چگونه Coronavirus است مانع علم

در حالی که دانشمندان در حال تقلا برای درک رمان coronavirus و مهار هرج و مرج آن را به راه انداخته است که شیوع ایجاد هرج و مرج در علم خود.

به عنوان تایید COVID-19 مورد افزایش در ایالات متحده و سراسر جهان, گردهمایی از همه نوع در حال لغو و یا به تعویق افتاد. آنها عبارتند از فن آوری توسعه, همایش, نمایشگاه کتاب, سنگ, کنسرت, خودرو نمایشگاه های ملل متحد–حمایت آب و هوا در هفته—و متعدد جلسات علمی که به طور معمول در زمینی حاصلخیز را برای ایده های جدید و همکاری. “نکته بعدی برای من تیتان از طریق زمان جلسه در بولدر [Colo.], و آنها نمی گفت هر چیزی که هنوز در مورد اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد می گوید:” سارا Hörst یک دانشمند سیاره ای در دانشگاه جانز هاپکینز. “من فقط یک e-mail که آنها به تعویق افتاده است.”

در همان زمان موسسات تحقیقاتی و سازمان های دولتی در حال تصویب به طور فزاینده ای سخت محدودیت منع کرده است که دانشمندان از سفر بین المللی و داخلی. در حال حاضر بسیاری از محققان در حال تعویض به جلسات مجازی (آنلاین و کلاس های دانشگاه). با این حال چنین تعویض نمی تواند به طور کامل جایگزین آنچه از دست داده است چرا که فرد در گردهمایی بسیار مهم برای همکاری و همچنین به عنوان مقیاس بزرگ پروژه های مانند طراحی فضاپیما یا تشخیص امواج گرانشی. و بسیاری از دانشمندان نگران هستند که یک کشش طولانی از cancelations خواهد رسید به خصوص در میان دانش آموزان و اوایل زندگی حرفه ای محققان که تکیه بر جلسات برای پیدا کردن شغل و کار خود را شناخته شده است. “آنها نمی باید از این فرصت برای نشان دادن خود و علم شبکه می گوید:” لوئیس Prockter یک سیاره دانشمند و مدیر Lunar and Planetary موسسه در دانشگاه فضای انجمن تحقیقات.

محدودیت های مسافرتی

چند هفته گذشته شاهد افزایش محدودیت های مسافرتی با برخی از دستورالعمل ها سختگیرانه تر شدن به شیوع این بیماری تشدید می کند. ناسا محدودیت های متفاوت توسط مرکز با برخی از دانشمندان ممنوع از هر سفرهای بین المللی هستند که “ماموریت ضروری”تعریف شده و در بخش, در یک یادداشت به آزمایشگاه پیشرانش جت پرسنل به عنوان “سفر است که نیاز به در فرد پشتیبانی برای تحویل یکپارچه سازی و تست پرواز سخت افزار است.” در عین حال دیگر مراکز ناسا نیز محدود کردن داخلی سفر به تنها ضروری ترین فعالیت ها اگر چه از انتشار وجود ندارد و آژانس گسترده ای در ممنوعیت در کشور فعالیت. و مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا خواسته همه کارکنان به ارتباط از راه دور پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

National Radio Astronomy Observatory نیز برقرار دستورالعمل محدود کردن همه کار های مربوط به سفر. برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل هستند منع دانشگاه مربوط به سفر به مناطق متاثر از COVID-19 از جمله کالیفرنیا و واشنگتن است. و آژانس فضایی اروپا (ESA) است و محدود کردن آن دانشمندان به حضور در بالاترین اولویت حوادث و مسدود کردن nonbusiness بازدید کنندگان از امکانات آن است. “ما می ترسند که ما باید این ویروس در مرکز عملیات—که در آن شما کنترل ماهواره ها و که در آن علمی ماموریت اداره می شود می گوید:” ESA مدیر کل Jan Wörner. عملیات کارکنان مرکز تقسیم شده است دو تیم که مجاز به تماس با هر یک از دیگر در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس از بین آنها.

دانشمندان اغلب مسافرت به ارائه کار خود را به مکان مذاکرات بررسی, طرح, طراحی, ماموریت های فضایی و شرکت در کنفرانس—که بسیاری از آنها دیدن تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان بین المللی. “این سخت است برای کشف کردن که چگونه به برنامه ریزی برای هر چیزی در حال حاضر نمی دانستند چه محدودیت ممکن است در محل و فقط مایل به سعی کنید به یک انسان خوب—و نه یک بردار” Hörst می گوید.

کنفرانس لغو

تصمیم به لغو یک همایش, به خصوص در روزهای اولیه از COVID-19 هرگز تصمیم گیری آسان است. “آن بوده است بسیار دشوار هفته می گوید:” Prockter co-صندلی Lunar and Planetary Science Conference (LPSC) یک جلسه بیش از 1500 دانشمندان است که برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در اواخر این ماه. اما مانند بسیاری از دیگر همایش LPSC نمی خواهد اتفاق می افتد. Prockter می گوید او و همکارانش تا به حال به در نظر گرفتن خطرات برای هر دو شرکت کنندگان در کنفرانس و کارکنان خواهد بود که در معرض مسافران از سراسر این سیاره است. “جزر و مد بیش از حد به مراتب بیش در جهت نه برای اینکه مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن مردم امن و بنابراین ما تصمیم گرفتیم که بهترین چیز را برای جامعه ما و کارکنان ما بود تا به لغو این نشست,” Prockter می گوید. “به نظر می رسد جامعه به حمایت از ما.”

