چگونه کوتوله قهوه ای ضربات: سرعت از یک ستاره شکست خورده’ اندازه گیری برای زمان 1st

کوتوله قهوه ای بادها ضربه سخت است.

برای اولین بار ستاره شناسان اندازه گیری سرعت بر روی یک کوتوله قهوه اییا “شکست خورده استار” یک شی heftier از یک سیاره عظيم اما نه به اندازه کافی برای میزبانی همجوشی واکنش که قدرت ستاره.

که با سرعت یک مطالعه جدید گزارش شده است در اطراف 1,450 مایل در ساعت (2,330 متر/ثانیه, آسمان صاف;) — بیش از چهار برابر سریع تر از هر تند باد تجربه ما در اینجا بر روی زمین است. (این زمینی رکورد 318 mphیا 512 متر/ثانیه, مجموعه در سال 1999 توسط یک گردباد در اوکلاهما.)

مرتبط با: عکس,: قوی ترین طوفان خورشیدی سیستم

تیم تحقیقاتی مطالعه یک کوتوله قهوه ای به نام 2MASS J10475385+2124234 است که در حدود 40 برابر بیشتر از مشتری و دروغ 34 سال نوری از زمین است. دانشمندان شاغل در, یک رمان استراتژی بود که با الهام از مشاهدات قبلی از مشتری است.

“ما به ذکر است که دوره چرخش مشتری به عنوان تعیین شده توسط رادیو مشاهدات متفاوت از چرخش در دوره تعیین شده توسط مشاهدات در مرئی و مادون قرمز طول موج” مطالعه منجر نویسنده Katelyn Allers, یک استاد فیزیک و نجوم در Bucknell University در Lewisburg, پنسیلوانیا, در بیانیه ای گفت.

چرا که رادیو تولید گازهای گلخانه ای هستند که از الکترون ها در تعامل با مشتری میدان مغناطیسی است که ریشه در اعماق سیاره داخلی او توضیح داد. مرئی و مادون قرمز (IR) و داده ها را از سوی دیگر نشان می دهد چه اتفاقی می افتد در گاز لوله ابر تاپ.

تفاوت بین این دو نرخ چرخش بنابراین فراهم می کند اندازه گیری سرعت باد در مشتری فوقانی جو است. و باید آن را ممکن است برای جمع آوری داده های مشابه را برای کوتوله های قهوه ای که مانند کوچک کردن گاز غول, تیم استدلال.

“هنگامی که ما متوجه این موضوع ما را شگفت زده است که هیچ کس دیگری تا به حال در حال حاضر آن را انجام داده” Allers گفت.

بنابراین Allers و همکاران او آن را انجام داد.

آنها را جمع آوری اطلاعات رادیویی در 2MASS J10475385+2124234 در سال 2018 با استفاده از آرایه بسیار بزرگ تلسکوپ شبکه در نیومکزیکو. و آنها IR مشاهدات در سال 2017 و 2018 با nasa’s Spitzer Space Telescope که به دنبال جنبش از یک عمر طولانی از ویژگی های از طریق کوتوله قهوه ای فوقانی جو است. (این محققان همچنین به مطالعه دوم کوتوله قهوه ای به نام حکیم J112254.73+ 255021.5 اما قادر به دریافت لازم IR اطلاعات برای آن است.)

داده ها نشان داد که باد غالب در 2MASS J10475385+2124234 جریان شرق به غرب در حدود 1,450 مایل در ساعت به علاوه یا منهای 690 مایل در ساعت (1,110 متر/ثانیه, آسمان صاف;). که بطور قابل توجهی سریع تر از متوسط باد در مشتری فوقانی جو که زوم در طول و در حدود 250 مایل (400 متر/ثانیه, آسمان صاف;) محققان گفتند.

چنین اختلاف است که انتظار می رود. پس از همه این کوتوله قهوه ای است که به طور قابل توجهی گرمتر و در نتیجه انرژی تر از مشتری است. 2MASS J10475385+2124234 تخمین زده شده دمای 1,124 درجه فارنهایت (607 درجه سانتیگراد) در حالی که مشتری ابر تاپ سرد منهای 230 F (منهای 145 C).

نتایج جدید باید به کمک ستاره شناسان اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه پویایی کوتوله قهوه ای جو که درک ضعیف. پس از همه محققان در حال حاضر واقعی باد-تعداد سرعت به جای صرف برآورد به برق وصل کردن به مدل های خود را.

“اگر شما می دانید که چگونه سریع سرعت است که شما در واقع می توانید یک دسته بسیار خوب در مورد اینکه آیا جو است که توسط باندهای یا دایره طوفان” مطالعه همکاری نویسنده یوهانا Vos یک کارشناسی ارشد پژوهشگر در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در نیویورک گفت: Space.com.

مرتبط: این اسپیتزر تلسکوپ فضایی بزرگترین اکتشافات exoplanet

و برنامه های کاربردی از مطالعه جدید که منتشر شد آنلاین امروز (9 آوریل) در مجله علمی, رفتن فراتر از کوتوله قهوه ای تحقیق هر دو Allers و Vos گفت.

“گام بعدی این است که برای انجام این کار برای یک exoplanet در مدار یک ستاره” Vos گفت. “این نوع از باز کردن امکانات جدید و پیدا کنم که واقعا هیجان انگیز است.”

اما نه هر exoplanet باز است به این خط از درخواست او افزود: ستاره شناسان را به مطالب خود را با نسبتا سرد گاز غول است که می تواند به طور مستقیم تصویربرداری حداقل برای آینده قابل پیش بینی. (این روش کار نخواهد کرد با “داغ Jupiters” گاز غول است که مدار بسیار نزدیک به ستاره خود Vos گفت. این سیارات tidally قفل شده است و همیشه میزبان خود ستاره همان صورت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیگیری مقیاس جوی جنبش است.)

و چنین کاری را نمی توان انجام می شود با اسپیتزر دیگر به دلیل ناسا به تازگی بازنشسته یابو تلسکوپ فضایی. آن را دشوار خواهد بود برای ناسا تلسکوپ فضایی هابل به انتخاب کنید تا شل Vos گفت: هابل در مدار زمین و در نتیجه نمی توان مورد نیاز در زمان های طولانی بدون وقفه مشاهدات از اهداف دور است. (Spitzer دور خورشید در زمین-انتهایی مدار.)

“من فکر می کنم JWST آینده ما خواهد بود فرصت را به انجام این کار” Vos گفت: با اشاره به ناسا 9.7 میلیارد James Webb Space Telescope, است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال آینده.

بسیاری از محققان دیگر خواهد بود champing در بیت به استفاده از قدرتمند و انعطاف پذیر JWST پس از آن می آید آنلاین, بنابراین می توان آن را سخت برای تضمین لازم 20 یا متوالی ساعت در محدوده Vos گفت.

“ما هنوز در حال رفتن به برای آن را بپرسید,” او گفت:. “ما باید برای دیدن.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>