چگونه مدارس جرم سیاه دانشجویان

بث ریچی با استفاده از اصطلاح “زندان ملت” برای توصیف تعهد آمریکا به overpolicing از سیاه و قهوه ای و جوامع است. که نظارت مستمر و مجازات نیز مشهود در مدارس و آن را می پوشد سیاه و قهوه ای و دانش آموزان پایین.

برخی از مهمترین و به خوبی مستند شده از نمونه های در حال تعلیق و اخراج بسیار روشن انحصاری نظم و انضباط است که در آن ما می گویند: “شما دیگر در اینجا خوش آمدید.” مطالعات متعدد لینک انضباطی محرومیت به رها کردن—یا آنچه که دیگران را بهتر است به عنوان در حال تحت فشار قرار دادند—و در آینده حبس.

برخی از تحقیقات خود به نظر می رسد در را قادر می سازد و ناتوان کننده شیوه در کلاس درس—نادیده گرفتن سفید کودکان زمانی که آنها عمل می کنند در حالی که مجازات, سیاه, کودکان به همان رفتار است. ما فقط انتشار یک مطالعه بر روی دختران رنگ که صحبت در مورد چگونه, زمانی که آنها با بالا بردن دست خود را, آنها نادیده گرفته شده و یا گفته شده سعی کنید سخت تر است. دختران رنگ که در حال تلاش برای شرکت در حال گرفتن ناتوان کننده پاسخ, در حالی که سفید کودکان و نوجوانان که هنوز در حال بالا بردن دست خود را در حال گرفتن بیشتر توجه و پاداش.

من نمی گویم که خواستار یک بچه علل رفتار مجرمانه اما ما در حال انجام آنچه کریستال لورا توصیف به عنوان جداسازی سیاه و جوانان از شرکت در زندگی کلاس درس. هنگامی که شما بارها و بارها بالا بردن دست خود را و گفت: “شما به اندازه کافی سخت تلاش” و یا “شما در حال گوش دادن نیست” شما در حال ملاقات با یک مجازات طرز فکر. سیاه, جوانان در حال تحت فشار قرار دادند به دور از درس و زندگی و تجارب یادگیری تبدیل به کاهش طول زمان است.

علاوه بر این foreclosing از زندگی علمی و hyperpunishment از طریق انحصاری نظم و انضباط جوانان از رنگ هستند بیشتر احتمال دارد به hypersurveilled در مدارس در مقایسه با نسبت جمعیتی در آموزش و پرورش ویژه و با اشاره به بازداشت توسط پلیس. این ها همه راه هایی که در آن مدارس جرم سیاه و جوانان است. روز به روز این چیزها شروع به رسوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de