چگونه ایالات متحده باید پاسخ به COVID-19 همه گیر

این صدای جدید در علوم مهندسی و پزشکی (“صدای جدید”) پروژه های ایجاد شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی به ارائه دیدگاه های گوناگون و نوظهور علمی چالش ها به منظور افزایش ارتباط موثر از علم و تکنولوژی با جوامع آسیب دیده و ارائه شواهد مبتنی بر بازخورد محلی و رهبران ملی برای بهبود سیاست پاسخ به ملی و چالش های جهانی.

در میان جهانی COVID-19 بحران اولیه 2018-2020 همگروهی جدید صدای برگزاری بود ما نیمه نشست سالانه در Biosphere 2 در اوراکل, آریزونا. و فقط به صحبت های ما شروع شد در حال تبدیل شدن روشن است که این بیماری همه گیر بود شروع به را در سراسر جهان تاثیر است. بنابراین در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس ما منتقل تمرکز ما به نقش جامعه علمی در نصب یک پاسخ موثر. پاسخ ما به جمعی بود که دانشمندان و متخصصان سلامت باید آماده به گام تا در این لحظه و کمک امریکا و جهان در پاسخ به این بحران است.

فعلی آمریکا وضعیت است که توسط سه عامل مهم.

عامل اول عدم وجود اطلاعات دقیق برای تعیین دامنه و ماهیت شیوع در ایالات متحده است. جمعیت ایالات متحده در حدود 331 میلیون نفر است. برآورد فعلی آمریکایی ها تست شده برای COVID-19 در هزار است. چالش های فنی با استفاده از آزمون paired با معیارهای سختگیرانه برای شروع تست و عدم شفافیت در سراسر تست اعداد—به خصوص توسط فردی متحده—ایجاد یک وضعیت که در آن وجود دارد داده های ناکافی برای مقامات بهداشت عمومی به کوه مبتنی بر شواهد تلاش برای محافظت از مردم است.

عامل دوم عدم روشن و هماهنگ ارشاد از سطح ملی سازمان. همراه با این کمبود دقیق تاریخ ساخته شده است آن را دشوار برای مقامات محلی برای تصمیم گیری به موقع. به عنوان اعلام شده توسط Tedros Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی, سازمان بود “نگران آن است که در برخی از کشورها این سطح از تعهد سیاسی و اقداماتی که نشان می دهد که تعهد نمی مطابقت با سطح تهدید همه ما.”

عامل سوم این است که ظاهری اولويت حفاظت از فعالیت های اقتصادی بیش از توصیه های مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی. این ظاهر بی اعتمادی در علم و دانشمندان, تنها تشدید فرسايش اعتماد عمومی. همچنین به سوال که تا چه حد تصمیم گیری در پاسخ به بحران ساخته شده بر اساس اطلاعات و شواهد.

همه این عوامل برجسته نیاز فوری برای دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی و مهندسین فدرال و سازمان های محلی و کسانی که در بخش خصوصی به گام و عمل از طرف بیشتر اجتماعی خوب است.

خوشبختانه چند امیدوار کننده طرح های پدید آمده برای انجام درست آن. برای مثال FDA مجاز است آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات (CLIA)–گواهی آزمایشگاه برای رشته های مولکولی تشخیصی تست های معتبر برای این بیماری است. دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی تایید شده برای انجام تست. کالیفرنیا مقامات دولتی دستور داده اند که شرکت های بیمه به چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس تست. واشنگتن را پوشش هزینه های COVID-19 تست برای آن ایجاد ساکنان و شرکت های بیمه در کارولینای شمالی و نیوجرسی اعلام کرده اند برنامه ای برای پوشش هزینه های تست. اینها همه گام های مثبت. وجود دارد خیلی بیشتر است که باید انجام شود—و به سرعت انجام می شود.

به عنوان اواسط حرفه ای دانشمندان و مهندسین و بهداشت حرفه ای از گسترده موسسات علمی در سراسر ایالات متحده و کسی که متصل به ما مربوطه جوامع محلی ما با ارائه پیشنهادات زیر برای چگونه هر یک از ما می تواند پاسخ به COVID-19 بحران:

حمایت از سریع همکاری بین دانشمندان و مدنی tech جوامع به آموزش های عمومی. علم است که به ندرت در ارتباط برقرار کردن به طور موثر به مردم است. در زمان هایی از این دانشمندان باید با تکیه بر روش های جدید برای تقویت این حقیقت است. فن آوری ارائه می دهد قدرت بسیار زیاد به سرعت تقویت پیام اگر در راه درست استفاده. پیوستن این دو جامعه به طور چشمگیری می تواند کمک به انتشار اطلاعات دقیق در زمانی که نیازهای عمومی و دسترسی به حقایق است. همکاری بین این دو جامعه ممکن است شامل فرمول های آنلاین و آفلاین مبارزات در اطراف محور بهترین شیوه برای پیشگیری از گسترش کاهش و درمان; استفاده از دانشمندان به تقویت اطلاعات دقیق از منابع قابل اعتماد (مانند WHO و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) و به اخراج اطلاعات نادرست و ایجاد (crowdsourced) تصویری از مثبت COVID-19 موارد برای کمک به کاهش و درمان برنامه ریزی است.

یک مثال از یک چالاک پاسخ توسعه بین های علمی و مدنی tech جوامع به کمک COVID-19 بحران جنیفر AI chatbot که صدای جدید تیم و راه اندازی شرکت ایجاد شده در روز فقط از ما نشست. جنیفر یک proof-of-اصل سیستم هوش مصنوعی به یاد بگیرند که اگر اطلاعات عمومی از منابع معتبر می تواند به طور موثر سازماندهی و به اشتراک گذاشته.

