چگونه بسیاری از سگ می تواند یک انسان به لحاظ نظری خوردن ؟ ورزشی دانشمند وزن در

جوی شاه بلوط در منطقه تجربه عملکرد رقابتی از یک عمر. حتی زمانی که او فقط یک دقیقه به دور از شکستن جهان خود را ضبط و به احتمال زیاد در شدید ناراحتی چهره اش را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از استرس است. که احتمالا به دلیل گونه خود بر امده بودند مانند یک موش خرمای زمینی به دهان او پر شده بود با نیمه جویده سگ های داغ. فقط در 10 دقیقه, فندق مصرف 75 فرانکها. در حالی که آن را اکثر مردم از 10 روز به مصرف 22,000 کالری, شاه بلوط آن را در زمان آن را به شما و یا من ایستاده در خط و سفارش یک سگ در یک بازی بیس بال. به عنوان یک ورزش دانشمندی که مطالعات افراط عملکرد انسان من بلند فکر چه محدودیت ها فقط چقدر یک انسان می تواند در واقع غذا خوردن در یک نشسته است.

کشف مرزهای انسانی شکم پرستی هرگز بخشی از زندگی حرفه ای من با برنامه است. تحقیقات من خط شامل ترکیب التقاطی از موضوعات مرتبط با سلامت انسان اعم از فواید شراب قرمز آنتی اکسیدان ها برای بهبود کیفیت ورزشی, ضربه مغزی پژوهش است. به عنوان یک سابق رقابتی دونده از راه دور من نیز سرمایه گذاری کرده اند مقدار زیادی از انرژی فکری به علم در حال اجرا از جمله چگونه پیری را تحت تاثیر قرار ماراتن عملکرد نخبگان و افراد متوسط.

در فیزیولوژی ورزش جامعه محبوب موضوع گفتگو شده است یا نه که آیا یا نه یک زیر-دو ساعته در ماراتن ممکن بود. (در اواخر سال 2019 این بود این قطعی پاسخ مثبت توسط Eliud Kipchoge). به عنوان خوانده شده تمام ادبیات تلاش برای پیش بینی بیولوژیکی محدودیت های انسان در حال اجرا سرعت آن را در من dawned که الگوی جهان رکورد پیشرفت در دو و میدانی نیز به نظر می رسید قابل اجرا به ناتان معروف جزیره ادم ساده لوح هات داگ خوردن مسابقه.

در اواخر 1990s پدر من و من تصادفا در یک برنامه تلویزیونی نمایشگاه های مختلف رقابتی خواران که برجسته گل سرسبد ناتان رقابت است. از آن پس من به دنبال این رویداد سالانه کنجکاو برای دیدن چگونه بسیاری از سگ داغ (با نان) یک فرد می تواند بلع در جانشینی سریع. زمانی که من برای اولین بار به گوش مسابقه برخی از مردان با خوردن بیش از 20 هات داگ فقط در 10 یا 12 دقیقه—به طور قابل توجهی بیشتر از 10-15 آن زمان را به نفع خود در 1980s. در پایان دهه 1990 این مسابقه بود جلب توجه بین المللی با شرکت کنندگان ادعا باارزش “کمربند زرد” در سال 1997 1998 و 2000.

اما همه چیز ناگهان تغییر زمانی که Takeru کوبایاشی در صحنه وارد شدند در سال 2001 و مبهوت مسابقه مقامات به عنوان او به معنای واقعی کلمه دو برابر موجود رکورد مصرف 50 سگ های داغ. Kobayshi تحت سلطه برای سال تا جوی شاه بلوط سرنگون افسانه ای خوار زمانی که او مصرف 66 هات داگ در سال 2007. در 13 سال پس از شاه بلوط شده است قادر به خوردن بیشتر و بیشتر اما رکورد او پیشرفت کرده است تنها به منظور رسیدن به 75 فرانکها در سال 2020 مسابقه.

این نوع از جهان-رکورد پیشرفت غیر معمول نیست که در حال اجرا است. در ورزش تاریخ اولیه ثبت عملکرد نسبتا پایدار تنها با بهبود متوسط در طول سال یا چند دهه. به عنوان مشارکت ورزشی را افزایش می دهد, با این حال و با وجود بیشتر انگیزه برای برنده شدن (از جمله به عنوان جایزه پول) رقبای اغلب می آیند تا با برتر آموزش روش ها و استراتژی های رقابتی برای به حداکثر رساندن شانس خود را از پیروزی (گاهی اوقات اتخاذ فن آوری های پیشرفته و یا عملکرد-افزایش مواد مخدر که منجر به یک افزایش سریع در رکوردهای جهانی). در نهایت پیشرفت جهان-رکورد اجرای سطوح دوباره به همه رقبا بالا استخدام تکنیک های موثر شناخته شده در تلاش خود را برای شکوه و عظمت. در واقع این الگوی کلی رخ داده است در انسان در حال اجرا اسب مسابقه و مسابقه تازی. من به سادگی قرض ریاضی تکنیک های مدل سازی از این ورزش و تایید کرد که آن را نگه می دارد درست در رقابتی خوردن بر اساس 39 سال از داده های تاریخی از ناتان سنت است.

