چگونه حشره کش می تواند آسیب پادشاهان در اضافه شده زیستگاه

تحقیقات جدید روشن چگونه به تعادل در حال گسترش زیستگاه پروانه پادشاه با پتانسیل قرار گرفتن در معرض حشره کش در زمین های کشاورزی.

رشد قابل توجهی در monarch butterfly جمعیت نیاز به کاشت بیشتر زیستگاه در زمین های کشاورزی اما که می تواند این گونه در مجاورت نزدیک به حشره کش های کاربردی معمولا به محصولات زراعی است. به همین دلیل محققان در حال مطالعه چقدر خطر مختلف حشره کش های مطرح به پادشاهان.

این تحقیقات می تواند منجر به استراتژی بهتری برای چگونه به گیاه استبرق در زمین های کشاورزی و کمک به دوباره بجای اول برگشتن در این گونه جمعیت می گوید, Niranjana کریشنان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در حشره شناسی در دانشگاه ایالتی آیووا و coauthor از مطالعه.

مطالعه در محیطی سم شناسی و شیمی درو در آزمایشگاه آزمایش و مدل سازی کامپیوتری به منظور مطالعه اثرات پادشاه کرم از پنج فعال مواد تشکیل دهنده استفاده می شود معمولا در برگی حشره کش ها.

بازسازی پروانه پادشاه جمعیت است که تجربه شیب کاهش در دو دهه گذشته نیاز به بیش از یک میلیارد دلار اضافی استبرق گیاهان در میانه چشم انداز جدید ارائه زیستگاه برای گونه است. استبرق نقش یک نقش منحصر به فرد در توسعه پروانه پادشاه چون این تنها گیاهی که در آن پادشاهان تخم. استبرق نیز فراهم می کند تنها منبع غذایی برای پادشاه کرم.

بسیاری از آن اضافی استبرق باید اقامت در زمین های کشاورزی به منظور تلاش برای موفقیت اما دانشمندان نمی, نگاه چگونه برگی حشره کش های اعمال شده به ذرت و سویا و حبوبات ممکن است تاثیر کرم در نزدیکی استبرق, کریشنان می گوید.

“به منظور ایجاد بهترین تصمیم گیری در مورد چگونه و در کجا به گیاه استبرق, ما برای اولین بار نیاز به پیدا کردن پایه سمیت و قرار گرفتن در معرض اطلاعات,” او می گوید. “وجود دارد بسیار کمی داده های موجود در این.”

تیم تحقیقاتی در نگاه پنج مواد تشکیل دهنده فعال در برگی آفت کش ها از جمله بتا‐سيفلوترين (pyrethroid), chlorantraniliprole (anthranilic diamide), chlorpyrifos (ارگانوفسفره) و imidacloprid و thiamethoxam (neonicotinoids).

این حشره معمولا اعمال شده به محصولات کشاورزی به جنگ آفات مانند سویا شته اروپایی ذرت سوراخ ذرت rootworms و ذرت شته. این پژوهشگران تجزیه و تحلیل نسبی سمیت هر حشره کش در کرم در مراحل مختلف توسعه در آزمایش های آزمایشگاهی. آنها دریافتند برخی از حشره کش ها به سمی تر از دیگران است. آنها همچنین مشاهده شده که کرم در معرض دوز خاصی از neonicotinoid حشره موفق به تبدیل به شفیره شدن منحصر به فرد پیدا کردن در میان نتایج حاصل از آزمایش است.

سپس محققان با استفاده از یک مدل کامپیوتری برای شبیه سازی قرار گرفتن در معرض سطوح در فواصل مختلف به تقلید از حشره کش ها دست خوش پیشامد میشه به تماس با با کرم یا فرود بر روی استبرق که این کرم پس از خوردن.

“ما تخمین زده بالا پادشاه لاروی میزان مرگ و میر 0 تا 15 متر downwind ذرت و سویا زمینه درمان با برگی حشره کش برنامه های کاربردی” مطالعه می گوید. اما نویسندگان رفتن به توجه داشته باشید که تغییرات سرعت و جهت باد چیست طرف های مختلف از یک میدان را تجربه سطوح مختلف از قرار گرفتن در معرض حشره کش. فراوانی از آفت حشرات نیز متفاوت از سال به سال به معنی تغییر حشره کش کاربرد سطوح نیز باید عامل به چه دانشمندان برآورد تاثیر بر پادشاهان.

کریشنان همچنین یادداشت مطالعه را بررسی حشره کش بذر پوشش و اثرات متفاوت پادشاه مراحل زندگی است که باید موضوع تحقیقات آینده به رنگ یک تصویر کامل تر از پادشاه حفاظت از تلاش.

اضافی نویسندگان از ایالت آیووا پکن بزرگ-Agri موسسه از آفت کش ها و فن آوری و وزارت کشاورزی ایالات متحده.

منبع: دانشگاه ایالتی آیووا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>