چگونه کروناویروس جدید مقایسه با آنفولانزا ؟

جدید کروناویروس شیوع دارای عناوین ساخته شده در هفته های اخیر اما یکی دیگر از اپیدمی ویروسی هدف قرار دادن کشورها در سراسر جهان: فصل آنفولانزا. اما چگونه این ویروس ها, مقایسه و, که یکی واقعا نگران کننده تر?

تا کنون, کروناویروس جدید, دوبله 2019-nCoV منجر به بیش از 20 ، 000 بیماری و 427 مرگ و میر در چین و همچنین بیش از 200 بیماری و مرگ دو نفر در خارج از سرزمین اصلی چین است. اما این که چیزی نیست در مقایسه با آنفولانزا نیز نامیده می شود آنفلوانزا است. در ایالات متحده به تنهایی آنفولانزا است ناشی از در حال حاضر حدود 19 میلیون بیماری 180,000 بستری شدن در بیمارستان و 10 ، 000 مرگ و میر در این فصل با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

که گفت: دانشمندان مورد مطالعه قرار آنفلوانزای فصلی برای چند دهه. بنابراین با وجود این خطر از آن ما می دانیم که بسیاری در مورد ویروس آنفلوآنزا و چه به انتظار در هر فصل. در مقابل بسیار کمی شناخته شده در مورد 2019-nCoV چون خیلی جدید. این به این معنی 2019-nCoV چیزی است که از یک کارت وحشی در نظر تا چه حد آن را گسترش و چگونه بسیاری از مرگ و میر ناشی از آن باعث خواهد شد.

“با وجود این عوارض و مرگ و میر با آنفلوانزا وجود دارد یقین … از آنفلوانزای فصلی” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در Jan. 31. “من می توانم به شما بگویم همه تضمین شده است که به عنوان ما به مارس و آوریل آنفولانزا موارد در حال رفتن به پایین. شما می توانید پیش بینی بسیار دقیق در چه محدوده ای از مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان [خواهد بود],” Fauci گفت. “این مسئله در حال حاضر با [2019-nCoV] است که در بسیاری از ناشناختهها.”

دانشمندان در حال مسابقه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد 2019-nCoV و درک ما را از ویروس ها و تهدید آن به شمار ممکن است تغییر به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود. بر اساس آنچه ما می دانیم تا کنون در اینجا چگونه آن را در مقایسه با آنفولانزا.

علائم و شدت

هر دو ویروس آنفولانزای فصلی (که شامل آنفلوانزا و ویروس های آنفولانزا B) و 2019-nCoV مسری هستند ویروسها است که باعث بیماری تنفسی.

نمونه علائم آنفلوانزا شامل تب ، سرفه ، گلو درد, درد عضلانی, سردرد, آبریزش یا گرفتگی بینی خستگی و گاهی اوقات استفراغ و اسهال با توجه به CDC. علائم آنفلوانزا اغلب در آمد به طور ناگهانی. اکثر افرادی که به آنفلوآنزا را بهبود می یابند در کمتر از دو هفته. اما در برخی از افراد به آنفولانزا باعث عوارض از جمله ذات الریه. تا کنون در این فصل آنفولانزا در حدود 1 درصد از مردم در ایالات متحده توسعه یافته علائم به اندازه کافی شدید به بستری است که شبیه به رای فصل گذشته با توجه به داده ها از CDC.

با 2019-nCoV پزشکان هنوز در تلاش برای درک کامل تصویر از علایم بیماری و شدت. در یک مطالعه اخیر از حدود 100 نفر با این ویروس منتشر شده Jan. 30 در مجله لانست شايع ترين علايم تب و سرفه و تنگی نفس. تنها در حدود 5% از بیماران در این مطالعه گزارش گلو درد و آبریزش بینی و تنها 1 تا 2 درصد گزارش اسهال و تهوع و استفراغ است. از بیش از 20 ، 000 موارد گزارش شده در چین تا کنون حدود 14 درصد بوده است به عنوان طبقه بندی شده شدید, بر اساس اطلاعات سازمان بهداشت جهانی (WHO) ارسال شده شنبه (Feb. 4).

این مهم است که توجه داشته باشید که ویروس های تنفسی باعث علائم مشابه می توان آن را دشوار است به تشخیص های مختلف ویروس های تنفسی بر اساس علائم به تنهایی با توجه به که.

