چگونه سالم است که میکروب? دستگاه جدید می توانید بگویید

جدید و قابل حمل ابزار می توانید ارزیابی سلامت از میکروب های روی صفحه نمایش برای باکتری های مقاوم به آنتی و تجزیه و تحلیل جلبک که در صخره های مرجانی, محققان گزارش.

همانطور که در گزارش های علمی, گزارشمحققان در ابتدا توسعه ابزار برای ارزیابی جلبک, اما آن را نیز می توانید تعیین کنید در این زمینه و یا در آزمایشگاه چگونه میکروب ها و سلول های پاسخ به تنش های محیطی مانند آلودگی و تغییر در دما و شوری آب.

“این بسیار مهم است برای محیط زیست, زیست شناسی, با توجه به اثرات تغییر آب و هوا و دیگر عوامل استرس زا بر سلامت از میکروارگانیسم ها مانند جلبک ها که به صورت مضر شکوفه در اکوسیستم می گوید:” نویسنده ارشد مهدی Javanmard عنوان استاد در مهندسی برق و کامپیوتر گروه در دانشکده مهندسی در دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

The device, a clear block on a clear disc, sits next to a penny to show its size. Arrows point to a sensing area on top of the block, an outlet and inlet, and two pairs of electrodes in the disc
این ابزار قابل حمل می تواند به سرعت نشان دهد که آیا یک سلول است تاکید قوی و یا تاثیر پذیری از شرایط محیطی. (اعتبار: Jianye Sui/راتگرز)

“هدف ما این بود برای ایجاد یک راه جدید در ارزیابی سلامت سلول است که آیا تکیه بر استفاده از گران قیمت و پیچیده ژنومی ابزار می گوید:” co-نویسنده ارشد Debashish باتاچاریا استاد بیوشیمی و میکروبیولوژی گروه در دانشکده محیط زیست و علوم زیستی.

“قادر به ارزیابی و درک وضعیت سلول های بدون نیاز به ارسال نمونه ها به آزمایشگاه می تواند اجازه می دهد شناسایی تهدید اکوسیستم بر اساس یک شاخص استرس برای ساکنان آنها.”

این پژوهش با تمرکز بر یک به خوبی مورد مطالعه ريز جلبك سبز, Picochlorum. این ابزار می تواند به سرعت نشان دهد که آیا شرایط محیطی ترک یک سلول تاکید قوی یا بی پیرایه. میکروب عبور در یک زمان از طریق میکرو کانال های نازک تر از قطر یک موی انسان است.

ابزار و سپس اقدامات امپدانس یا مقدار یک میدان الکتریکی در ابزار مزاحمت هنگامی که یک سلول عبور می کند از طریق کانال. امپدانس متفاوت در میان سلول ها در یک جمعیت بازتاب خود را حجم و حالت فیزیولوژیکی که هر دو مهم ارائه زیادتری از سلامت.

محققان نشان داد که آنها می توانند درخواست برق امپدانس اندازه گیری در سلول واحد و جمعیت سطوح. آنها برنامه ریزی برای استفاده از این ابزار به صفحه نمایش برای مقاومت آنتی بیوتیکی در باکتری ها و جلبک ها که در همزیستی با صخره های مرجانی است که کمک خواهد کرد که آنها را به یک ایده بهتر از مرجان سلامت.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de