چگونه سطح اکسیژن در قلب می تواند باعث آریتمی

تحقیقات جدید نشان می دهد زمینه ساز و خطرناک قلب اختلال است که در آن سطح اکسیژن در قلب تولید و تهدید کننده زندگی آریتمی.

کشف ساخته شده با قلب انسان عضله سلول های مشتق شده از سلول های بنیادی پرتوان ارائه می دهد اهداف جدید برای درمان با هدف پیشگیری از مرگ ناگهانی ناشی از حمله قلبی.

“تحقیقات ما نشان می دهد که در عرض چند ثانیه در سطوح پایین اکسیژن (هیپوکسی) یک پروتئین به نام کوچک يوبيكويتين مانند اصلاح (سومو) مرتبط است به داخل کانال های سدیم که مسئول شروع هر ضربان قلب می گوید:” استیو A. N. گلدشتاین, معاونت امور بهداشت و درمان در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و استاد در دانشکده پزشکی بخش اطفال و فیزیولوژی و بیوفیزیک.

“و در حالی که SUMOylated کانال های باز به عنوان آنها باید شروع به ضربان قلب آنها دوباره باز زمانی که آنها باید بسته شود. نتیجه غیر طبیعی سدیم جریان است که مستعد به خطرناک قلبی ریتم.”

هر ضربان قلب آغاز می شود که باز کردن کانال های سدیم و یون و با عجله به سلول های قلب—این شروع پتانسیل عمل است که باعث عضله قلب به قرارداد. هنگامی که عملکرد به طور معمول کانال های سدیم نزدیک به سرعت پس از باز و بسته ماندن. پس از آن کانال های پتاسيمی باز یون ترک های قلب و پتانسیل عمل به پایان می رسد در یک مد به موقع به طوری که عضله می تواند استراحت در آماده سازی برای آینده ضرب و شتم.

اگر کانال های سدیم دوباره باز و تولید اواخر سدیم جریان به عنوان مشاهده شده در این مطالعه با سطح اکسیژن عمل بالقوه طولانی مدت است و جدید فعالیت الکتریکی می تواند قبل از شروع به قلب بهبود خطر, خطرناک, آشفته ریتم.

پانزده سال پیش گلدشتاین گزارش گروه سومو تنظیم کانال های یونی در سطح سلول است. آن را غیر منتظره پیدا کردن دلیل سومو مسیر شده بود فکر کردم به این عمل صرفا برای کنترل بیان ژن در هسته است.

“این تحقیقات جدید نشان می دهد که چگونه سریع SUMOylation سطح سلول قلبی کانال های سدیم باعث اواخر سدیم زمان در پاسخ به هیپوکسی یک چالش که در برابر بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های قلبی می گوید:” گلدشتاین. “قبلا خطر اواخر سدیم زمان به رسمیت شناخته شد در بيماران نادر به ارث برده جهش از کانال های سدیم است که علت قلبی سندرم QT طولانی و به نتیجه از یک مشترک پلیمورفيسم در کانال ما مشخص در یک زیر مجموعه از نوزادان مبتلا به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS).”

اطلاعات به دست آمده از طریق مطالعه حاضر ارائه می دهد اهداف جدید برای درمان, برای جلوگیری از دیر زمان و آریتمی های مرتبط با حملات قلبی, نارسایی مزمن قلبی و دیگر تهدید کننده زندگی کم اکسیژن قلبی شرایط.

موسسه ملی بهداشت تامین می شود در این بررسی که به نظر می رسد در تلفن همراه گزارش.

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de