چگونه بيماران دیدگاه شکل تصویب نوآوری پزشکی

نوآوری بوده و رانندگی نیروی برتری در آمریکا پزشکی است. از توسعه بیهوشی به بای پس قلب و نوآوری در روش درمان به نجات زندگی میلیون ها نفر از سراسر کشور و جهان است. آنچه اغلب مورد مطالعه به طور کامل این است که آیا ادغام رمان نوآوری های پزشکی افزایش هزینه بار در سیستم مراقبت های بهداشتی. از همه مهمتر این است که بیماران—در صورت وجود—در تصویب این نوآوری ؟

برای مثال جراحی رباتیک است یک تکنولوژی است که اجازه می دهد تا پزشکان به انجام روش های پیچیده با دقت بیشتر. آن را شاهد افزایش تصاعدی در تصویب سراسر تخصصهای بالينی در دو دهه گذشته. این تصویب رانده است تا حد زیادی با مزایای خاص مرتبط با رباتیک رویکرد: کوتاه بستری در بیمارستان کمتر از دست دادن خون و کاهش درد دارو مورد نیاز است.

اما شواهدی وجود دارد که جراحی رباتیک منجر به نتایج بهتر همچنان مبهم است. این بدون کنترل افزایش تصویب کرده است و حتی منجر FDA به صدور هشدار به استفاده از جراحی رباتیک برای روش های خاص با توجه به عدم وجود شواهد کافی در مورد خطرات و مزایای.

این است که به خصوص مربوطه در جریان سیاسی به دلیل ملی ایالات متحده هزینه های مراقبت های بهداشتی است که در به طور فزاینده ای غیر قابل تحمل ، در سال 2018 ملی هزینه های بهداشت و درمان (NHE) $بود 11,172 هر فرد است. سال قبل بار اداری هزینه $812 میلیارد دلار با توجه به آشکار مطالعه اخیر در Annals of Internal Medicine. این گریم اعداد باید منجر به تجدید تمرکز بر سرمایه گذاری در ارزش مبتنی بر مراقبت های بهداشتی تحویل مدل که بر بهبود نتایج مراقبت های, در حالی که کاهش هزینه های.

در یک مطالعه منتشر شده به تازگی تیم تحقیقاتی ما در Brigham و بیمارستان زنان به دنبال به درک که آیا یک ارزش مثبت گزاره برای بیمار نقش مهمی در تصویب رباتیک عمل جراحی سرطان. ما شروع با یک سوال ساده: آیا جراحی رباتیک در حال حاضر یک گزینه مقرون به صرفه تر از یک بیمار ،

تحقیقات قبلی به این سوال با اتکا بر درک کل بهداشت و درمان هزینه—که در حالی که مهم است که یک نشانگر خوب برای گزاره ارزش برای بیمار است. برای بیماران مبتلا به آنچه که اغلب مهم تر این است که چه مقدار از آنها در حال پرداخت از جیب به دلیل این است که معمولا هزینه است که “قابل مشاهده” به آنها. ما استدلال که این هزینه بیشتر مربوط به درک نقش بیماران در پذیرش فناوری های نوین پزشکی.

معلوم است که پاسخ به این سوال این است که پیچیده تر از آنچه قبلا تصور. برای شروع با تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که برای پنج عمده سرطان روش های جراحی (برای بیماری پروستات, رحم, روده و کلیه) رباتیک عمل جراحی سرطان همراه بود با کمتر کردن از جیب هزینه ها در مقایسه با عمل جراحی باز—ارائه یک گزینه مقرون به صرفه تر از یک بیمار چشم انداز.

مطالعه ما یک تجزیه و تحلیل اقتصادی از 15,893 بیمارانی که تحت یکی از پنج عمده روش های جراحی و با استفاده از deidentified بیمه ادعا می کند برای 1.9 میلیون ثبت نام از 1 ژانویه سال 2012 تا 31 دسامبر 2017. جالب است که ما دریافتیم که بیماران تحت رباتیک روش برای برداشتن رحم بودند از کسانی که تحت این رویکرد باز و بيماران تحت رویکرد باز به سرطان کلیه تا به حال بیشتر همراه بیماری از کسانی که تحت رباتیک رویکرد—آشکار است که این تصمیم به انتخاب یکی از این گزینه ها است که هنوز هم در درجه اول متکی بر ملاحظات بالینی.

