چگونه جشن “نقطه آبی کمرنگ” تصویر به دست می آمد

سی سال پیش در 14 فوریه سال 1990 ویجر 1 فضاپیما به کارگردانی دوربین های خود را به یکی از آخرین تاریخی مجموعه ای از سیاره ای تصاویر. نشسته بالا البروج هواپیما هشت سال و نیم فراتر از آن گذشته سیاره برخورد با زحل و چهار میلیارد مایل از خورشید دورتر از مدار نپتون فضاپیما ره و اجرا شده مجموعه ای از دستورالعمل ها برای به دست آوردن 60 فرد مواجهه زهره زمین مریخ مشتری زحل اورانوس نپتون و خورشید و گسترده نیستی در میان است. این ساده دنباله ای از دستورات و گذشته دهها هزار نفر از تصاویر گرفته شده توسط هر دو ویجر 1 و خواهر خود هنر و صنعت ویجر 2 در سفر خود را در سراسر منظومه شمسی پوش پیشگامانه دوران در آمدن سن از گونه های ما.

بی شجاعانه سفر به سیارات بیرونی و فراتر از این ویجر ماموریت تبدیل شده است یاد در طول سال در دامنه آن و به معنی: بیشتر مراسم از عبور از سفر بیشتر اسطوره ای از علمی است. این تصاویر فوق العاده از دنیای بیگانه هرگز قبل از دیده می شود و precognitive حس وجود دارد که آنها برانگیخته متصل وضع مردم در سراسر جهان به ویجر تاریخی زیارت به ناشناخته با ابدیت نهایی بندر تماس بگیرید. نبود حماقت به احساس می کنید که این ماموریت را هدیه ما همه یک اندازه گیری از جاودانگی است.

افسانه طلایی رکورد ویجر اوج شیفتگی. دو Voyagers هر انجام گرامافون ضبط تصاویر و موسیقی و برای تلفن های موبایل نماینده از سیاره ما از جمله صحبت با سلام به هر فرازمینی کاشفان در 55 زبان. این یک پیام از سیاره زمین vectored به کهکشان راه شیری … امیدوار تماس در سراسر فضا و زمان به همکار ما کهکشانی شهروندان است. آن هیجان زده به فکر می کنم که اخبار ما و سیاره ما ممکن است برگرفته توسط برخی از تمدن فرازمینی در جایی و زمانی در آینده از کهکشان ما.

به دلیل آن هرگز پایان دادن به سفر خود را خیره کننده اکتشافات علمی در منظومه شمسی و انسان رو به جلو سیما به شرکت کنندگان و تماشاچیان به طور یکسان ویجر شد نمادین از ما حاد تمایل به درک ما کیهانی محل و اهمیت وجود خود ما. آن را به سمت چپ بدون سوال از ما وضعیت به عنوان یک سیارات گونه است. آن را تبدیل به, با, زمان, احترام ترین و محبوب بین سیارهای ماموریت آنها همه آپولو 11 رباتیک اکتشاف.

شاید تند و تلخ ترین ژست ویجر ماموریت نهایی خود را فراق سلام به جای آن از تولد. تصویری از خورشید خانواده از سیارات گرفته شده در اوایل سال 1990 شامل یک تصویر از زمین است. کارل ساگان عضو ویجر تصویربرداری تیم و کاپیتان تیم کوچک که تا به حال تولید شده طلایی رکورد پیشنهاد کرده بود این تصویر به پروژه ویجر در سال 1981. او در نهایت آن را به نام مناسب به این نقطه آبی کمرنگ. انگیزه او بیان شده است در کتاب خود با همین نام که در آن او توضیح می دهد که مایل به ادامه در سنت آغاز شده توسط معروف Earthrise تصاویر از برنامه آپولو اشاره به طور خاص به یکی گرفته شده از سطح ماه توسط آپولو 17. در سال 1994 ساگان گفت:

“به نظر می رسید به من که تصویر دیگری از زمین این یکی را گرفته شده از صد هزار بار دورتر ممکن است کمک کند در ادامه روند آشکار برای خودمان درست شرایط و بیماری است. آن را به خوبی درک شده است توسط دانشمندان و فلاسفه از دوران باستان کلاسیک است که زمین فقط یک نقطه در یک گسترده و فراگیر هستی اما هیچ کس تا به حال دیده بود آن را به عنوان چنین است. در اینجا ما اولین فرصت.”

هر چند کارل متقاعد کرده بود یک گروه کوچک از ویجر پروژه پرسنل و تصویربرداری رهبر تیم براد اسمیت به ارائه ویژگی های مورد نیاز, برنامه ریزی و حمایت سیاسی از رهبران پروژه بودند حاضر به صرف منابع به آن را انجام دهد. ساگان را 1981 پیشنهاد رد شد به عنوان او شد طرح های دیگر بیش از هفت سال است.

کاملا غافل است که ساگان آغاز کرده بود چنین تلاش من به طور مستقل در آمد با همان ایده—برای گرفتن یک تصویر از زمین و سیارات دیگر—به زودی پس از من شد یک مقام رسمی تصویربرداری از اعضای تیم در اواخر سال 1983. من تا به حال در ذهن احساساتی “خداحافظ” در قلب یک تصویر از سیاره خانه ما گرفته شده قبل از ویجر رهبری را برای فضای بین ستاره ای و چشم انداز آن را به ما از خودمان … ما کوچک و همیشه در حال کوچک شدن محل در ویجر را همیشه در حال گسترش از نظر سیستم خورشیدی ما است. من هم باید اعتراف یکی دیگر از قرعه کشی بزرگ بود ” سرد عامل در ارائه یک نمایش از سیستم خورشیدی ما به عنوان بازدید کنندگان بیگانه ممکن است آن را ببینید به محض ورود به اینجا.

