چگونه است COVID-19 مؤثر خود را در شهرستان ؟ بررسی این ردیابی نقشه

جدید اطلاعات غنی نقشه برای ردیابی COVID-19 را گسترش امکانات ما در شهرستان در سطح داده ها در تست, جمعیت, عفونت, نرخ و بیمارستان ظرفیت.

ایجاد شده از طریق یک همکاری چند رشته ای توسط کارشناسان از سراسر دانشگاه جانز هاپکینز, نقشه جدید امکانات شهرستان در سطح عفونت و جمعیت داده ها اجازه می دهد که سیاستگذاران رسانه ها و عموم مردم برای پیدا کردن خاص تا به روز اطلاعات در مورد شیوع و چگونه آن را تحت تاثیر جوامع در سراسر کشور.

“داشتن این نوع گرانول داده ها و اطلاعات متنی به جلو رفتن کمک خواهد کرد که مقامات بهداشت عمومی و دولت ها را داده گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا منابع اضافی مورد نیاز هستند و یا در آینده, آیا, اجتماعی, فاصله اقدامات نیاز به تغییر” می گوید: اپیدمیولوژی جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

جدید با ما نقشه می سازد و مکمل COVID-19 ردیابی جهانی نقشه ای که استاد لورن گاردنر و تیم او در مرکز سیستم های علوم و مهندسی در اصل توسعه یافته است. که نقشه که راه اندازی شده در ژانویه 22, سرعت, شد, بین المللی, منبع مورد اعتماد برای درک تکامل بیماری همه گیر در نزدیک به زمان واقعی است.

A panel shows information on LA county and COVID-19
عملکرد ما نقشه شامل شهرستان در سطح عفونت و جمعیت داده است. همانطور که در آوریل 13, لس آنجلس مثلا 8,894 تایید موارد COVID-19 و 269 مرگ برای یک 3.02% مرگ و میر. این شهرستان دارای 2,352 تخت ICU و حدود 1.3 میلیون نفر از مردم بیش از سن 65. (اعتبار: دانشگاه جانز هاپکینز)

این نقشه جهانی همچنان به عنوان یک منبع ارزشمند برای ردیابی رمان coronavirus شیوع آن را به عنوان گستراند در سراسر جهان و آن را به تازگی اضافه شده قابلیت های جدید به ما منعکس تست و بستری نرخ در سطح دولت بروز و میزان مرگ و میر در سطح جهانی و آمریکا مورد منحنی.

جدید با ما نقشه پوشش کلیدی جمعیتی و شاخص های اجتماعی و اقتصادی بیش از اپیدمیولوژیک داده است. توابع جدید اضافه شده به عنوان بخشی از ما-نقشه خاص عبارتند از:

  • نقشه های است که اجازه می دهد تا کاربران برای دیدن چگالی وقوع و تأثير آن در استان ها
  • این نوع از اقامت در خانه سیاست در اثر و هنگامی که آن را در قرار داده شد به جای
  • شهرستان در سطح مورد تأیید و مرگ و میر در مقایسه با دولت سطح هر
  • دولت در سطح تست داده
  • شهرستان در سطح نژاد و قومیت داده و نرخ فقر
  • نرخ بیمه توسط گروه سنی شهرستان
  • تعدادی از ساکنان در هر شهرستان در بالاترین خطر رده سنی (بالاتر از 65)
  • بیمارستان ظرفیت داده ها از جمله خطوط از مجوز تخت کارکنان تخت و تعداد تخت

تعدادی از این داده های جدید پیشرفت—اطلاعات بیمه نرخ فقر و اطلاعات دموگرافيک ویژه—کمک خواهد کرد که سوخت تحقیقات آینده در مورد تاثیر اقتصادی همه گیر, می گوید بث Blauer مدیر اجرایی دانشگاه جانز هاپکینز مراکز مدنی تاثیر است. اطلاعات در مورد بیمارستان ظرفیت و کارکنان تخت کمک خواهد کرد و هشدار مقامات به کمبود در مراقبت های بهداشتی کارکنان و منابع است.

“این نقشه رخ نمی داد بدون دکتر گاردنر و اطلاعات” Blauer می گوید. “این نیز مهم است که دکتر گاردنر ساخته بنیادی تصمیم به ایجاد نه تنها یک نقشه است که آهنگ پیشرفت بیماری و ویژگی های خود را به همه داده است. چرا که او ساخته شده است که تصمیم گیری در مورد حکومت از ابزار هر کس می تواند درک او تیم روش برای جمع آوری داده ها و مردم می توانند شیر را به نقشه و ایجاد نسخه های خود را.”

ردیابی نقشه داده قدرت تعدادی از تحقیقات خارجی و تجسم تلاش های برجسته رسانه ای سازمان هایی مانند CNN, The New York Times, The Guardian, و آسوشیتد پرس. اما اطلاعات آن نیز توسط سازمان های کوچکتر مانند Blauer داده تیم در مراکز مدنی تاثیر است. نقاشی از گاردنر نقشه و اطلاعات Blauer تیم ایجاد کرده بود داده داشبورد که اطلاع رسانی دولت محلی همکاران. از طریق این همکاری نزدیک با گاردنر تیم و با حمایت از دانشگاه و فیزیک کاربردی دانشگاه جانز هاپکینز آزمایشگاهی آمریکا ردیابی نقشه و گسترش توابع توسعه یافته بودند.

“ما می خواستیم برای ارائه فقط یک کمی از متن را داده تا مردم در درک انواع جوامع ما در سراسر کشور و همچنین تاثیر این نوع از جهانی همه گیر می تواند در آنها” Blauer می گوید.

Nuzzo شخصا می تواند گواهی دادن به این نقشه را به ارزش به عنوان یک بهداشت عمومی ابزار: در مکالمات او تا به حال با سیاستگذاران در سراسر جهان داده ها از نقشه جهانی شده است که اغلب مورد بحث و یا ذکر شده هنگامی که در حال توسعه تصمیم گیری های سیاست.

“من فکر می کنم که عهد چگونه مفید این ابزار است و چگونه ارزش تلاش پشت آن هستند” Nuzzo می گوید.

“هدف ما این است برای کمک به حفظ جهانی آگاهی موقعیتی از COVID-19 جهانی و همه گیر می گوید:” تامارا Goyea ارشد داده دانشمند در آزمایشگاه فیزیک کاربردی است که در نقشه پروژه. “من دخالت در این پروژه قرار است من به ماهیت واقعی این ویروس و تاثیر آن بر افراد و خانواده ها و جوامع—که تنها افزایش میل من و عزم و اراده برای کمک بیشتر آگاهی و درک درستی از این بیماری همه گیر.”

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>