من تجزیه و تحلیل منتشر شده در مجله زیست شناسی, نامه, نشان داد که تا حدودی تکان دهنده پیدا کردن که رکورد جهانی در-سگ خوردن هستند مسلما بیشتر قابل توجه از کسانی که در هر ورزش دیگر. بیش از 100 سال گذشته رکورد جهانی ماراتن در حال اجرا است با افزایش حدود 45 درصد است. در حالی که زیر دو ساعته در ماراتن جشن گرفته شد به عنوان یک شاهکار قابل توجهی از انسان فیزیولوژی متوسط اتمام زمان در یک ماراتن است که فقط بیش از چهار ساعت—که به معنی بهترین ماراتون در تاریخ جهان است که در مورد دو بار به عنوان سریع به عنوان میانگین فرد سالم است. حتی اگر شما نیست و فقط راه می رفت 26.2 مایل فاصله شما می توانید عبور از خط پایان در حدود 8.5 ساعت—حدود چهار برابر کندتر از بهترین از بهترین قهرمان ماراتون. در عین حال جوی شاه بلوط ضبط-تنظیم 75 هات داگ نشان دهنده نزدیک به 700 درصد بهبود رکورد جهانی بیش از چهار دهه است و حداقل هشت یا 10 برابر آنچه که فرد به طور متوسط می تواند غذا خوردن.

تعریف “هلالي داشته باشیم” الگو و قدر ثبت پیشرفت بود تا آنجا که من علوم ورزشی پس زمینه به تنهایی می تواند به من. برای درک این که چگونه این به ظاهر عادی انسان می تواند رسیدن به چنین شاهکارهای شگفت آور از خوردن led me down یک مسیر جدید است که درگیر زیست شناسی تکاملی و گوارش. تحقیقات من نشان داد که بالا خواران مانند شاه بلوط قادر به خوردن تقریبا به اندازه یک خرس: حدود 800 گرم گوشت در هر دقیقه یا حدود هشت هات داگ هر 60 ثانیه. هنگامی که شما به اندازه بدن به حساب اما بهترین انسان خواران در واقع به مراتب بهتر از خرس. این مقایسه نیست دقیق (به عنوان مواد خواص پردازش بسیار داغ سگ متفاوت از کسانی که از گوشت خام) اما با این وجود ارائه برخی از بینش چقدر چشمگیر غذا خوردن ما ظرفیت می شود.

بسیار کمی وجود دارد که تحقیقات در رقابتی خوردن جمعیت اما بررسی داده ها از خوردن شراب خواری افراد از جمله افراد چاق و bulimic جمعیت فراهم می کند برخی از بینش به مردم چگونه می توانید مصرف مواد غذایی بسیار. این بیماران که مصرف مقادیر زیاد به سرعت در حال شناخته شده اند که بیشتر حجم معده از متوسط همراه با تغییر عملکرد گوارشی—دومی از جمله این واقعیت است که معده خود را خالی بیشتر به آرامی و اختلال در سیگنال های سیری. یک مطالعه موردی در یک رقابتی خوار نشان داد که اثر مشابه پس از خوردن بیش از 30 سگ های داغ. هر چند ممکن است برخی از طبیعی و تنوع در خوردن و ظرفیت بالای رقابتی خواران به طور خاص قطار برای رسیدن به این معده تغییرات به سرعت از طریق خوردن مقادیر زیادی از مواد غذایی به خصوص مایعات.

در واقع تحقیقات من نشان داد که یک اثر آموزش به نظر می رسد رخ می دهد که عملکرد بهبود قابل توجهی بیش از یک فرد را در پنج سال اول از هات داگ خوردن مسابقه. بر خلاف سایر رشته های ورزشی که در آن افزایش عملکرد تنها زمانی با پیروی از یک نظام است که باعث یک فعل و انفعال پیچیده مولکولی سیگنالینگ حوادث متعدد در بافت آن به نظر می رسد مانند خوردن ظرفیت را می توان به سادگی توسط کشش معده است. این به مراتب ساده تر “تطبیقی” پاسخ از آن تمرين و ممکن است توضیح دهید که این فصل را افزایش می دهد در جهان ثبت شده است. شاید مطالعه این رقبا منحصر به فرد ارائه می کنند بیشتر بینش چگونه سیستم گوارشی با این نسخهها کار در هر دو سلامت و بیماری است.

در نهایت مدلسازی ریاضی من انجام شده نشان می دهد که جوی شاه بلوط ضبط-تنظیم 75 هات داگ در 10 دقیقه نیست اوج چیست بیولوژیکی امکان پذیر است. داده های تاریخی نشان می دهد که این رکورد در نهایت ممکن است قادر به افزایش عنوان بالا به عنوان 83-84 سگ های داغ. حدس من این است که آن را دهه ها قبل از هر کسی روش این و آن را به یک فرد بلندتر و لاغر تر از شاه بلوط برای رسیدن به این.

به عنوان فصل لیگ بیس بال رزومه در میان COVID-19 گیر آمریکایی ها را از غذا خوردن بیشتر فرانکها و جشن “روز سگ” از تابستان است. برای برخی از ما یک سگ داغ است به اندازه کافی برای پر کردن مواد غذایی آشغال, سهمیه, در حالی که دیگران ممکن است بخواهید به پایین چهار یا بیشتر از سوسیس قبل از تصمیم گیری آنها باید به تصویب دسر. بدون در نظر گرفتن بعد زمان ما احساس می کنیم که ما بیش از حد آن را با دل و روده متلاشیکننده وعده غذایی ما باید در یک لحظه فقط به منعکس کننده بر آنچه در آن واقعا به معنی احساس “کامل” و قدردانی از بدن انسان شگفت انگیز سازگاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de