چگونه هیدروکسی کلروکین باعث می شود ضربان قلب مشکلات

محققان با استفاده از نوری سیستم نقشه برداری در مدل های حیوانی برای مشاهده دقیقا چگونه مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین جدی ایجاد اختلال در سیگنال های الکتریکی است که حکومت ضربان قلب.

مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که برخی از مردم را به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 شناخته شده است به طور بالقوه اثرات جدی در ریتم قلب.

تحقیقات جدید نشان داد که مواد مخدر ساخته شده و آن را “بسیار آسان” به ماشه نگران کننده آریتمی در دو نوع حیوان قلب با تغییر زمان الکتریکی از امواج است که کنترل ضربان قلب.

در حالی که یافته های مطالعات حیوانی نمی تواند لزوما تعمیم به انسان, فیلم ها که تیم تحقیقاتی ایجاد شده به وضوح نشان می دهد که چگونه این دارو می تواند باعث قلبی سیگنال های الکتریکی برای تبدیل شدن به ناکارآمد است.

“ما تجربی نشان داده شده که چگونه این دارو در واقع تغییرات امواج در قلب و چگونه است که می تواند آغاز یک آریتمی می گوید:” نویسنده مسئول Flavio فنتون یک استاد در دانشکده فیزیک در موسسه فناوری جورجیا.

“ما نشان داده اند که با نوری نقشه برداری که اجازه می دهد تا ما را به دیدن دقیقا چگونه شکل موج در حال تغییر است. این به ما می دهد بصری تظاهرات چگونه این دارو می تواند تغییر انتشار موج در قلب است.”

چه تیم دیدم یک کشیدگی موج T بخشی از چرخه قلب که در طی آن ولتاژ به طور پراکنده در آماده سازی برای آینده ضرب و شتم. با گسترش QT بخشی از یک موج چرخه هیدروکسی کلروکین مجموعه صحنه را برای اختلال در موج بعدی بالقوه ایجاد آریتمی. از جمله اختلالات می تواند انتقال به فیبریلاسیون که تداخل با توانایی قلب برای پمپ.

توانایی به راحتی باعث اختلالات شناخته شده به عنوان “long QT” تقویت هشدار در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین (HCQ) در انسان—به خصوص در کسانی که ممکن است آسیب قلبی از COVID-19, هشدار coauthor از شهریار Iravanian یک متخصص قلب و عروق در بخش قلب و عروق در بخش الکتروفیزیولوژی در دانشگاه اموری در بیمارستان.

“قلب مورد استفاده در این مطالعه کوچک هستند و بسیار مقاوم در برابر به این شکل از بروز آریتمی” Iravanian می گوید. “اگر ما تا به حال دیده نشده و هر HCQ-ناشی از آریتمی در این مدل با نتايج را نداشته اند اطمینان بخش است. اما در واقعیت مشاهده کردیم که HCQ به آسانی ناشی از آریتمی در آن قلب است.

“این یافته بسیار مورد و در ترکیب با بالينی گزارش از مرگ ناگهانی و آریتمی در COVID-19 بیماران مصرف HCQ نشان می دهد که این دارو باید به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مضر دارو و استفاده از آن در COVID-19 بيمار بود محدود به کارآزمایی بالینی تنظیمات.”

Georgia Tech همکار فوق دکترا Ilija Uzelac اداره HCQ به حیوانات قلب—یکی از یک خوکچه هندی و خرگوش—در حالی که کمی موج الگوهای تغییر در سراسر قلب با استفاده از پرقدرت LED-نوری مبتنی بر سیستم نقشه برداری. ولتاژ حساس فلورسنت رنگ ساخته شده برق امواج مرئی به آنها منتقل شده در سراسر سطح قلب.

“اثر آریتمی و QT کاملا واضح می گوید:” Uzelac. “HCQ تغییر طول موج به مقادیر بزرگتر و هنگامی که ما اندازه گیری پراکندگی جریان الکتریکی در بخش قلب ما شاهد گسترش ولتاژ در سراسر بافت. این تغییر بسیار چشمگیر مقایسه شکل موج در قلب با و بدون HCQ.”

این دارو غلظت مورد استفاده در این مطالعه در پایان بالا از آنچه که توصیه می شود برای انسان است. HCQ به طور معمول طول می کشد تا چند روز در بدن تجمع می یابد به طوری که محققان با استفاده از یک بالاتر دوز اولیه برای شبیه سازی اثر دارو در طول زمان است.

در حالت عادی ضربان قلب یک موج الکتریکی تولید شده در سلول های تخصصی از یک قلب دهلیز راست. موج منتشر طریق کل دهلیز و سپس به بطن است. به عنوان موج حرکت را از طریق قلب و پتانسیل الکتریکی ایجاد شده باعث می شود یون های کلسیم منتشر می شود که باعث تحریک انقباض عضله قلب در هماهنگ الگوی.

مواد مخدر مانند HCQ تغییر خواص از این کانال های یونی و مهار جریان پتاسیم جریان است که افزایش طول امواج الکتریکی و ایجاد فضایی تغییرات در خواص خود را. در نهایت که می تواند منجر به توسعه خطرناکی سریع و ناکارآمد ریتم قلب.

“طول موج کمتر می شود همگن و تاثیر می گذارد که انتشار اضافی امواج تولید بخش قلب که در آن امواج نه تبلیغ خوب” فنتون می گوید.

“در بدترین حالت مختلف وجود دارد امواج در جهات مختلف. هر بخش از قلب در حال انقباض است در زمان های مختلف به طوری که قلب فقط لرزش. در آن نقطه دیگر می تواند پمپ خون در سراسر بدن است.”

بیماران مصرف HCQ برای بیماری هایی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید رنج می برند به ندرت از آریتمی به خاطر دوز آنها را کوچکتر از آن هستند که در حال توصیه می شود برای COVID-19 بیماران Iravanian می گوید.

“COVID-19 بيمار متفاوت هستند و در معرض خطر بسیار بالاتر از HCQ-ناشی از آریتمی,” او می گوید. “نه تنها پیشنهاد دوز HCQ برای COVID-19 بیماران دو تا سه برابر دوز معمول اما COVID-19 اثرات آن بر قلب و کاهش سطح پتاسیم بیش از پیش افزایش خطر آریتمی.”

فنتون و همکارانش در حال حاضر شروع یک مطالعه جدید به بررسی اثرات HCQ با آنتی بیوتیک آزیترومایسین که پیشنهاد شده است به عنوان یک همراه و همدم درمان است. آزیترومایسین نیز می تواند باعث طولانی QT, اثر, به طور بالقوه افزایش تاثیر بر COVID-19 بيمار.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله ریتم قلب. اضافی نویسندگان هستند از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه اموری در بیمارستان و گرجستان.

پشتیبانی برای مطالعه از موسسه ملی بهداشت و بنیاد ملی علوم. این مطالب صرفا به عهده نویسندگان بوده و لزوما نمایندگی رسمی بازدید از موسسه ملی بهداشت و یا بنیاد ملی علوم.

منبع: Georgia Tech

اصلی مطالعه DOI: 10.1016/j.hrthm.2020.05.030

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de