چگونه COVID-19 همه گیر می تواند در نهایت

ما می دانیم چگونه COVID-19 همه گیر شروع: خفاش در نزدیکی ووهان چین برگزار ترکیبی از coronavirus سويه و مدتی در پاییز گذشته یکی از گونه های فرصت طلب به اندازه کافی برای عبور از گونه خطوط سمت چپ آن میزبان یا میزبان به پایان رسید تا در یک فرد است. سپس آن را در شل بود.

چه هیچ کس نمی داند در عین حال این است که چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. این coronavirus بی سابقه است در ترکیبی از آن آسان توانايی انتقال طیف وسیعی از علائم از هیچ در تمام روز و تا چه حد است که آن را مختل جهان است. بسیار مستعد ابتلا جمعیت منجر به نزدیکی رشد نمایی در موارد. “این است که متمایز و بسیار جدید وضعیت می گوید:” اپیدمیولوژی و زیست شناس تکاملی سارا Cobey از دانشگاه شیکاگو است.

اما در گذشته بیماری های همه گیر را ارائه نکات از آینده است. در حالی که هیچ یک از مثال های تاریخی به دنبال انسانیت رفته از طریق چندین شیوع زیادی در طول 100 سال یا بیشتر است که در نهایت متوقف شد ravaging جامعه است. راه آنها را به توقف آمد ارائه راهنمایی به جهان به دنبال راه هایی برای بازگرداندن سلامت و برخی از حس ظاهر ، سه نفر از کسانی که تجربه Cobey و دیگر کارشناسان می گویند نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد بستگی به هر دو تکامل از پاتوژن و پاسخ انسان به آن بیولوژیکی و اجتماعی است.

یک مشکل پخش كردن

ویروس ها در حال جهش به طور مداوم. کسانی که باعث بیماری های همه گیر به اندازه کافی تازگی که سیستم ایمنی بدن انسان می کند به سرعت به رسمیت شناختن آنها به عنوان خطرناک مهاجمان. آنها به زور بدن به ایجاد یک نام تجاری جدید دفاع, شامل جدید آنتی بادی ها و سایر اجزای سیستم ایمنی بدن است که می تواند واکنش و حمله به دشمن. تعداد زیادی از افراد بیمار در کوتاه مدت و عوامل اجتماعی مانند ازدحام و در دسترس نبودن دارو می تواند درایو تعداد کسانی که حتی بالاتر است. در نهایت در بسیاری از موارد آنتی بادی طراحی و توسعه توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با مهاجم معطل در کافی از جمعیت آسیب دیده به مشورت دراز مدت ایمنی و محدود کردن فرد به فرد انتقال ویروسی. اما که می تواند چندین سال قبل از آن اتفاق می افتد و مرج حاکم است.

یادگیری برای زندگی با یک بیماری است. معروف ترین نمونه از این پویا در تاریخ مدرن بود H1N1 شیوع آنفولانزای از 1918-1919. پزشکان و مقامات بهداشت عمومی تا به حال به مراتب کمتر از سلاح های آنها را امروز و اثربخشی اقدامات کنترلی مانند تعطیلی مدارس و وابسته چه زود و قاطعانه آنها اجرا شد. بیش از دو سال و سه موج همه گیر آلوده 500 میلیون کشته و 50 میلیون و 100 میلیون. آن به پایان رسید تنها به عنوان عفونت اعطا ایمنی در کسانی که بازیافت.

H1N1 فشار شد, بومی, یک بیماری عفونی است که به طور مداوم با ما در کمتر شدید سطوح در گردش برای 40 سال دیگر به عنوان یک ویروس فصلی. آن زمان دیگر همه گیر—H2N2 در سال 1957—برای خاموش کردن بسیاری از 1918 فشار است. یک ویروس آنفولانزا لگد یکی دیگر اصل و دانشمندان واقعا نمی دانم چگونه. تلاش های انسان برای انجام همان کار شکست خورده اند. “طبیعت می تواند آن را انجام دهد ما می توانیم” می گوید virologist Florian Krammer از دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در شهر نیویورک است.

مهار. این سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر از سال 2003 باعث شد نه توسط یک ویروس آنفلوانزا اما توسط یک coronavirus SARS-CoV است که از نزدیک مربوط به علت زمان ابتلا به SARS-CoV-2. هفت بشر شناخته شده coronaviruses چهار گردش به طور گسترده باعث شده تا یک سوم از سرماخوردگی شایع است. یکی که باعث شیوع سارس به مراتب بیشتر بكوبد. با تشکر تهاجمی اپیدمیولوژیک تاکتیک های مانند جداسازی بیمار quarantining مخاطبین خود و اجرای اجتماعی کنترل بد شیوع بیماری محدود بود به چند مکان از جمله هنگ کنگ و تورنتو. این مهار شد ممکن است به دلیل بیماری به دنبال عفونت بسیار به سرعت و بدیهی است که: تقریبا تمام افراد مبتلا به این ویروس تا به حال جدی علائمی مانند تب و مشکل در تنفس. و آنها منتقل می شود این ویروس پس از وارد شدن کاملا بیمار است ، “بسیاری از بیماران مبتلا به سارس نمی شد که مسری تا شاید یک هفته پس از علائم به نظر می رسد می گوید:” اپیدمیولوژی بنیامین Cowling از دانشگاه هنگ کنگ است. “اگر آنها می تواند شناسایی شده است که در آن هفته قرار داده و به انزوا و خوب کنترل عفونت وجود دارد نمی توان به بعد گسترش یافته است.” مهار خوبی کار کرده است وجود دارد تنها 8,098 سارس موارد در سطح جهانی و 774 مرگ و میر. جهان دیده نمی شود یک مورد از سال 2004.