مرگ و میر

تا کنون در این فصل آنفولانزا در مورد 0.05% از افرادی که گرفتار آنفولانزا فوت کرده اند از این ویروس در ایالات متحده با توجه به داده های CDC.

نرخ مرگ و میر برای 2019-nCoV هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد بالاتر از آن است که از آنفولانزا. در طول شیوع مرگ و میر در سال 2019-nCoV شده است و حدود 2 درصد. هنوز مقامات توجه داشته باشید که در آغاز شیوع اولیه موارد هستند که شناسایی “انحراف شديد” که ممکن است مرگ و مير به نظر می رسد بالاتر از آن است که الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: در طول یک خبر مطبوعاتی در Jan. 28. میزان مرگ و میر ممکن است افت بیشتر موارد خفیف هستند شناسایی آذر گفت.

انتقال ویروس

اندازه گیری دانشمندان با استفاده از برای تعیین چگونه به راحتی یک ویروس گسترش است شناخته شده به عنوان “پایه تولید مثل تعداد” و یا R0 (تلفظ R-صفر). این برآورد متوسط تعداد افرادی که از گرفتن ویروس از یک فرد آلوده زندگی می کنند, علم قبلا گزارش شده است. آنفولانزا یک R0 ارزش حدود 1.3 به گفته نیویورک تایمز.

محققان هنوز در حال کار برای تعیین R0 برای 2019-nCoV. یک مطالعه منتشر شده در Jan. 29 در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) برآورد R0 ارزش برای کروناویروس جدید به 2.2 معنی هر فرد آلوده شده است و گسترش این ویروس به طور متوسط 2.2 مردم است.

این مهم است به یاد داشته باشید که R0 است نه لزوما یک عدد ثابت. تخمین می زند می تواند متفاوت باشد در محل بسته به عواملی مانند که چگونه اغلب مردم در تماس با یکدیگر و تلاش های صورت گرفته برای کاهش گسترش ویروسی زنده علوم قبلا گزارش شده است.

خطر ابتلا به عفونت

CDC تخمین می زند که به طور متوسط حدود 8 درصد از جمعیت آمریکا می شود بیمار مبتلا به آنفولانزا در هر فصل.

وجود دارد در حال حاضر تنها 11 مورد از 2019-nCoV در ایالات متحده هنوز هم به تازگی ظهور ویروس ها مانند 2019-nCoV همیشه سلامت عمومی نگرانی با توجه به CDC. معلوم نیست چگونه این وضعیت با این ویروس در آمریکا گشوده خواهد شد آژانس گفت. برخی از افراد از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض 2019-nCoV. اما به صورت کلی آمریکا فوری خطر سلامت از ویروس کم است در این زمان.

بیماری های همه گیر

این مهم است به یاد داشته باشید که آنفلوآنزای فصلی است که باعث شیوع بیماری در هر سال نباید با آنفولانزای همه گیر و یا جهانی شیوع یک ویروس آنفولانزا است که بسیار متفاوت از گونه های است که به طور معمول در گردش است. این اتفاق در سال 2009 با آنفولانزای تخمین زده شده است که به کشته شدن بین 151,000 و 575,000 مردم در سراسر جهان با توجه به CDC. هیچ آنفولانزای همه گیر می افتد در حال حاضر.

2019-nCoV شیوع نشده است اعلام کرد یک بیماری همه گیر که اکثر موارد رخ داده در چین است. اما در Jan. 30 که اعلام 2019-nCoV شیوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.” اعلام شد در درجه اول با توجه به نگرانی که این ویروس می تواند گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی.

پیشگیری

بر خلاف آنفولانزای فصلی که وجود دارد این است که یک واکسن برای محافظت در برابر عفونت وجود دارد هیچ واکسنی برای 2019-nCoV. اما محققان در ایالات متحده موسسه ملی بهداشت و درمان در مراحل اولیه توسعه یک. مقامات برنامه ریزی برای راه اندازی فاز 1 کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای 2019-nCoV ظرف سه ماه آینده.

در کل CDC توصیه های زیر برای جلوگیری از گسترش ویروس های تنفسی که شامل هر دو coronaviruses و ویروس آنفولانزای: دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه; اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته; اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند; ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند; و تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

کپی رایت 2020 LIVESCIENCE.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de