چگونه درختان بلوط تکامل یافته به حکومت جنگلهای نیمکره شمالی

اگر شما کاهش یافته و به تقریبا در هر منطقه از آمریکای شمالی 56 میلیون سال پیش شما احتمالا به رسمیت نمی شناسد که در آن شما فرود آمده بود. در آن زمان در آغاز ائوسن عصر زمین گرمتر و مرطوب تر از آن امروز است. یک دریا بود فقط بسته شده بود تا در وسط دشت بزرگ و کوه های راکی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آمده خود را در ارتفاع. قاره گیاهی و حیوانی جوامع بودند به طور چشمگیری متفاوت است. در کانادا در قطب شمال بالا که امروز بنادر نسبتا کمی تندرا گونه های گیاهی در طول سال دمای بالای انجماد پرورش غنی و متنوع گیاهان; الزمر جزیره در دور شمال کانادا و سراسر از شمال غربی سواحل گرینلند شد و به تمساح و لاکپشتهای غول پیکر. آنچه در حال حاضر در جنوب شرقی ایالات متحده بود که توسط جنگل های بارانی گرمسیری کامل با پستانداران. شمال شرقی آمریکا را در محدوده broad-leaved (به عنوان مخالف به سوزنی برگ) همیشه سبز جنگل به جنگل برگریز از جینکو, viburnum توس و علم در میان گونه های دیگر است. برگ ریز پهن برگ, جنگل که در حال حاضر جلد 11 درصد از آمریکای شمالی و شمال مکزیک شد و در مراحل ابتدایی خود را. اما در مورد تغییر با گسترش و تنوع فوق العاده ای از آنچه که در نهایت تبدیل شدن به برخی از مهمترین محیط زیست و از لحاظ اقتصادی قابل توجهی گیاهان چوبی در جهان: بلوط-تحمل باد گرده افشانی درختان ما تماس اوکس.

در این دوره برخی از 56 میلیون سال اوکس که همه متعلق به جنس بلوطتکامل یافته از یک تمایز جمعیت به حدود 435 گونه یافت امروز در پنج قاره اعم از کانادا به کلمبیا و از نروژ به جزیره بورنئو. اوکس هستند کیستون گونه های بنیادی به عملکرد جنگل ها آنها فرم در سراسر نیمکره شمالی است. آنها فاستر تنوع موجودات زنده در سراسر درخت زندگی از قارچ برای زنبورها و پرندگان و پستانداران. آنها کمک به تمیز کردن هوا sequestering دی اکسید کربن و جذب آلاینده های جوی. و آنها را به شکل انسان فرهنگ تغذیه ما را با خود بذرها و ارائه چوب برای ساخت خانه های ما مبلمان و کشتی. در واقع اوکس ثابت کرده اند که بسیار ارزشمند به مردم است که ما را جاودانه آنها را در افسانه ها و اسطوره ها برای قرن ها.

اوکس به خصوص برجسته در آمریکا. حدود 60 درصد از بلوط گونه های در اینجا زندگی می کنند. این تنوع حیرت انگیز همراه با این واقعیت است که درختان بلوط در این منطقه حساب برای بیشتر جنگل درخت توده از هر وودی جنس گیاهی در آمریکای شمالی و مکزیک باعث می شود آنها را تنها مهم ترین گروه از درختان در قاره جنگل. به درک جنگل های پس از خود تنوع زیستی و مواد غذایی شبکه و کمک به رفاه انسان—یکی باید درک کنند که چگونه اوکس آمد و به حکومت آنها. برای چندین دهه دانشمندان تنها می تواند حدس و گمان در مورد خیلی از تاریخچه تکاملی اوکس به دلیل شکاف در خود فسیل ها و محدودیت های biomolecular تکنیک های مورد استفاده برای استنباط تکاملی حوادث از DNA موجودات زنده است. اما پیشرفت های اخیر در توالی ژنوم و تحليل اجازه داده اند به ما و همکاران ما به بازسازی تصویر دقیق از اصل تنوع و پراکندگی اوکس. آن است که قابل توجه تکاملی داستان موفقیت یک است که پیامدهای مهمی برای پیش بینی این که چگونه این ضروری درختان کرایه خواهد شد در صورت تغییر آب و هوا—و برای توسعه برنامه های مدیریت برای اطمینان از بقای خود است.