واکسن قدرت. زمانی که ویروس آنفلوانزای H1N1 شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009 “there was an alarm bell چرا که این یک نام تجاری جدید H1N1” Cowling می گوید و آن را بسیار شبیه به سال 1918 قاتل. آنفولانزای خوکی اثبات شدید کمتر می ترسید. در بخش Krammer می گوید: “ما خوش شانس بودند چرا که شدت بيماری زايی از ویروس نبود بسیار بالا است.” اما دلیل مهم دیگر این بود که شش ماه پس از این ویروس به نظر می رسد دانشمندان یک واکسن برای آن است.

بر خلاف سرخک یا آبله واکسن که می توانید با مشورت ایمنی طولانی مدت, واکسن آنفولانزا را تنها چند سال از حفاظت. آنفلوانزا ویروس ها لغزنده جهش به سرعت در حال فرار به ایمنی. به عنوان یک نتیجه از این واکسن باید هر سال به روز شده به طور منظم. اما در طول یک بیماری همه گیر و حتی کوتاه مدت واکسن یک مزیت است. 2009 واکسن کمک به خلق و خوی موج دوم از موارد در زمستان. به عنوان یک نتیجه, ویروس خیلی بیشتر به سرعت در حال رفت و راه را از سال 1918 ویروس در حال تبدیل شدن به طور گسترده ای در گردش آنفولانزای فصلی که از آن بسیاری از مردم در حال حاضر حفاظت شده یا آنفولانزا و یا توسط آنتی بادی از یک عفونت قبلی.

از زمان پایان بازی

پیش بینی در مورد چگونگی COVID-19 بازی در حال نظری اما در پایان بازی به احتمال زیاد شامل ترکیبی از همه چیز است که بررسی گذشته بیماری های همه گیر: ادامه اجتماعی-اقدامات کنترلی به خرید جدید داروهای ضد ویروسی برای کاهش علائم و واکسن. فرمول دقیق—چه مدت اقدامات کنترل اجتماعی مانند فاصله باید در محل اقامت برای نمونه بستگی دارد در چگونه به شدت مردم اطاعت محدودیت و چگونه به طور موثر دولت پاسخ دهند. برای مثال مهار اقدامات است که کار را برای COVID-19 در مکان هایی مانند هنگ کنگ و کره جنوبی آمد بیش از حد اواخر در اروپا و آمریکا “به این سوال که چگونه همه گیر نقش است که حداقل 50 درصد اجتماعی و سیاسی” Cobey می گوید.

دیگر 50 درصد احتمالا خواهد آمد از علم است. محققان باید با هم متحد هرگز مانند قبل و در حال کار بر روی چندین جبهه به منظور توسعه راه حل. اگر هر از چند ضد ویروس داروها در حال حاضر در توسعه موثر ثابت آنها را بهبود گزینه های درمان و کاهش تعداد کسانی که به طور جدی بیمار و یا می میرند. یک روش به صفحه نمایش برای SARS-CoV-2 خنثی سازی آنتی بادی های شاخص ایمنی در بهبود بیماران نیز می تواند ثابت کند بسیار مفید است. Krammer و همکارانش توسعه داده اند یک چنین آزمون و دیگران وجود دارد. قبلا تنها در محلی شیوع این سرولوژی سنجش نیست همه گیر اما آنها می توانند آن را ممکن است به نقطه و با استفاده از آنتی بادی خون غنی به عنوان یک درمان برای بیماران بدحال; بیشتر قطعا این آزمون نیز مردم بازگشت به کار سریع تر اگر کسانی که مبارزه ویروس و ایمنی را می توان شناسایی.

آن را به یک واکسن برای جلوگیری از انتقال. که زمان را—احتمالا یک سال از هم اکنون. هنوز هم وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم یک واکسن می تواند کار به طور موثر. در مقایسه با آنفولانزا ویروس ها coronaviruses ندارد و به عنوان بسیاری از راه هایی برای ارتباط برقرار کردن با سلول های میزبان است. “در صورتی که تعامل بین می رود [ویروس] نمی تواند تکرار دیگر” Krammer می گوید. “این مزیت ما را در اینجا.” آن است که روشن نیست که آیا یک واکسن را مشورت ایمنی طولانی مدت مانند سرخک یا کوتاه مدت ایمنی به عنوان با آنفولانزا. اما “هر واکسن در همه مفید خواهد بود در این نقطه می گوید:” اپیدمیولوژی Aubree گوردون از دانشگاه میشیگان.

مگر اینکه یک واکسن تجویز شده است را به همه جهان را هشت میلیارد نفر جمعیت که در حال حاضر بیمار و یا بهبود COVID-19 است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بومی. آن را به گردش و مردم را بیمار فصلی—گاهی اوقات بسیار بیمار است. اما اگر این ویروس در جمعیت انسانی به اندازه کافی بلند به آن را شروع به آلوده کردن کودکان زمانی که آنها جوان هستند. این موارد به طور معمول هر چند نه همیشه بسیار خفیف و تا کنون در کودکان ظاهر می شود کمتر احتمال ابتلا به بیماری شدید اگر آنها reinfected به عنوان بزرگسالان است. ترکیبی از واکسیناسیون و ایمنی طبیعی محافظت می کند بسیاری از ما است. Coronavirus مانند بسیاری از ویروس ها را در زندگی می کنند—اما نه به عنوان یک سیاره طاعون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de