به قاب یافته های ما در چارچوب فعلی ادبیات ما به انجام یک بررسی گسترده از شواهد به درک و چرا از جیب هزینه می شود پایین تر به صورت پیشرفته تر از روش هایی مانند جراحی رباتیک. بررسی ما نشان می دهد که سه عمده نیروهای اقتصادی می تواند رانندگی تصویب جراحی رباتیک: تبلیغات مستقیم به بیماران تمرکز و ادغام رباتیک پلت فرم در فولاد برنامه های آموزشی.

برای شروع, در حالی که سود باقی می ماند مهم محرک برای به سرعت در حال اتخاذ جراحی رباتیک کلیدی مشارکت کننده که چرا بیمارستان ها در حال حاضر به جذب بالا و چشمگیر هزینه های جراحی رباتیک بیمار تقاضا است. ما در حال حاضر می دانستند که مستقیم به مصرف کننده و تبلیغات (DTCA) از جراحی رباتیک را افزایش می دهد تقاضا است. ممکن است که این تقاضا بالاتر است مؤثر در بیمارستان ها به ارائه جراحی رباتیک به منظور حفظ مزیت رقابتی است. ما پیدا کردن به طور قابل توجهی پایین تر از جیب هزینه های مرتبط با رباتیک رویکرد به احتمال زیاد به ترکیب این روند است.

دلیل دیگری برای تصویب سریع جراحی رباتیک شده است تمرکز از اعمال جراحی. شواهد موجود نشان می دهد که موسسات دستیابی به ربات دیده اند یک افزایش چشمگیر در فولاد, حجم, در حالی که کسانی که تجربه مقابل پدیده. همچنین گزارش شده است که حجم بالا جراحان در ایالات متحده در آموزش و بزرگ به اندازه بیمارستان ها باید به سرعت به تصویب رسید رباتیک رویکرد است.

در نهایت تصویب سریع روبات می تواند یک نتیجه از تغییرات در فولاد اقامت برنامه های آموزشی. شواهد اخیر امتیاز برای اقامت برنامه های به طور فزاینده ای آموزش ساکنان خود را در عملیاتی در رباتیک سیستم عامل برجسته است که پس از اقامت کارآموزان ممکن است بهتر مجهز با استفاده از این گزینه است. و پس از بالا-حجم مراکز هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از یک پلت فرم روباتیک—و بیمارستان های آموزشی تمایل به بالا-حجم مراکز—این روند در تصویب احتمال دارد همچنان در حال گسترش است.

برای مطمئن شود, یافته های ما باید تفسیر با دقت به تجزیه و تحلیل ما نیست حساب برای خرید و یا نگهداری از گران رباتیک سیستم عامل (هزینه ها می تواند اجرا در میلیون ها دلار ایالات متحده). اما از آنجایی که ما با تکیه بر یک روش پذیرفته شده—محاسبه و از جیب هزینه ها با استفاده از اطلاعات هزینه از بستری و مراقبت از مراقبت های سرپایی داروخانه سرپایی و بستری در طول و بعد و بعد از عمل, دوره—ما اعتقاد داریم که تخمین دقیق.

این یافته ها ارائه بینش مفید برای سیاست گذاران در مورد چگونه به مراقبت از سلامت سیستم ترویج تصویب و انتشار نوآوری های پزشکی فن آوری و اهمیت درک بیمار چشم انداز. بیش از حد به سیاست گذاران باید با تمرکز بر استدلال ساده انگارانه—سودآوری حرص و آز—برای توصیف تصویب سریع رمان پزشكي در عمل بالینی. یافته های ما با ارائه این بنیاد برای تحقیقات آینده در مورد این مسائل و آشکار چرا طراحی سیاست راه حل هایی که منجر به ثابت تصویب خواهد شد نیاز به یک سیستم سطح تفکر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im