چگونه دانشمندان زمین جدید minimoon و به همین دلیل آن را نمی خواهد همیشه اینجا بمانم

عجیب و غریب “minimoon” بر چرخش زمین به احتمال زیاد نمی خواهد وجود داشته باشد ،

دانشمندان که کشف شی در فوریه. 15 تخمین می زنند که به دلیل بی ثباتی راه خود را از طریق فضا minimoon به احتمال زیاد ترک مدار زمین مدتی در ماه آوریل است.

ستاره شناسان می دانم کمی در مورد این minimoon — پس در واقع, که آنها حتی نمی توانم بگویم اگر آن را مصنوعی شی مانند یک مرده ماهواره ای. اما آنها می گویند به احتمال زیاد یک سیارک کوچک. و اگر چه جسم به شمار بدون خطر به زمین آن را نشان می دهد که چگونه تغییر محله ما است.

تصویری: ‘Minimoon’ کشف شده در اطراف زمین است. در اینجا مدار آن
مرتبط با:
دیدن افزایش سیارک نزدیک به زمین ناسا کشف کرده است (تصویری)

بین المللی برج رصدخانه/NSF ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی/هاله/G. Fedorets (اعتبار تصویر: بین المللی برج رصدخانه/NSF ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی/هاله/G. Fedorets)

اطلاعات از بین المللی فصل های اتحادیه Minor Planet Center نگه می دارد که مشاهده سوابق برای همه شناخته شده است سیارک ها نشان می دهد که مدار minimoon مطابقت ندارد دقیق مدار هر انسان شناخته شده است ساخته شده, شی, Kacper Wierzchos ارشد تحقیقات تخصصی برای آسمان کاتالینا بررسی و کاشف از minimoon گفت: Space.com. هدف مدار را نشان نمی دهد هر گونه آشفتگی ناشی از تابش خورشیدی فشار آمدن از خورشید; چنین wiggles مشترک هستند به صورت انسان ساخته شده و ماهواره در مدار زمین است.

اما Wierzchos گفت: او نمیخواهد به فرض minimoon یک سیارک کاملا رتبهدهی نشده است. “امکان آن مصنوعی است هنوز هم وجود دارد, بنابراین من سعی می شود با احتیاط با هر بیانیه,” او گفت:. “من نفرت آن را به صورت مصنوعی پس از [همه] ساخت یک سر و صدا [درباره کشف].”

ناسا بودجه کاتالینا برنامه در دانشگاه آریزونا یک خودکار نظرسنجی که اسکن آسمان به صورت سریع حرکت می کند. در کشف شب Wierzchos و کاتالینا تحقیقات متخصص تئودور Pruyne اتفاق افتاده بود که در تلسکوپ Wierzchos گفت. در یک شب خوب در این نظرسنجی می توانید مطالعه حدود 40 سیارک نزدیک به زمین است که به طور معمول اشیاء ستاره شناسان در حال حاضر می دانیم. اما در فوریه. 15 چیزی در کاتالینا مشاهدات نگاه کمی خنده دار و مطابقت ندارد و هر چیزی شناخته شده توسط ستاره شناسان. این دو فرستاده شده کشف به جزئی مرکز سیاره و ستاره شناسان دیگر به زودی تایید پیدا کنید.

داده ها از آسمان کاتالینا بررسی نشان می دهد که به تازگی کشف شده minimoon در حال حاضر در مدار زمین است. (اعتبار تصویر: K. Wierzchos/T. Pruyne/دانشگاه آریزونا/کاتالینا آسمان نظرسنجی)

به تازگی شناسایی شی در حال حاضر شناخته شده به عنوان 2020 CD3 شد بسیار کم نور هنگامی که آن را کشف شد تنها در مورد قدر 20. (پایین تر از قدر روشن تر شی.) که غش امتداد قابلیت های کاتالینا و فراتر از چیزی است که بسیاری از آماتور می توانید در خود تلسکوپ. (از آن پس جسم پژمرده است به قدر 23 ساخت آن قابل مشاهده فقط برای بزرگترین تلسکوپ حرفه ای.)

در این شب پس از کشف Wierzchos و همکاران خود را نگه داشته و پس از جسم به سعی کنید به تعیین مدار آن است. محاسبات آنها نشان داد که به احتمال زیاد جسم گردان خورشید و گرانش زمین ربوده و آن را به سیاره ما مدار مدتی در سال 2017.

چگونه minimoon به دور بماند ، اولین آسمان گسترده است و تلسکوپ را محدود به زمان اختصاص داده شده برای جستجوی سیارک ها Wierzchos گفت. او همچنین با اشاره به minimoon را غش و بسیار متغیر در مدار.

2020 CD3 یک “هرج و مرج” مدار او گفت: از آنجا که آن را کشیده است بین گرانش و جاذبه زمین است. فاصله آن به زمین متفاوت است بین معادل 0.2 و 4.5 زمین-ماه فاصله (فاصله متوسط به ماه تقریبا 239 ٬ 000 دوبلکس مایل یا 384,000 کیلومتر است.) زمانی که Wierzchos آخرین مشاهده minimoon روز چهارشنبه (فوریه. 26) آن حدود 2.5 ماه فاصله دور, او گفت:.

چون هدف خود را از راه دور به زمین متفاوت است بنابراین آیا مداری آن دوره یا زمان آن طول می کشد minimoon به دور زمین است. Wierzchos گفت: جسم مداری دوره دشوار است برای اندازه گیری دقیق اما به نظر می رسد حدود یک ماه.

ستاره شناسان مشاهده کرده اند 2020 CD3 تنها حدود شش یا هفت بار تا کنون به طوری که آنها لازم نیست به اندازه کافی اطلاعات در عین حال به استخراج “نور منحنی” نشان می دهد که تنوع در یک شی روشنایی. اگر آنها می توانید آن داده Wierzchos ممکن است کمک ستاره شناسان تعیین چه نوع از سیارک است (اگر آن را در واقع یک سیارک) چگونه به سرعت آن می چرخد و چگونه بزرگ آن است.

فرض کنید هدف این است که یک نوع رایج از سیارک به نام کربن سیارک Wierzchos گفت: minimoon است که احتمالا به اندازه یک ماشین است. در حالت ایده آل او امیدوار است دیگر تلسکوپ قادر خواهد بود برای مشاهده این شی قبل از آن منحرف و دور. تلسکوپ او می خواهم برای دیدن و شرکت عبارتند از پورتوریکو Arecibo Observatory (که دارای رادار بهینه سازی شده برای بدست آوردن شکل و اندازه سیارک نزدیک) یا بزرگ نوری تلسکوپ مانند رصدخانه کک در هاوایی است.

Wierzchos است تمیز کاری گذشته داده ها از آسمان کاتالینا بررسی برای دیدن اگر 2020 CD3 نشان داد در گذشته تصاویر و رفت خسته شده اید. او نمی یافت مشاهدات چنین نشده است, اما او گفت: این امکان وجود دارد که کاتالینا یا دیگر سیارک برداران مانند سیارک زمینی-تاثیر آخرین هشدار سیستم که اطلاعات را در آرشیو خود را.

Wierzchos امید کاتالینا قادر خواهد بود برای دیدن 2020 CD3 دوباره قبل از آن از بین میرود. اما ستاره شناسان در حال مسابقه در برابر گرانشی یدک کش-از-جنگ بین زمین و سنتی ما ماه. قبل از اینکه طولانی, آنها می دانند minimoon رانش را خارج از دید محدود برای ماجراهای جدید.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im