چگونه Coronavirus تست کار می کند ؟ 5 پاسخ سوالات

زیر مقاله تجدید چاپ با اجازه از The Conversationگفتگو با یک نشریه آنلاین پوشش آخرین تحقیقات.

دولت ایالات متحده در حال مبارزه برای مهار و کاهش سرعت گسترش coronavirus. تست مرکزی به این تلاش. زیست شناس مولکولی و ویروسی محقق مورین فران پاسخ برخی از سوالات اساسی در مورد این که چگونه این آزمایشات تشخیصی کار–و اگر وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

که می شود برای حذف.

در حال حاضر دو دلیل اصلی وجود دارد کسی خواهد بود آزمایش coronavirus: داشتن علائم و یا مواجهه با یک فرد آلوده.

علائم اصلی COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس سارس-CoV-2, تب, سرفه های خشک و تنگی نفس. این نگاه بسیاری مانند آنفولانزا و سرماخوردگی, پس از آن طول می کشد یک پزشک برای تعیین اگر تست برای ویروس لازم است.

در ابتدا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود تست تنها مردم با علائم و که تا به حال شده است به طور بالقوه در معرض ویروس. اما تعجب از مقامات بهداشت عمومی بسیاری از مردم برای اولین بار در ایالات متحده که تست مثبت برای این ویروس تا به حال هیچ آشکار قرار گرفتن در معرض. این توسعه پیشنهاد کرد که این ویروس منتقل می شود به صورت محلی به معنی آن بود که از شخصی به شخص به راحتی و/یا که مردم ممکن است انتقال این ویروس بدون تجربه عوارض جدی.

در پاسخ, در مارس 4 CDC تغییر, توصیه های خود را به اجازه می دهد هر کسی با COVID-19-علائم شبیه به آزمایش می شود تا زمانی که یک پزشک تایید درخواست. از آنجا که تعدادی از آزمون در دسترس محدود است CDC تشویق پزشکان برای به حداقل رساندن تست های غیر ضروری و در نظر گرفتن بیمار در معرض خطرات قبل از سفارش انجام شد.

همانطور که از نوشتن این وجود دارد هیچ درمان های خاص در دسترس برای COVID-19 اما این بدان معنا نیست تست بی معنی است. شاید مهمتر از همه تست انجام شده است به طوری که بیماران آلوده می تواند قرنطینه و گسترش ویروس کاهش یابد. یکی دیگر از مزایای تست است که آن را اجازه می دهد تا سلامت عمومی کارگران ساخت یک تصویر دقیق تری از تعداد موارد و چگونه این ویروس در حال گسترش در جامعه است.

آنچه در آن است برای دریافت تست شده ؟

برای یک بیمار در حال آزمایش این ویروس بسیار آسان است و می تواند به طور بالقوه توان تقریبا در هر نقطه. این به طور معمول شامل در نظر گرفتن سواب از یک بیمار حفره بینی برای جمع آوری سلول های از پشت بینی است. نمونه فرستاده شده به یک آزمایشگاه که در آن آزمایش می شود برای تعیین اینکه آیا بیمار سلول های مبتلا به این ویروس هستند. همان فرایند استفاده می شود به جمع آوری یک نمونه از یک بیمار که تست شده برای آنفولانزای.

چگونه تست کار می کند ؟

در حالی که جمع آوری یک نمونه آسان است در واقع تعیین اینکه آیا یک فرد مبتلا به کروناویروس بسیار پیچیده تر است. روش فعلی به نظر می رسد این ویروس را از مواد ژنتیکی (RNA) در یک بیمار سلول.

به منظور تشخیص حضور RNA در بیمار نمونه labs انجام یک تست به نام معکوس-رونویسی polymerase chain reaction. این روش برای اولین بار تبدیل هر viral RNA به DNA است. سپس DNA تکرار میلیون ها بار تا زمانی که به اندازه کافی وجود دارد نسخه هایی برای تشخیص با استفاده از یک قطعه تخصصی تجهیزات به نام PCR کمی ابزار.

اگر مواد ژنتیکی از ویروس موجود در نمونه و سپس بیمار با این ویروس آلوده.

