چگونه آن را احساس به من اولین معاینه لگن

اولین بار من را معاینه لگن در یک بیمار که بیمار بود و همچنین استاد من. در آزمون اتاق یک حمام و لباس بیمارستان بخور درست امتحان صندلی و خیره شدن مستقیم به من آویزان روکش عکس خارجی زن آناتومی. حوله کاغذی, اسپکولوم و دو بطری روغن شده بود مرتب کاملا در مقابله. دیگری دانشجوی پزشکی بود و من سه ساعت را صرف با ما, مربی, کسی که نمی, M. D., و یا یک دانشکده پزشکی استاد, اما نه حرفه ای که آموزش داده شده در نحوه آموزش در مورد بدن خود.

“سلام نام من لیز و من خود مربی امروز. من قصد دارم به راه رفتن شما را از طریق چگونه به انجام یک معاینه لگنی که شما را در بدن من است. من راهنمای شما را از طریق کل فرایند است.” در این نقطه من احساس عصبی در قفسه سینه. من تا به حال خوانده درسی قبل از یادداشت ها قبل از جلسه اما تا به حال هیچ ایده آنچه که من قرار بود برای انجام یک بار دست من بود در مهبل (واژن).

پس از لیز به ما یک دید کلی ما وارد شده به بخشی از جسمی انجام آزمون. “شما در حال رفتن به بازرسی های خارجی دستگاه تناسلی. به من بگویید چه چیزی شما را ببینید.” او دستور من به کاری که با سهولت در مرکز پارچه سفید آویخته بیش از نیمه پایین تر از بدن او و دست او مفتول در کویل-تا پارچه. من اینجا هستم سطح چشم با مهبل (واژن), مربی کمی بالا در بررسی جدول به طوری که او می تواند من را دنبال اقدامات است.

ناشیانه من شروع به توصیف تشریحی ویژگی های این توزیع از هر گونه نشانه ای از یک راش پوستی یا قرمزی است. من احساس خودآگاه است که بیمار می تواند بشنود مشاهدات من از خود آناتومی توصیف در بسیار از نظر پزشکی. او به نظر می رسید unfazed, اگر چه, و گسترش در حال انجام است.

“در واقع, اگر شما نگاه کنید در اینجا این بیمار بود موم برزیل و آنچه که ممکن است اشتباه برای موهای فرورفته و یا کیست. اگر شما ببینید این palpate منطقه و پرسش از بیمار در مورد هر گونه تغییرات اخیر به بدن خود را.”

لیز توصیف خودش را به عنوان “بيمار” است که در ابتدا ساخته شده من احساس می کنم اشتباه است. چرا او فقط با استفاده از ضمایر اول شخص? به عنوان روبرو می شوند ادامه داد: من شروع به ببینید که چرا. زبان خودش اجازه داد برای جدا کردن دو نقش مربی و بیمار است. او این مربی می تواند به من بگویید که از نظر حرفه ای چگونه به دقت و به طور موثر بررسی آناتومی. او بیمار نیز می تواند به من بازخورد زمان واقعی در چگونه او را راحت تر و چه صدمه دیده و نمی صدمه دیده است.

“در حال حاضر شما بروید و palpate ساخت دایره متحد المرکز به احساس هر گونه توده ها. سپس شما را ردیابی پایین فلش زیبایی را و لب minora تا زمانی که شما رسیدن به ورودی واژن, ساخت یک پیانو کلیدی مانند حرکت است.”

به عنوان من قرار داده دست من در این آموزش برای اولین بار من متوجه شدم که چگونه این اولین بار بود که من تا به حال مواجه می شوند زن آناتومی از صرفا آموزشی نبوده است. تعامل بود که به وضوح نه جنسی. آن شخصی نیست. من فقط احساس قدردانی شدید او اجازه می دهد پزشکی دانش آموزان برای یادگیری از بدن او.

“من باید دست من را در حالی که شما در حال پاسخ دادن به سوالات من?” از من خواسته. من احساس عجیب و ناراحت کننده صحبت کردن به او را با دست در داخل.

“هیچ” او اظهار داشت: “این کاملا خوب است.” انگشتان من نشسته در کانال واژن در حالی که او به گسترده پاسخ و بازخورد اغلب به مدت پنج تا 10 دقیقه در یک زمان.

همانطور که ما نقل مکان کرد و در اسپکولوم بخشی از امتحان, ترس من از او باعث ناراحتی شد quelled با او آرام تن. او می دانست که او anatomy. او می دانست که چگونه برای هدایت دانش آموزان برای پیدا کردن مختلف تشریحی نشانه. مرگ دام اسپکولوم به نحوی ساخته شده آن را به جای خود اما من هنوز هم نمی تواند قرار دادن دهانه رحم. من کج, اسپکولوم 10 درجه به سمت راست هنوز در تلاش برای تجسم دهانه رحم زمانی که لیز اعلام کرد: “یک چیز به یاد داشته باشید این است که به حرکت در اطراف در آن وجود دارد مانند اسپکولوم است یک تلسکوپ است.”

“آه من متاسفم اگر که صدمه دیده است.” لیز سرش را تکان داد دلالت آن خوب بود. “در سمت تلنگر, من پیدا کردن دهانه رحم خود را!”

او فوری را شکست ، “چه ؟ به هیچ وجه. صبر کنید اجازه دهید من را ببینید!” او کشیده تا یک آینه نگاهی به خود رحم. “دانش آموزان اغلب یک زمان واقعا سخت دیدن دهانه رحم من, بنابراین من هرگز به آن را ببینید. خوب شما برو دختر!” او به سرعت یاد می شود که چگونه او تا به حال به شخصیت حرفه ای و به آرامی روشن به یک اعتماد به نفس, اما بشاش تن. ما هر دو لبخند زد.

و آن لحظه ای بود. تا به آن نقطه دانشکده پزشکی شده بود: پزشک اطلاعات افسردگی در دانش آموزان است. پزشک به ارمغان می آورد در یک بیمار است. بیمار می شود کلیشه ای به عنوان “یکی با این بیماری خاص.” شستشو-کف-تکرار. بیمار و معلم بودند نقش های برگزار شده توسط افراد مختلف است. در عین حال این اولین بار بود که من تا به حال دیده می شود که چگونه ادغام نقش بیمار و معلم به یک نفر می تواند در برابر زمین بازی باز کردن درب برای یک معنی بیشتر رابطه پزشک و بيمار. آن نیاز به یک اعتماد برای بیمار, اعتماد که بیماران خود می دانند بدن بهترین چیزی همیشه اذعان کرد در عمل پزشکی امروز است. این فرصت را به ساخت که اعتماد اتفاق می افتد هر بار که یک بیمار قدم به یک اتاق امتحان و دکتر مایل به گوش دادن. و از آنچه که من آموخته ام اداره اولین معاینه لگن با لیز که می تواند تمام تفاوت را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de