شود که سیستم مراقبت های بهداشتی نمی شود بیش از حد. اما ملاحظات فوق العاده به حساب می آید به استرالیا.

مهمتر از همه—از خودتان مراقبت شما عزیزان و همسایگان خود را. اما آیا آن را به دقت.

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در استرالیا در دسترس است از یک اختصاص داده شده COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 1800 675 398.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>