قرمز و سفید

تفاوت بین دو گروه عمده از اوکس به آسانی آشکار به حتی یک ناظر گاه به گاه. در آمریکا بلوط در دو دودمان تکاملی است که شما ممکن است در حال حاضر می دانیم. یکی از این بلوط قرمز گروه تشکیل شده است از گونه های با قلم نوک برگ. در بسیاری از بلوط قرمز, گروه, گونه, گرده طول می کشد یک سال کامل از زمان آن سرزمین در زن گل به بارور کردن دانه به طوری که بذرها—میوه این درختان گرده افشانی در یک سال تنها رسیدن در آینده. گونه های عمده دیگر اصل و نسب سفید بلوط گروه هیچ موی خود را از برگ و برگ ها به طور کلی شامل بیشتر خاک-غنی سازی مواد مغذی زمانی که آنها سقوط از کسانی که از red oaks انجام دهد. همچنین بلوط سفید بذرها تقریبا همه رسیدن همان سال به آنها گرده افشانی گاهی اوقات جوانه زدن و حتی قبل از آنها سقوط. خاکستری سنجاب ترجیحا کش بلوط قرمز بذرها به غذا خوردن در یک تاریخ بعد چون آنها کمتر از بلوط سفید بذرها برای رفتن بد قبل از سنجاب می توانید به آنها.

بلوط سفید نیز قادر به کارآمد پلاگین آب, انجام, tubelike سلول های به نام عروق در چوب خود را با tyloses, balloonlike سازه که مهر و عروق به عنوان یک مانع در برابر مرگبار بیماری های قارچی مانند بلوط پژمردگی. Red oaks آهسته تر و درهم و برهم در دفاع از خود. در نتیجه بلوط سفید به مدت طولانی به عنوان چوب برای کشتی ها و بشکه های شراب چون وصل و عروق گونه بلوط سفید نگه داشتن آب به طور موثر تر از کسانی که از red oaks. جویدن حشرات تشخیص تفاوت بین قرمز و سفید بلوط و بسیاری از آنها اقتباس شده به نفع یک یا دیگر از این دو گروه. حتی قارچ که اتصال ریشه های گیاه به مواد مغذی خاک ظاهر می شود به تشخیص تفاوت بین دو نوع اوکس: بسیاری از نفع همزیستی با گونه در یک اصل و نسب بیش از دیگر.

هنگامی که ما رسیدن به سطح گونه و با این حال از نزدیک مرتبط اوکس اغلب دشوار است برای گفتن از هم جدا. تنوع درون گونه نتیجه هر دو پلاستیکی پاسخ از درختان به محیط زیست و تنوع ژنتیکی بین افراد اغلب به نظر می رسد به عنوان بزرگ به عنوان تنوع بین گونه است. و اوکس پیوند معمولا در گروه خود بود آن سفید یا قرمز دودمان و یا هر یک از شش عمده دیگر دودمان اوکس در سراسر جهان است. این دو عامل بالا تنوع درون گونه و در حال انجام هیبریداسیون بین گونه های پیچیده طبقه بندی.

هیبریداسیون همچنین می توانید آن را دشوار است برای بازسازی تاریخچه تکامل اوکس با استفاده از سنتی biomolecular تکنیک های که شامل توالی یک یا چند ژن از آنجا که فرد ژن اغلب ردیابی تاریخ متفاوت. علاوه بر این یک گونه بلوط ممکن است hybridized با تعداد زیادی از گونه های مختلف به طوری که ژن های مختلف ضبط جنبه های مختلف از این تاریخ در سراسر محدوده جغرافيايي گونه است. بلوط ژنوم است که در نتیجه یک موزاییک شکل زایی و هیبریداسیون. توالی تنها از یک یا چند ژن نمی تواند فاش کردن کامل تاریخچه زایی در اوکس.