عمده ترین جوامع علمی برگزاری حداقل یک همایش در هر سال که در آن پرت و دور افتاده از اعضای یک زمینه می تواند در حال حاضر کار خود را دیدار با همکاران و غربال کردن از طریق ایده های. Hörst که در حال حاضر دستیار پروفسور در دانشگاه جانز هاپکینز می گوید که شاید 10 درصد از مقالات پژوهشی هستند در نتیجه از مکالمه او در یک کنفرانس هنگامی که او دانشجوی دوره کارشناسی ارشد. شما نیز وجود دارد به نشستن در راهرو و بحث در مورد آنچه شما فقط شنیده ام و ایده های جدید خود را و چه کار می کند و چه کار نمی کند می گوید:” کارن با یک فیزیکدان در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

به تازگی او و 10000 دیگر فیزیکدانان دریافتند که ماه مارس در نشست انجمن فیزیک آمریکا (APS) بوده است به طور ناگهانی لغو شد—به سختی یک روز کامل قبل از این کنفرانس برنامه ریزی شده برای شروع در دنور. بسیاری از دانشمندان و بسیاری از آنها را به سفر در سطح بین المللی در حال حاضر در دنور بودند و یا در راه خود را بیش از زمانی که آنها متوجه شدند از آخرین لحظه تغییر دهید. این تصمیم حیرت زده جامعه به دلیل از آن زمان اما نه به دلیل منطقی. “هزاران نفر از افرادی که در سفر وجود دارد ممزوج به اشتراک گذاری مواد غذایی و نوشیدنی, و پس از آن سفر بازگشت ، که تعریف بهداشت عمومی خطر” دانیلز می گوید. “ما نمی خواهیم در این موقعیت به عنوان یک جامعه برای کمک به خطر بهداشت عمومی.”

در پاسخ به او کمک کرد تا سازماندهی یک جلسه مجازی برای خود بدست آورد در APS است که با تمرکز بر نرم فیزیک ماده و یا راه هایی که squishable مواد رفتار در پاسخ به نیروهای خارجی. پس از چند برنامه ریزی کابوس دانیلز می گوید: مردمی که مایل به خود را در حال حاضر مذاکرات برای امضا اسلات بیش از زوم ویدئو کنفرانس خدمات. “شده اند وجود دارد ترکیبی از مجریان—اعضای آکادمی ملی [علوم] ارشد مردم و دانشجویان دوره لیسانس,” او می گوید. “مذاکرات شده اند فوق العاده است.”

اما حتی اگر کنفرانس های مجازی در حال کار به خوبی دانیلز می گوید: تاثیر از دست رفته مارس APS جلسه به احتمال زیاد هنوز هم احساس می شود به خصوص در اوایل حرفه ای محققان.

در اوایل زندگی حرفه ای محققان

دانشجویان مقطع کارشناسی گراد دانش آموزان و دانشجویان مقطع فوق دکترا تکیه بر کنفرانس برای دیدار با مقامات ارشد و دانشمندان در حال حاضر کار خود را و پیدا کردن شغل. Prockter که مطالعات یخی جهان در منظومه شمسی بیرونی می گوید: او با استفاده از LPSC برای پیدا کردن و مصاحبه دانشجویان مقطع فوق دکترا و برای دیدن نامزدهای بالقوه در عمل است. “همایش بیشتر مهم است که مردم نمی دانند که شما هستند و آنها نمی دانند که چه نوع از علم شما انجام داده ایم و شما یک شانس برای گفتن ‘سلام من به دنبال یک کار در حال حاضر'” Hörst می گوید.

بنابراین او سازمان یافته چند آنلاین صفحات گسترده که در آن دانشمندان تحت تاثیر cancelations می توانید تبلیغات خود را کار می کنند. دانیلز می گوید که ارائه یک پلت فرم و دید را تحت تاثیر قرار فیزیک دانش آموزان یک انگیزه اولیه برای توسعه مجازی, کنفرانس, زیرا کسانی که 10 دقیقه ای مذاکرات “یک معامله بسیار بزرگ در جامعه ما است. آنها چه افراد حرفه ساخته شده است.”

اما سارا بیگ مقطع کارشناسی فیزیک عمده در دانشگاه تنسی در Chattanooga است نه بیش از حد نگران است هنوز. “در پایان روز این فرصت را نباید یک “باعث شکستن و یا” فرصت” می گوید: بیع که می توانست او را برای اولین بار عمده تحقیقات ارائه در APS نشست. “موفقیت هر فرد بستگی به مقدار بیش از یک کنفرانس.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im