چه مدت زنده ماندن ویروس در بدن مرده?

من را دیده اند و نه هر گونه مطالعات در این به طور خاص. وجود دارد پس از چند آزمایشگاه در سراسر جهان با نوع ساختمان پادمان برای کار با این برنامه و در حال حاضر همه آنها متمرکز بر روی ساخت واکسن و یا تلاش برای پیدا کردن داروهای ضد ویروسی است که ممکن است کار می کنند.

اما ما می توانیم برخی از حدس تحصیل بر اساس آنچه ما می دانیم از ویروس های دیگر. بسیاری از آنچه ما می دانیم در مورد ویروس بقا در بدن می آید از مواد غذایی حیوانات. شیوع بیماری های مهم طیور و یا دام می تواند باعث عظیم اقتصادی آسیب به طوری که بسیاری از تحقیقات می رود به مدیریت این وقایع است. یک بخشی از این تحقیقات این است که مطمئن شوید که ما نمی گسترش این بیماری در سراسر حادثه به عنوان ما در حال تمیز کردن مزارع و از بین بردن لاشه.

در مطالعات به دنبال در چگونه آنفولانزای پرندگان (avian influenza virus یک ویروس احاطه) زنده می ماند در لاشه مرغ 90% از ویروس بود ، در حدود 15 روز هنگامی که لاشه باقی مانده بود در درجه حرارت اتاق. اما اگر لاشه برگزار شد در درجه حرارت یخچال (4 C/40 F) ویروس به طول انجامید 4.5 بار دیگر—که بیش از دو ماه است. که 15 روز بازه زمانی در دمای اتاق شد و برای آزمایش به دنبال این ویروس در عضله است. 90% غیر فعال سازی بازه زمانی در حدود 10 روز در پر شد و کمتر از یک روز در کبد در دمای اتاق.

این زمان های مختلف در بافتهای مختلف هستند که انتظار می رود. به عنوان بدن شکسته شدن پس از مرگ سلول های بافت های مختلف از هم جدا و آنزیم های گوارشی در داخل آن سلول های نشت. از آنجا که کبد را, در میان چیزهای دیگر است که تصفیه و سم زدایی آن را تا به بسیاری از آنزیم ها از بافت های دیگر. هنگامی که سلول های کبدی پارگی این آنزیم ها می تواند تا پایان جویدن ویروس.

پرهای از سوی دیگر تا حد زیادی مانند مو. وجود ندارد و سلول های به سقوط از هم جدا و از این رو هیچ آنزیم ها منتشر شد اما پس از آنها خارجی هستند بیشتر در معرض ابتلا به خشک کردن بر زمان خشک کردن است که به طور معمول بد برای احاطه ویروس ها. عضلانی, اگر چه نسبتا کمتر از آنزیم کبد است اما هنوز هم داخلی کمک می کند که نگه داشتن این ویروس در دمای ثابت و رطوبت برای یک دوره طولانی تر از زمان.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که 90% برای تلفن های موبایل مانند بسیاری شما را به نگه داشتن در ذهن است که ویروس ها را از بسیاری از نسخه هایی از خود را دارند. آن را غیر معمول نیست برای ویروس ها به میلیاردها اگر نه تریلیون نسخه. بنابراین اگر آن را طول می کشد 15 روز در دمای اتاق برای 90 ٪ از ویروس می شود ، و شما باید 1,000,000 ویروس وجود دارد, آن می تواند به عنوان طولانی به عنوان 105 روز قبل از تمام ویروس از بین رفته است.

در حقیقت ممکن است که مدتها به دلیل غیر فعال سازی نیست کاملا خطی در طول زمان و به عنوان بدن نشسته وجود دارد میکروب ها شروع به تجزیه بدن و تولید گرما که به سرعت همه چیز را اما شما ایده را دریافت کنید. آن را بیش از فقط یک یا دو هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>