دو دهه پیش محققان تا به حال تنها توالی DNA کلروپلاست—سلول organelles که انجام فتوسنتز و چند ژن های هسته ای برای رفتن بر روی. آن را به اندازه کافی برای تشخیص کلی انشعاب ساختار درخت بلوط زندگی, اما ما نمی تواند به ترتیب آن endmost شاخه. در سال 2008 سه ما متوجه شدم که تکنیک های مولکولی جدید ما در حال حاضر با استفاده از مطالعه هیبریداسیون و محدودیت از گونه های بلوط قرمز گروه همچنین ممکن است ما را قادر به استنباط بلوط تکاملی تاریخ است. از آن پس ما در همکاری با همکاران خود در سراسر جهان به کار گرفته اند رویکردی به نام محدودیت-سایت مربوط به توالی DNA به خواندن کوتاه مناطق DNA از سراسر ژنوم. ما تجزیه و تحلیل این داده ها با استفاده از روشهای آماری است که بازسازی نظم است که در آن گونه های منشعب از اجداد مشترک و آنهایی که باید hybridized از آنجا که واگرایی. با ازدواج با این تجزیه و تحلیل داده های فسیلی ما می توانیم برآورد حداکثر سنین از وقایع کلیدی در اوک تکاملی تاریخ است. با وجود پیچیده ژنتیکی و سابقه اوکس ما شده اند قادر به استنباط مقدار از سابقه تخصصی در این گروه قصد بازگشت به ریشه درخت بلوط زندگی است.

Red oaks
Red oaks باید قلم نوک برگ (بالا); برگ بلوط سفید فاقد موی (پایین). اعتبار: جان Seiler گتی ایماژ (بالا); گتی ایماژ (پایین)

جنوب محدود

ممکن است ما هرگز نمی دانید دقیقا زمانی که و یا که در آن اولین اوکس به وجود آمد اما حدود 56 میلیون سال پیش جمعیت اوکس رشد نزدیک به آنچه که در حال حاضر سالزبورگ, اتریش در سمت چپ گل کمی از این مقدار عظیم از گرده آنها تولید هر بهار. این دانه های گرده که به شکل یک توپ راگبی با سه شیار در حال اجرا درازا و با سطح بافت است که متفاوت است با اصل و نسب هستند قدیمیترین بدون ابهام شواهد فسیلی از بلوط در ضبط. در طول اوایل ائوسن زمین پل پوشا اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام متصل آمریکای شمالی و اوراسیا. گیاهان و حیوانات آزادانه عبور بین دو قاره است. اوکس شد و به احتمال زیاد بخشی از یک جنگل های وسیع که در سراسر این قاره از شمال امریکا و اروپا و آسیا است. این باعث می شود آن را دشوار است به می گویند با هر گونه اعتماد به نفس, آیا اوکس سرچشمه در اوراسیا و ارسال یک شعبه به آمریکا و یا بالعکس. بهتر است پاسخ به آن مدرن اوکس به وجود آمد به سادگی ممکن است “در شمال.”

در هر صورت قابل ملاحظه ای به زودی پس از آنها به وجود آمد اوکس شروع به جدا شدن به دو شاخه عمده: یکی محدود به اروپا و آسیا و شمال آفریقا و دیگر تا حد زیادی محدود به آمریکا. جدایی بین قاره بود ناقص ، برای مثال قدیمی ترین فسیل منتسب به حلقه گود اوکس بر اساس حلقه های متحد المرکز تشکیل شده توسط وودی مقیاس در آن بلوط کلاه سپرده شد در اورگان حدود 48 میلیون سال پیش. امروز این اصل و نسب است محدود به جنوب شرقی آسیا است. و قرمز اوکس که امروز آمریکایی هستند, گروه, گزارش شده از سایت های فسیلی در اروپا و آشنایی به برخی از 35 میلیون سال پیش. اما هنگامی که درجه حرارت جهانی خود را آغاز تبار طولانی حدود 52 میلیون سال پیش اوکس شد و به تدریج جنوب تحت فشار قرار دادند به دور از زمین پل که متصل اوراسیا و آمریکای شمالی به طور متناوب در طی 50 میلیون سال است. به عنوان خنک کننده سوار شمالی بلوط جمعیت منقرض شده, بخش های بین دو قاره شد بسیار تمیز و بدون هیچ گونه از اوراسیا کلاد در آمریکا و تنها دو شاخه از آمریکا کلاد در اوراسیا.