به مدت دو سال من hawked ایده در اطراف پروژه و جای تعجب نیست مانند ساگان کردم هیچ جا. اما ویجر پروژه دانشمند اد سنگ انجام بهترین خود را برای تشویق من توسط مشاوره که اگر وجود دارد برخی از علوم به دست آمده توسط یک تصویر از زمین ممکن است پس از آن ممکن است. که من نمی توانستم فکر می کنم از هر من داد و شروع به جای تفکر علمی دیگر مشاهدات درونی منظومه شمسی است که می تواند ساخته شده از بیرونی منظومه شمسی است. نتیجه: در سال 1987 ما با استفاده از ویجر 1 به تلاش برای به تصویر asteroidal گرد و غبار باند کشف شده توسط مادون قرمز فصل های ماهواره ای در سال 1983. چیزی تشخیص داده شد.

این بود تا سال 1988 که من در نهایت آگاه شد ساگان پیشنهاد. پس از گفتن او را که من تا به حال تا به حال این ایده را چند سال قبل و سعی کردم و شکست خورده بود و او برای متقاعد کردن کسی به انجام آن او درخواست کمک من نشان می دهد که من محاسبه قرار گرفتن در معرض بار. [یک نامه نوشتم به کارل پس از مکالمه ما در سال 1988 و گزارش در محاسبات است که در آرشیو کتابخانه کنگره.]

این یک نکته جالب تاریخی پاورقی به این داستان که سخت ترین محاسبه از این دسته بود که قرار گرفتن در معرض برای زمین است. به عنوان هیچ کس تا به حال تا کنون یک تصویر از زمین بود که آن را کوچکتر از یک پیکسل و از آنجا که ابری از فضای آن بسیار متغیر است که ذاتی آن روشنایی سخت است برای محاسبه یا پیش بینی وجود نداشت و اطلاعات در دسترس نشان می دهد با اطمینان چه مدت قرار گرفتن در معرض باید باشد. به نحوی آن همه کار می کرد.

نقطه آبی کمرنگ تصویر از کره زمین نیست تصویر خیره کننده. اما این مهم نیست در پایان به دلیل آن بود که راه ساگان romanced آن و تبدیل آن به یک تمثیل در شرایط انسانی است که تا کنون ساخته شده پس از عبارت “نقطه آبی کمرنگ” و تصویر خود را مترادف با الهام تماس به سیاره ای اخوان و حفاظت از زمین است.

با توجه به سابقه من با مفهوم آن را تنها طبیعی است که تنها چند ماه پس از این نقطه آبی رنگ تصویر گرفته شده بود زمانی که من یاد گرفتم که من می تواند رهبر تیم تصویربرداری کاسینی به زحل من قرار داده و در بالای لیست سطل من برای انجام این تصویر بیش از همه دوباره تنها آن را زیبا. و آن را به من رخ داده است در برنامه ریزی کاسینی re-do, چگونه بزرگ خواهد بود اگر ما اجازه دهید مردم جهان در پیشبرد دانم که تصویر خود را خواهد شد از یک میلیارد مایل دور… و دعوت از آنها را در زمان مناسب به بیرون رفتن تامل انزوای خانه ما در فضا قدردانی از نادر بودن آن است که در میان خورشید و سیارات مارول در تمام زندگی بر روی زمین و لبخند به سادگی زنده بودن در یک نقطه آبی رنگ.

و ما همه که … در جولای 19, 2013.

“روزی که زمین لبخند زد” تصویر با سیاره ما قابل مشاهده در زیر حلقه های زحل. Credit: NASA/JPL-Caltech/موسسه علوم فضایی

من آن را به نام “روزی که زمین لبخند زد”. آن را تبدیل به یک تصویر زیبا از زحل و حلقه های آن در پیش زمینه و ما اقیانوس آبی سیاره یک میلیارد مایل در فاصله شناور در دریایی از ستاره.

اهمیت تصاویر شبیه به این—خانه ما دیده می شود به عنوان تنها نقطه ای از نور آبی—نهفته در دوری از فساد سازمان ملل متحد-سیاسی مشاهده آنها را ما از خودمان در نظر همه ما با هم در یک نقطه کوچک از یک سیاره به تنهایی در سیاهی فضا. ما علمی و اکتشافات و تصاویر مثل این به ما نشان داده اند که وجود دارد این است که به معنای واقعی کلمه هیچ محل دیگری برای ما برای رفتن به زنده ماندن و شکوفا بدون فوق العاده ایو من خواهد, ارسال, unrealizable تلاش است.

داستان های علمی تخیلی در کنار آن ممکن است واقعا که بشریت را در تاریخ و زمان آخرین پایه است حق در اینجا بر روی زمین سمت راست که در آن همه آغاز شد و درس ما رفتن به جلو در حال حاضر این است که: ما تا به حال بهتر بهترین از آن.

ساگان درست بود. به عنوان او گفت: در سال 1994:

“[نقطه آبی کمرنگ] تأکید ما مسئولیت … برای حفظ و گرامی نقطه آبی کمرنگ ٬ تنها خانه ما تا کنون شناخته شده است.”

در ماه اوت 2012 در تاریخی دیگر برای اولین بار ویجر 1 فرار از حباب مغناطیسی خورشید و وارد فضای بین ستاره ای. که با شکوه و تاریخی انجام است که تعریف ما در هر مرحله از راه به حال آن را انجام داده دوباره. که در آن نقطه ما گونه شد interstellar. انسانهای هوشمند … خوش آمدید به کهکشان راه شیری!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im