چگونه Jim Crow زندگی در اریب مسکن قوانین

تبعیض نژادی و زنده است و به خوبی در بسیاری از آمریکایی محله نیم قرن پس از Jim Crow—البته در کمتر قابل مشاهده موذی تر اشکال—با توجه به یک مقاله جدید.

در این مقاله در میشیگان بررسی قانوندبورا کماندار دانشیار بالینی قانون در دانشگاه نیویورک قانون امتیاز به قوانین محلی است که تشویق و یا نیاز به صاحبخانه به اخراج و یا محروم مستاجران که تا به حال در تماس با کیفری نظام حقوقی به عنوان “بحرانی ساز برای effectuating جدید مسکن تبعیض نژادی است.”

در حالی که نمایشگاه مسکن عمل می کنند—یک بخش از برجسته 1968 حقوق مدنی قانون امضا شده توسط رئیس جمهور لیندون جانسون—ممنوع درمان نابرابر را بر اساس نژاد و عوامل دیگر شواهد اخیر نشان می دهد که بسیاری در صنعت املاک و مستغلات در ادامه به دامن قانون است. سقوط 2019 بررسی توسط Newsdayبرای مثال نشان داد که عوامل املاک و مستغلات در جزیره بودند فرمان سفید مشتریان به سمت عمدتا سفید محله و مردم از رنگ به سمت محله با افزایش جمعیت اقلیت و درآمد پایین.

کسانی که درگیر در این نوع نژادی فرمان—همراه با دیگر شیوه های غیر قانونی مانند وام چپاولگر—خطر عواقب اما آرچر مقاله نشان می دهد که جرم و جنایت مسکن موجب فعال دیگری به همان اندازه مضر شکل از تبعیض که کاملا قانونی است. بر خلاف گسترده تر مسابقه بر اساس مکانیسم جداسازی جرم-رایگان مسکن, احکام یا نادیده گرفته و یا دفاع به عنوان توجیه بر این اساس که آنها را تحت تاثیر قرار تنها کسانی که قبلا مرتکب جرائم جنایی.

در اینجا کماندار شرح و تفصیل در راه است که در آن این احکام به ظاهر طراحی شده برای نگه داشتن جوامع امن ایجاد موانع برای تحرک رو به بالا و نژادی ادغام:

منبع: دانشگاه نیویورک

مطالعه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im