قبل از آنها می تواند تحت فشار قرار دادند بیش از حد به سمت جنوب اوکس بودند بیشتر تقسیم به هشت عمده دودمان ما می دانیم مدرن در جنگل. سه نفر از آنها محدود به آمریکا: قرمز و طلایی جام و جنوبی زندگی می کنند اوکس. یک نسب که از بلوط سفید سرچشمه گرفته و متنوع در آمریکا اما ارسال یک شاخه به اوراسیا. ما می دانیم که عمده این دودمان به وجود آمد در اوایل بلوط تکامل از آنجا که یکی از قدیمی ترین بلوط آمریکایی فسیل 45 میلیون ساله بلوط سفید از اکسل Heiberg جزیره در نوناووت, کانادا, است که می توان از قرمز بلوط و دیگر عمده دودمان اوکس. اما فسیل از این مرحله اولیه از تنوع سخت برای اختصاص به هر یک از اصل و نسب بنابراین ما با تکیه بر داده های مولکولی به منظور برآورد که دیگر اوکس جدا به مستقل دودمان. ادغام داده های مولکولی با انتخاب فسیل نشان می دهد که جهان در هشت رده تقسیم اوایل. آن است که بخش مهمی از داستان به دلیل آن را توضیح می دهد که آنچه اتفاق افتاده به عنوان آمریکای شمالی اوکس قرار گرفتند خود را پشت سر هم از تنوع.

سرزمین فرصت

به عنوان درجه حرارت سرد در سراسر جهان آمریکای شمالی آب و هوا نیز بیشتر فصلی است. کوه های راکی بودند در ادامه به افزایش و باران سایه خشک دشت بزرگ. جنگل های استوایی و پهن برگ جنگل های همیشه سبز است که تا به حال شکوفا در سراسر شمال امریکا بودند به تدریج محدود در محدوده و رانده شده به انقراض حدود 40 میلیون سال پیش. گرده بلوط و برگ برداشت شد بیشتر رایج در آمریکای شمالی فسیل 35 میلیون سال پیش که در آن زمان کاهش درجه حرارت و افزایش فصلی تبدیل کرده بود North America north of Mexico را از یک بیشتر گرمسیری به عمدتا معتدل قاره ای چشم انداز است. تغییر آب و هوا و extirpated جنگل های استوایی از آمریکای شمالی و زیست محیطی فرصت به وجود آمد برای اکس.

قرمز و سفید بلوط منتقل جنوبی به این تازه باز قلمرو هر یک از تقسیم به یک اصل و نسب در سمت غربی کوه های راکی که باعث به مدرن روز اوکس کالیفرنیا و شمال غربی اقیانوس آرام و به یک اصل و نسب در سمت شرقی رشته کوه های راکی که باعث به اوکس شرقی آمریکای شمالی است. در حالت دوم منطقه هر یک از این عمده بلوط گروه تقسیم عمدتا در شمال شرقی و نسب عمدتا جنوب شرقی و نسب و در درجه اول تگزاس اصل و نسب. از شرق و شمال امریکا و شاید با راه های قرمز و سفید بلوط سپس با انتقال به مکزیک بین 10 میلیون و 20 میلیون سال پیش.

در تمام این نواحی کف دست و پهن برگ همیشه سبز درختان شده بود تحت فشار قرار دادند جنوبی و یا رانده شده تا حدی یا کاملا منقرض شده توسط خنک کننده و به طور فزاینده ای نوسان آب و هوا. در نتیجه فراوانی از باز زیستگاه فعال اوکس به تنوع. افزایش زیست محیطی فرصت اجازه اوکس به انجام تطبیقی تابش است که در آن نوپای گونه به سرعت در حال پر کردن فضاهای که گونه های دیگر هستند و نه اشغالگر. در انجام این جوانان جمعیت بیشتر شد محیط زیست متمایز از یک دیگر در نتیجه محدود کردن جنبش از ژن های بین آنها را. آنها شد مثلی جدا شده به طوری که ژن منتقل کمتر بین جدا جمعیت از میان درختان و درون جمعيتهای. پس از آن جهش های ژنتیکی جدید و بازآرایی می تواند تجمع که برجسته جمعیت از یک دیگر. از طریق این فرایند بدین گونه های جدید است.

این تطبیقی تابش با بازی کردن بیشتر به طور چشمگیری در مکزیک و مرکزی امریکا که در آن حدود 40 درصد از تمام جهان اوکس اقامت. به یاد بیاورید که اوکس شد تا حد زیادی سرد-سازگار با اصل و نسب است که در سراسر این قاره به عنوان درجه حرارت کاهش یافته و فصلی افزایش یافته است. به عنوان آنها مهاجرت جنوب به مکزیک اوکس صعود به ارتفاعات بالاتر که بیشتر شبیه معتدل بیوم که در آنها تکامل یافته بود و آنها مواجه می شوند بالا توپوگرافی تنوع است که به آسانی از هم جدا و آنها را به مثلی جدا جمعیت. اوکس نیز تکامل یافته با سرعت بیشتری همراه پیوسته از پایین در دسترس بودن آب به بالا در دسترس بودن آب به آنها منتقل شده به مکزیک. ضمیمه بالا و پایین کوه جوامع مختلف اقتباس شده به سطوح مختلف تنش خشکی. این زیست تمايز به احتمال زیاد مشغول به کار دست در دست با افزایش جدایی فیزیکی برای ترویج باروری انزوای بین جمعیت.

