چگونه حافظه مشترک را شکل داده است COVID-19 پاسخ

پس از بلایای طبیعی مانند 9/11, Katrina و بحران مالی 2008 و آمریکایی ها این فرصت را به قاضی پاسخ از دولت فدرال و ارزیابی چگونه گذشته آماده کرده بود ما برای قرن 21 شرایط اضطراری. این کل-کشور سختی های ارائه شده در ایالات متحده با سوخت برای تغییر در احساسات عمومی نسبت به نسبتا آشنا به مسائل تروریسم بلایای طبیعی و مالی meltdowns.

در حالی که هر یک از این حالات بود رمان و زمین شناسی در حق خود شهروندان متاسفانه تا به حال یک ایده خشن از چه به مفهوم آنها را به خاطر تم خطاب نمی شد فراتر از درک حتی اگر حوادث خود بودند. اما COVID-19 ارائه شده این کشور با یک بحران است که وجود دارد گسترده حافظه سازمانی و مطمئنا تعریف نسل ما و کسانی که به آمده است. آن است که در توافق تعریف که در آن آینده آمادگی می تواند در زندگی و مرگ—تا حدی مبتنی بر چیزی بسیار ظریف به اعتماد مردم و مشترک ما حافظه است.

در حال حاضر بسیار گفته شده و نوشته شده است در مورد درس های آموخته شده از طریق بی ربط پاسخ گرفته شده به آدرس این بیماری همه گیر. بسیاری از این درس آمده از به دنبال به همسایگان ما به شرق و غرب است. پیشامد درس از کشورهایی مانند ایتالیا به عنوان نمونه ای از آنچه اتفاق می افتد زمانی که از بالا به پایین یکپارچه اقدامات در نظر گرفته شده است. کسانی که در کشورهایی مانند کره جنوبی و سنگاپور و تایوان برگزار می شود تا به عنوان exemplars از چه فوری و گسترده تست همراه با بخش خصوصی همکاری می توانید در مسطح منحنی.

اما یک چیزی که این کشورهای شرق آسیا بود که ایالات متحده نیست که حافظه مشترک و تجربه سارس و در مورد کره جنوبی, MERS. در حالی که این شیوع بیماری های ویروسی گرفته اند ممکن است این کشورها با تعجب خود را سریع و قدرتمند اقدامات از طریق متمرکز شیوع پاسخ بودند تا حد زیادی دیده می شود که متناسب با بیماری در نتیجه قانع کننده عمومی وجود دارد درس آموخته می شود و هرگز نمی توان دست کم گرفت دوباره. تایوان ایجاد شده ملی سلامت مرکز فرماندهی (NHCC) و کره جنوبی تاسیس کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC).

کره جنوبی و تایوان و سنگاپور نیز مشخص شده توسط سازمان دیده بان حقوق بشر برای تلاش های خود را برای حفاظت از آزادی بیان و اطمینان از دسترسی به اطلاعات حساس. فوق تحکیم قدرت نیز با تشنگی برای اعتماد به نفس. این دولتها تعهد به بهداشت عمومی داده شفافیت و منظم روزانه گاهی اوقات دو بار در روز از جلسات مقامات بهداشتی کار کرده و برای القای حس وحدت در پیام رسانی و تقویت کل کشور همکاری مورد نیاز برای به دست آوردن اعتماد عمومی است.

ایالات متحده’ پاسخ اولیه خواهد بود و نقد و mulled برای سال آمده است. شکست آزمایش تاخیر در ساخت و ساز خصوصی و عمومی با تاخیر عمل توسط دولت فدرال تمام نقطه به نقطه ما بد مصلی. یکی است که می توان به فقدان انگیزه و یا جاه طلبی در بالاترین سطوح دولت به اولویت بندی همه گیر پیشگیری و آماده سازی است.

گسترش منطق مشترک ملی حافظه COVID-19 باید تبدیل به یک نقطه محوری در این ایالات متحده است. لازم محوری پس از تمام علائم نقطه نسبت به این واقعیت است که این بیماری همه گیر ناهنجاری نیست بلکه نشانه ای از جامعه جهانی و اثرات آن بر محیط زیست است. ما در گذشته در واکنش به تهدید وجودی نیست بی شباهت به کره جنوبی و تایوان را زیر سارس و MERS. پس از 9/11 وجود دارد 9/11 کمیسیون و ایجاد وزارت امنیت داخلی (DHS). پس از کاترینا FEMA بازسازی شد. پس از بحران مالی 2008 و دو حزبی کمیته ایجاد شده از مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB).

وقتی که می آید زمان به commiserate در حافظه مشترک از COVID-19 و ایجاد قوی تر و انعطاف پذیر تر سازه به صورت همه گیر آمادگی ما ممکن است دریابید که وجود دارد متفاوت روایت های در حال اجرا بر روی جغرافیایی و حزبی خطوط. این “حافظه مشترک” ممکن است چیزی از گذشته و شاید در نزدیکی غیر ممکن است در یک کشور سرسخت فدرالیسم. یک یادگاری از دوران قبل از رسانه های اجتماعی بود پاشیدند به پارچه از ما گفتمان عمومی و siloed اخبار های.

عمومی, حافظه بیشتر خواهد شد مبهم توسط درمان مطبوعات از کاخ سفید در نشست خبری اتاق برای گزارش به شدت از این بیماری است. این جلسات همچنین ارائه آمریکایی با یک صندلی ردیف جلو به دوگانگی بین انتخاب رهبران و مقامات بهداشت عمومی. در حالی که تمام شد در همان مرحله این پیام چیزی جز متجانس.

با توجه به این که قبلا ذکر شده و تحلیل توسط دیده بان حقوق بشر اقدامات علیه روزنامه نگاران و پیام با متخصصان پزشکی را تضعیف عمومی اعتماد به نفس در پاسخ به بحران. به عنوان ما بازسازی متناسب اقدام باید انجام شود تا مردم را متقاعد کند که آمریکا آموخته است آن درس.

اما بدون آن اعتماد به نفس و یا سراسر کشور به اشتراک گذاشته شده, حافظه, خواهد آن را ممکن است برای به دست آوردن یک مصرف کننده همه گیر حفاظت اداره یا COVID-19 کمیسیون ؟ برای آن است که مردم را که دیکته نمایندگان خود را’ تعیین. و اگر آن را مشتق شده از حقانیت و درک حقایق و عدم اعتماد به حرفه ای مطبوعات و دولت فدرال—آیا ما حتی یک شانس ایستادن برای آینده “نامرئی معضل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>