چگونه به ‘قتل هورنت’ تهدید زنبور عسل

فقط زمانی که شما فکر 2020 نمی تواند بدتر اخبار آمد بیش از آخر هفته که غول های آسیایی هورنت—با نام مستعار “قتل هورنت”—تا به حال ساخته شده راه خود را به ایالات متحده است.

یک کرگدن از یک اشکال با اندازه بزرگ نیش زنبور ظاهر در انتخاب بخش هایی از ایالت واشنگتن به توییتر در یک دیوانگی است.

وندی مور) یک استاد حشره شناسی در دانشگاه آریزونا دانشکده کشاورزی و علوم زندگی و متصدی آن حشرات مجموعه که در خانه های حدود 2 میلیون حشرات نمونه به نمایندگی از حدود 35000 گونه. مور عضو موسس توسان زنبور عسل مشترک که هدف آن تسهیل تحقیقات آینده در بومی زنبور عسل است.

کتی Prudic استادیار دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست که در مطالعات وحشی گرده با تمرکز بر روی پروانه ها. Prudic نیز همکاری مدیر eButterfly آنلاین شهروند علم پلت فرم است که مهار مشاهدات از هزاران پروانه علاقه مندان در سراسر جهان برای درک چگونگی و زمانی که پروانه ها و دیگر گرده واکنش به تغییرات محیطی است.

در اینجا دو کمک جدا کردن واقعیت از داستان در وزوز اطراف هورنت ورود شکستن اشکال است شهرت بد و طرح خطرات به زنبور عسل و انسان:

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>