بنابراین دلیلی برای بالا بلوط تنوع در مکزیک به نظر می رسد نمی تواند درجه حرارت گرمتر. و چون مکزیک اوکس نسبتا جوان خود را بالا تنوع است و نه تعلق بیش نسبتا طولانی از زمان تکاملی. نه تطبیقی تابش منجر به بالاتر زایی نرخ در این تکاملی جوان مکزیکی اوکس به آنها منتقل شده و به کوه. این تغییر نشان می دهد که اگر اکس مناسب بوده است به صعود به رشته کوه های راکی و شکوفایی وجود دارد که اگر آنها می تواند جان سالم به در ترکیبی از رشد کوتاه فصل سرما و زمستان از کوه های شمال—آنها ممکن است توسعه یافته تنوع زیاد در این منطقه و همچنین. خود را میراث تکاملی به سادگی نمی تجهیز آنها برای این بسیار محیط های خشن. تنها یک تنها بلوط سفید گونه Gambel oak (بلوط gambelii) حتی می آید نزدیک که گونه محدود به جنوب رشته کوه های راکی.

اوکس شد و در نهایت متوقف شده در مارس جنوب شاید با کاهش چشمگیر در فصلی یا رقابت قوی از جنگل های استوایی گونه تنها به سختی ساخت آن را در سراسر تنگه پاناما به شمال آمریکای جنوبی است. در عین حال این است که کل داستان. درختان بلوط’ به جنوب سفر در واقع بازی کردن دو بار به طور همزمان و در همان مکان است. چون سفید و قرمز اوکس در حال حاضر جدا از یکدیگر در آن زمان آنها شروع به حرکت در جنوب این تنوع تاریخچه اتفاق افتاده است به صورت موازی در هر دو قرمز و سفید بلوط. دو متمایز اما بسیار نزدیک دودمان نه یک ترسیم biogeographical تاریخ ما فقط شرح داده شده: حرکت جنوبی تقسیم در اطراف کوه های راکی رفتن به مکزیک از شرق آمریکای شمالی جد. این تاریخ ممکن است توضیح دهید که بخشی از غنای گونه ای و فراوانی اوکس در آمریکا. آنها اساسا دو آغشته به عنوان آنها جرأت جنوبی.

Fossil acorn
فسیلی بلوط از اورگان تاریخ به ائوسن عصر. اعتبار: Thomas J. استخوان

همسایگان خوب

یکی از هیجان انگیز ترین مناطق از تحقیقات ما بوده است ادغام ژنوم سطح درک از درخت بلوط زندگی با فیزیولوژیکی مطالعات بلوط انطباق با آب و هوا و زیستگاه و مطالعات جامعه از جنگل بلوط ساختار. به عنوان اوکس گسترش جنوب و متنوع در مناطق مختلف سفید و قرمز اوکس مواجه می شوند مشابه زیستگاه و بارها و بارها حل همان مشکلات زیست محیطی در رمان راه. به عنوان یک نتیجه, ما اغلب قرمز و سفید بلوط در حال رشد با هم در همان زیستگاه. برای مثال در ضعیف rocky خاک و bluffs در شرق ایالات متحده آمریکا, شما می توانید پیدا کردن سفید بلوط بلوط stellata, همچنین شناخته شده به عنوان پست بلوط رشد در کنار قرمز بلوط بلوط marilandicaمعمولا به نام بزور و با تهدید چوب بلوط. در کوه های جنوب آریزونا یاد بلوط سفید بلوط arizonica اغلب رشد می کند در کنار قرمز بلوط بلوط emoryi.