در آن طول می کشد 24 تا 72 ساعت به دریافت نتایج آزمون. در اوایل سطح شیب دار تا تست وجود دارد برخی از نگرانی ها در مورد آزمون را به دقت پس از یک مطالعه نشان داد 3 درصد از تست در چین برگشتم منفی هنگامی که نمونه ها در واقع مثبت است. اما این نوع از تست های ژنتیکی است که به طور کلی بسیار دقیق – بیشتر از آن حتی از سریع آنفولانزا آزمون و مزایای تست سنگین تر بودن از خطر خطا.

آیا ما به اندازه کافی تست ؟

در دسترس بودن آزمایشات انجام شده یک مسئله بزرگ است. قبل از Feb. 29, CDC بود تنها جایی تایید شده توسط FDA برای توسعه تولید و فرآیند آزمون. به عنوان تعدادی از موارد مشکوک صعود و پزشکان مورد تایید مردم بیشتر برای تست و تقاضا برای آزمایش افزایش یافت.

آزمون برای coronavirus نیاز به یک کیت و تجهیزات تخصصی ویژه پرسنل آموزش دیده. معیوب و توسعه آهسته از کیت های آزمایش و اولیه نیاز است که تمام تست های پردازش در CDC کمک به آهسته rollout در سراسر ایالات متحده

به عنوان فشار بر دولت فدرال را به آزمون در دسترس افزایش FDA اعلام کرد که سیاست جدید در فوریه. 29 ساخته شده است که آن را آسان تر برای علمی و تجاری در آزمایشگاه های خود را برای توسعه و تست های مجاز دیگر گواهی آزمایشگاه برای تست نمونه های بیمار.

مجتمع فن آوری DNA یک CDC پیمانکار حمل 700,000 آزمون برای, تجاری, تحصیلی و مراقبت های بهداشتی آزمایشگاه در تاریخ 6 مارس. تلاش برای تشخیص و LabCorp, دو, بزرگ, تجاری, تست, تولید کنندگان شروع به ساخت خود را تست کیت که موجود شد در مارس 9. بسیاری از شرکت ها بیمارستان ها و دیگر موسسات در حال حاضر مسابقه به توسعه بیشتر آزمایش برای تشخیص COVID-19.

در مارس 10, Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد که 2.1 میلیون تست کیت در حال حاضر در دسترس است و بیش از 1 میلیون باید حمل به گواهی آزمایشگاه برای تست. میلیون ها انتظار می رود بیشتر به کشتی این هفته است.

آیا هر کس واقعا نیاز به آزمایش می شود?

در واقع آن نیست و امکان پذیر برای تست هر کس که بیمار است و در ایالات متحده بسیاری از مقامات بهداشتی معتقدند این مهم است که به اولویت بندی تست از افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر: کسانی که در معرض خطر مانند کارکنان بهداشتی که در تماس با COVID-19 بيمار; علامتی مردم در مناطق با نرخ ابتلا به عفونت و افراد 65 سال سن و مسن تر مزمن مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری های قلبی ، بیماری های ریوی و یا دیابت است. به عنوان تست های بیشتر در دسترس تبدیل آن ممکن خواهد بود برای تست بیشتر مردم است.

نیز وجود دارد یک نیاز به توسعه سریع تر آزمون های که نیاز به تجهیزات ویژه و پرسنل. تست اجازه می دهد تا کارشناسان برای درک بهتر چگونگی شیوع بیماری در حال پیشرفت است و سعی کنید برای پیش بینی تاثیر این ویروس را باید در جامعه است.

همانطور که با تمام شیوع این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. در این میان اما مردم نیاز به شستن دست های خود را کنید و سعی کنید برای به حداقل رساندن خطر از قرار گرفتن در معرض. بسیار وجود دارد آموخته می شود در مورد این رمان coronavirus. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر آن را از بین می رود از جمعیت انسانی به عنوان سارس را در سال 2004 و یا می شود یک فصلی بیماری شبیه آنفولانزا.

این مقاله در اصل منتشر شده در این گفتگو است. خواندن این مقاله.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>