چگونه این خیلی مقاومت در برابر علف های هرز خلاصه

ژنوم گسترده اسکن و شناسایی منبع مشترک صبح شکوه مقاومت به علف کش خلاصه.

خلاصه ترین و به طور گسترده ای مورد استفاده در کشاورزی شیمیایی در تاریخ است. اما در طول دو دهه گذشته تعداد فزاینده ای از گونه های علف هرز تکامل مقاومت به خلاصه اخبار را عنصر فعال glyphosate.

تحقیقات ژنتیکی اساس glyphosate مقاومت متمرکز شده تا حد زیادی در هدف-سایت مقاومت که شامل جهش در یک ژن که کد پروتئین گیاهی است که علف کش را مختل می سازد.

توجه بسیار کمتر رفته به nontarget-سایت glyphosate مقاومت که شامل شناسایی دیگر ژن های جهش یافته در راه است که مشورت مقاومت به خلاصه.

به عنوان گزارش در مجله PLOS Geneticsدانشگاه میشیگان گیاهی زیست محیطی ژنتیک رجینا Baucom و تیم خود را شناسایی پنج منطقه از ژنوم که نشان داد نشانه قوی از انتخاب نشان می دهد سریع تکامل از مقاومت است. در این مناطق ژن است که با فعال کردن علف های هرز برای سم زدایی علف کش های غنی سازی شد.

“ما نشان می دهد که شکوه صبح نمایشگاه nontarget-سایت مقاومت و سم زدایی از علف کش توسط گیاه به احتمال زیاد مقاومت مکانیزم در این گونه می گوید:” Baucom استاد در دپارتمان بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی. “مشترک شکوه صبح همواره مشکل ساز برای کشاورزان با برخی از جمعیت های مقاوم تر از دیگران است. اما تا به حال ما نمی دانیم که چرا آن را بسیار مشکل ساز است.

“با این کار ما نشان می دهد که راه های متعدد وجود دارد—از جمله سم زدایی—که یک گیاه ممکن است تکامل سطوح بالاتر مقاومت به glyphosate. اگر صبح جلال زدودن سموم glyphosate یا محصولات glyphosate آن را ممکن است سایر علف کش ها کمتر به احتمال زیاد به کار از آنجا که آنها بیش از حد ممکن است سم.

“بزرگ بعدی سوال این است که آیا انتخاب از glyphosate باعث افتخار صبح مقاوم به سایر علف کش ها و اگر صبح جلال زدودن سموم علف کش خود یا استرس اکسیداتیو ناشی از آسیب از علف کش.”

به طور کلی این مطالعه نشان داد شواهد برای هر دو موازی و nonparallel تغییرات ژنتیکی مرتبط با glyphosate مقاومت در صبح شکوه نشان می دهد وجود دارد بیشتر ژنتیکی راههای اساسی انطباق با علف کش از دانشمندان قبلا در نظر گرفته شود. در ژنتیک موازی جدا گونه و یا ژنتیکی دودمان استفاده از همان ژنتیک راه حل در پاسخ به فشارهای انتخابی.

“این یافته ها نشان می دهد که مقاومت در این گونه است که با توجه به nontarget ژنتیکی ساز و اجزای آن نمایشگاه نشانه هایی از هر دو موازی و nonparallel پاسخ به انتخاب در میان جمعیت” به گفته محققان.

نویسندگان این مطالعه از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا-اسکرانتون دانشگاه کلمبیا و دانشگاه گرجستان. بودجه از وزارت کشاورزی. دانشگاه Matthaei باغ گیاه شناسی نیز پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de