این الگوی بلوط رويدادی است که در پوشیده شده از درخت جوامع گیاهی در سراسر کشور و این یکی دیگر از ویژگی های جذاب. در حالی که دوری مرتبط اوکس تمایل به رشد با هم از نزدیک مرتبط اوکس در رده تمایل داشت با هم. همراه یک elevational شیب در های Chiricahua جنوب آریزونا برای مثال گونه بلوط سفید تصویب باتوم به عنوان شما راه رفتن upslope, انتقال گسترده از یکی به بعدی که شما پیاده روی سر بالایی و قرمز گونه بلوط را به عنوان به خوبی. در زمینهای پست از فلوریدا گونه بلوط سفید جداگانه در سراسر sandhill اسکراب و دره زیستگاه شکل کارست توپوگرافی و آتش. Red oaks انجام همان.

چه اشکال این الگوی بلوط co-وقوع? زیست محیطی تمایز در قرمز و سفید بلوط تحت تاثیر قرار است در بخشی از این واقعیت است که هیچ گونه است که قادر به استاد هر زیستگاه. به جای گونه تمایل به تخصص محدود بخشی از موجود زیست محیطی در فضا. در اوکس فیزیولوژیکی تجارت آف در هر اصل و نسب طبقه بندی کردن زیستگاه و آب و هوایی فضا به طوری که از بستگان نزدیک هستند کمتر احتمال دارد به شرکت رخ می دهد. در های Chiricahua مثلا خشکسالی انطباق جدا از بستگان نزدیک در امتداد ارتفاع شیب. گونه های زنده در نزدیکی پایین از کوه ها به خصوص به خوبی در اجتناب از خشکی رها کردن برگ های خود را در طول فصول خشک. گونه های زنده در بالاتر از ارتفاع که در آن بیشتر وجود دارد به طور کلی رطوبت و تمرکز بر روی بازمانده از نوسانات روزانه در دسترس بودن آب اجازه می دهد برگ محتوای آب به قطره پایین تر قبل از آنها آسیب رنج می برند.

در مقابل در فلوریدا که نسبتا مسطح رطوبت خاک در دسترس بودن و شدت آتش ساختار بلوط جوامع است. گونه های نزدیک در این جوامع نشان دادن تجارت آف بین نرخ رشد و تحمل به خشکی در امتداد شیب رطوبت و بین پوست ضخامت و قابلیت تکثیر از طریق ساقه زیرزمینی در امتداد شیب آتش شدت. در هر دو منطقه و در واقع در سراسر کشور به صورت موازی تجارت آف در دو رنگ قرمز و سفید بلوط و درختان با همگرا صفات از دو دودمان تمایل به رشد با هم.

اعضای مختلف دودمان ممکن است شرکت وجود دارد به خوبی با یک دیگر در هر زیستگاه به دلیل آنها در استعداد ابتلا به بیماری: نزدیکی بیشتر به دوری مرتبط همسایه ممکن است کمتر به احتمال زیاد منجر به یک بیماری همه گیر به دلیل قرمز و سفید بلوط تمایل به گسترش این همان بیماری است. حتی شواهدی وجود دارد که اوکس به کمک یک دیگر دریافت شد و در ادامه با ایجاد یک خاک و محیط زیست است که منافع قارچ آنها باید برای به دست آوردن مواد مغذی است. سپس هنگامی که به یک جنگل تبدیل شده است تاسیس اوکس تبدیل غالب و جلوگیری از انواع دیگر درختان از راه اندازی فروشگاه. کار ما روشن می سازد که تکاملی ریشه های بلوط شکل پیچیده زیست محیطی و تعاملات است که برای کمک به توضیح دهد که چرا درختان بسیار فراوان و متنوع در شمال امریکا است. درخت زندگی کست سایه خود را در سراسر ساختار ما جنگل های بلوط.