در حالی که اطلاعاتی که جنیفر فراهم می کند توصیه های پزشکی و ارائه اطلاعات اولیه در مورد COVID-19 آن دسترسی به اطلاعات در دسترس عموم و از منابع معتبر سازمان بهداشت و درمان مانند CDC و WHO فراهم می کند و کاربر پسند راه برای مردم برای دسترسی به این اطلاعات است. از طریق این پلت فرم ما امیدواریم که به بهبود دسترسی عمومی به بررسی و اطلاعات قابل اعتماد از منابع و معلوم در زمان واقعی پرسش که می خواهد جواب داد.

ورود و تعامل با بسیج منابع محلی. در زمانی که شیوع این مقیاس را تهدید به پایمال کردن یک جامعه توانایی پاسخ, منابع جدید باید استفاده شود. برای مثال برای اطمینان از ظرفیت کافی از بهداشت عمومی و بیمارستان منابع و پوسته پوسته شدن تا از مقرون به صرفه تست تعامل موسسات تحقیقاتی ممکن است لازم باشد. دانشمندان مشغول به کار در سراسر دانشگاه و صنعت باید دهه تجربه و تخصص با روش های زیست شناسی مولکولی است که می تواند ارائه راه حل در جهت چالش با COVID-19 تست های تشخیصی. که تخصص باید قوی تر توسط دولت فدرال و تصمیم گیرندگان. این بحران همچنین خواستار همکاری های جدید و پشتیبانی از تحقیقات بیماری های عفونی. دانشمندان همیشه در خط مقدم درک بیماری و در حال توسعه درمان. یکی از نمونه کار of دانشگاه کارولینای شمالی محققان که مصرف آنها از چند دهه تجربه با کروناویروس برای درک بهتر COVID-19 به منظور توسعه موثر درمان. آنها و دیگران باید قدرت با منابع آنها نیاز به انجام این کار به طور موثر.

توانمند سازی علمی مشاوران به تاثیر مستقیم و البته از اقدامات انجام شده توسط رهبران و سیاستگذاران در سطح محلی و در سطح فدرال. این ممکن است شامل ایجاد و توانمند سازی نیروهای وظیفه برای دولت و قانونگذاران فدرال. این نیروهای وظیفه خواهد بود متشکل از دانشمندان و متخصصان پزشکی و رهبران کسب و کار, مبانی فن و رهبران جامعه که گرد هم می آیند و کمک به تصمیم گیرندگان مقابله کوتاه مدت و دراز مدت چالش های مرتبط با COVID-19. آن است که به طور گسترده ای شناخته شده است که نیاز است که بیشتر تصمیم گیری مبتنی بر شواهد وقتی که می آید به سیاست های عمومی. دانشمندان و مهندسین و پزشکان مشغول به کار در کنار تصمیم گیرندگان کمک می کند برای بستن این شکاف است.

مقیاس COVID-19 و تغییرات در راه ما کار و زندگی می کنند ممکن است این مشکل احساس می کنید بیش از حد خسته کننده برای مبارزه با. اما جهان نیاز به متخصص صداهای در حال حاضر بیشتر از همیشه.

به عنوان دانشمندان و مهندسین و متخصصان سلامت ما این است که ما لحظه ای را به ما جمعی دانش به خرس در این چالش و تغییر مسیر این پاسخ است. هر یک از ما می تواند بازی بخشی از ما. هر یک از ما دارای یک فرصت برای ایجاد یک تاثیر مثبت. و پاسخ ما به این تهدید قریب الوقوع خواهد بود شاخص ما آمادگی و توانایی برای حل دیگر بزرگ و پیچیده جهانی چالش های چند رشته ای است که نیاز به تخصص به سرعت در حال یکپارچه در سراسر جوامع از عمل و مرزهای بین المللی.

زمان عمل است در حال حاضر.

توجه: نظرات بیان شده در اینجا هستند کسانی که از نویسندگان و بيانگر مواضع ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی و یا نویسندگان‘ موسسات.

صدای جدید در علوم مهندسی و پزشکی شامل:

تایرون Grandison دکترا بنیانگذار Data-Driven موسسه.

پاتریشیا Silveyra, MSc, PhD است Beerstecher-بلکول برجسته اصطلاح محقق دانشیار و مدیر Biobehavioral آزمایشگاه در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

Ali Nouri, دکترا, رئيس جمهور از فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

Yunyao Li, دکترا, است, اصلی تحقیق از کارکنان و مدیر ارشد در IBM Research—Almaden.

فرانسیس Colón, دکترا, است, مدیر عامل شرکت در Jasperi مشاوره.

Joel P. Baumgart دکترا DABT است دستیار معاون شهردار در دانشگاه اموری.

میشل Birkett دکترا استادیار در دانشکده پزشکی علوم اجتماعی در دانشگاه نورث وسترن و مدیر اتصال سیستم های پیچیده و سلامت نابرابری برنامه های تحقیقاتی.

Olujimi Ajijola, MD, دکترا, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس, آریتمی قلبی, مرکز, دیوید گفن دانشکده پزشکی.

Yunyao Li, دکترا, است, اصلی تحقیق از کارکنان و مدیر ارشد از مقیاس پذیر دانش هوش گروهی در IBM Research—Almaden.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>