خلاق هیبریداسیون

در حال حاضر که ما می ترسیم شاخه تاریخچه درخت بلوط زندگی در برخی از جزئیات درختان’ گرایش به پیوند تبدیل شده است همه جالب تر است. مردم اغلب فکر می کنم از هیبریداسیون به عنوان یک نیروی مخرب فرسایش تفاوت های ژنتیکی بین گونه است. در عین حال اوکس شکل آنچه که به نام یک syngameon که در آن محیط زیست و جسمی متمایز گونه باقی بماند با وجود مداوم جریان ژن. آن را به مدت طولانی فرض شده است که مهاجرت ژن بین گونه syngameon ممکن است کمک اوکس انطباق با رمان محیط. می تواند به عنوان مثال ژن که منجر به خشکی سازگاری در پست بلوط مهاجرت به فرز oak (بلوط macrocarpa) در مناطق جنوبی که در آن آنها شرکت رخ می دهد و کمک فرز بلوط انطباق با خشک شدن شرایط انتظار می رود که این برخورد تحت گرمایش جهانی? ما در حال حاضر می دانیم که وجود دارد این است که موضعی جریان ژن بین گونه بلوط و گونه های متفاوت در چه ژن آنها ارز بسته به جایی که در چشم انداز آنها چه گونه آنها شرکت رخ می دهد و آب و هوا و زیستگاه است که در آن درختان در حال رشد هستند. ما همچنین می دانیم که پس از ژن حرکت از یک گونه به آنها می تواند حرکت فراتر از طیف وسیعی از گونه های که در آن آنها به وجود آمد ظاهرا رو با محیط زیست انتخاب شده است. این نمونه ها نشان می دهد که تطبیقی جریان ژن ممکن است نقش مهمی در اوک تکامل است. ما در آستانه منسجم ژنومی و زیست محیطی مطالعات مورد نیاز برای درک این روند در عمق.

ما هنوز هم می خواهم به دانستن آنچه که ژن ها و صفات زمان گلدهی ترجیح زیستگاه جغرافیایی فاصله—درایو زایی در اوکس و اینکه آیا زیست محیطی تفاوت تکامل در حالی که جمعیت در حال رشد با هم یا تنها زمانی که آنها از هم جدا هستند. ما نزدیک به درک چه ژن شکل تمایز. کار های اخیر در اروپا اوکس نشان می دهد که ژن های موثر بر هر دو توانایی خود را برای عبور-گرده افشانی و زیست محیطی تنظیمات (مثلا تحمل به خشکی و سرما و بیماری) درگیر هستند در گونه تمايز. در عین حال این یافته ها فقط به ما بگویید که زیست محیطی تفاوت تکامل در گونه نیست که آنها را درایو گونه تفاوت. تجزیه و تحلیل آماری است که شبیه سازی جایگزین زایی تاریخ نشان می دهد که در یک گروه از چهار گسترده اروپایی سفید اوکس که پیوند امروز ژنومی تفاوت بین گونه ها به وجود آمد که این گونه متولد شد در مناطق جغرافیایی مختلف با فرصت برای جریان ژن ناشی تنها پس از به طور کامل تشکیل گونه های مهاجرت به تماس با هر یک از دیگر. هنوز به درجه بالایی از گونه های co-وقوع در آمریکا اوکس پرسش که آیا هیبریداسیون کمک به تنوع خود را.

درک شرکت از کجا و چگونه اوکس به دست می آمد آنقدر متنوع بسیار مهم است به درک چگونه اوکس مقاومت خواهد کرد و تغییر به سرعت در حال تغییر محیط. اوکس به سرعت در حال مهاجرت به قاره یخچالهای طبیعی فروکش شروع در حدود 20000 سال پیش و هیبریداسیون بین گونه به نظر می رسد شده اند کلید خود را به پاسخ سریع. بینش ما به دست آورید می توانید از elucidating تطبیقی مزایای جریان ژن مهم به پیش بینی که چگونه انعطاف پذیر اوکس ممکن است به عنوان تغییرات آب و هوایی در معرض آنها را به قارچی و حشرات بیماری که با آنها تکامل پیدا نمی کرد. به عنوان حشرات است که حمل و نقل قارچهای خود را افزایش محدوده و تغییر الگوهای تولید مثل را با قبل از آن چشمه اوکس ممکن است مشکل برگزاری زمین خود را مگر اینکه آنها می تواند تکامل را به سرعت به اندازه کافی برای مقاومت در برابر بیماری ها هرگز آنها را قبل از مواجه می شوند. چالش ما برای دهه آینده به عنوان تنوع زیستی گیاهی دانشمندان خواهد بود برای کشف کردن چگونه تمایز بین گونه ها و حرکت ژن بین این گونه ها را تحت تاثیر قرار مسیر بلوط تکامل و جمعیت پشتکار. اگر ما درک این فرآیند به خوبی به اندازه کافی ما شانس استفاده از دانش که برای پیش بینی آنچه که جنگل های ما را شبیه یک قرن و یا بیشتر از در حال حاضر. شاید آن می تواند راهنمای ما برنامه ای برای مدیریت طولانی مدت بقای حیاتی اوکس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de