چگونه پیری تاثیر بیماری های عصبی?

تحقیقات جدید مقایسه تغییرات مغز در میان هم سن افراد سالم و بیماران مبتلا به بیماری های عصبی.

محققان نگاه در بيماران مبتلا به MS, آلزایمر, پارکینسون و یا اختلال خفیف شناختی amnestic که در درجه اول تحت تاثیر قرار تنها حافظه است.

Neurodegeneration نتایج حاصل از یک تعداد از شرایط عصبی مؤثر در افراد مسن از جمله بیماری آلزایمر و بیماری پارکینسون. درمان بیماری هایی است که به چالش کشیدن به اندازه کافی اما در سال های اخیر افزایش طول عمر بيماران مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس که همچنین باعث می شود neurodegeneration و آتروفی مغز است برجسته نیاز به درک تفاوت میان این شرایط عصبی.

“این مطالعه اولین گام در مقایسه با الگوی آتروفی مغز و تعیین این که کدام مناطق مغز آسیب پذیر هستند و ممکن است تسریع در روند پیری می گوید:” اولین نویسنده Dejan Jakimovski یک MD-دانشجوی دکتری در برنامه علوم اعصاب در Jacobs دانشکده پزشکی و علوم پزشکی در دانشگاه بوفالو.

“با توجه به اینکه شناختی در کاهش علائم MS, بیماری آلزایمر, پارکینسون, بیماری و اختلال شناختی خفیف amnestic ما با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی شروع به کشف برخی از ویژگی های ساختاری که ممکن است تشخیص چگونه این علامت توسعه در این بیماری متفاوت,” او می گوید.

بیش از 400 نفر شرکت کردند تقریبا نیمی از آنها سالم بودند کنترل; بیش از یک چهارم شد بیماران مبتلا به MS و بقيه از آلزایمر, پارکینسون و یا اختلال خفیف شناختی amnestic. همه تحت ساختاری تصویربرداری رزونانس مغناطیسی که غیر تهاجمی نشان می دهد آناتومی و آسیب شناسی مغز است.

“یکی از اهداف این مطالعه به شناسایی ساختاری خاص MRI ویژگی های است که می تواند کمک به ما را در درک بهتر نوظهور اختلالات شناختی دیده می شود در پیری بيماران مبتلا به MS می گوید:” Jakimovski.

او اشاره می کند که آنها به عنوان سن MS بیماران با بیماری پیشرونده تجربه روزانه مشکلات با عملکرد شناختی و خود را به عنوان neurodegeneration, شتاب خود را شناختی مشکلات ممکن است بدتر شوند. “بنابراین آگاهی بیشتر از خود و توانایی های شناختی و خطر برای آینده کاهش نشان می دهد که بیماران مبتلا به MS باید پایه شناختی و MRI تست. آنها همچنین باید ارتباط خود را با متخصصین مغز و اعصاب و neuropsychologists در مورد شناختی تغییرات که آنها متوجه است.”

محققان نمی شد شگفت زده برای پیدا کردن که مهم ترین عاملی است که متفاوت مغز بیماران مبتلا به MS از دیگر شرکت کنندگان در میزان ماده سفید حجم آتروفی.

“آسیب شناسی در ماده سفید مغز است که خاص به بيماران مبتلا به MS” توضیح می دهد که نویسنده ارشد رابرت Zivadinov استاد مغز و اعصاب در Jacobs مدرسه و مدیر آن بوفالو تصویربرداری و تحلیل مرکز (BNAC) و مرکز تصویربرداری پزشکی در بالينی و ابتدایی موسسه علوم.

“این ضایعات التهابی تحت تاثیر قرار آکسون مغز بزرگراه اصلی برای اطلاعات و اختلال به طور قابل توجهی باعث کاهش سرعت و کارایی پردازش اطلاعات.”

او اضافه می کند که عملکرد شناختی اغلب در ارتباط با پیشرفت MS را کاهش پردازش شناختی از این توانایی به نحو احسن انجام یک کار روانی.

یک مطلب قابل توجهی پیدا کردن پدید آمده در مقايسه بيماران مبتلا به MS و کسانی که مبتلا به آلزایمر است. “ما شگفت زده برای دیدن که بیماران مبتلا به MS باید کم حجم مغز است که قابل مقایسه است که دیده می شود در بیماری آلزایمر می گوید:” Jakimovski.

در حالی که آنها هشدار داد که این اولین بار است که مقطعی مقایسه (بررسی تفاوت میان این بیماران در یک نقطه در زمان) آنها توجه داشته باشید که در آینده مطالعات طولی است که تعیین نرخ خاص از آتروفی مغز در MS مورد نیاز هستند.

اینکه آیا یا نه این به معنی این است که بیماران مبتلا به MS ممکن است در معرض خطر بیشتری برای توسعه بیماری آلزایمر مشخص نیست Zivadinov می گوید.

“به عنوان اولین از نوع خود ما مطالعه ممکن است افزایش آگاهی از پتانسیل آلزایمر مرتبط با آسیب شناسی در میان بیماران مبتلا به MS” او می گوید. “ما اصرار پزشکان به صفحه نمایش خود را پیری MS مبتلا به بیماری آلزایمر مرتبط با شناختی تغییرات.”

برای مثال یک مطالعه اخیر توسط UB گروه دریافتند که پیری بيماران مبتلا به MS را افزایش داده اند مشکل با کلامی تسلط; است که آنها در این نمایشگاه افزایش سختی در آینده با کلمات از یک انتخاب رده معنایی آشکار کاهش در خود کلامی و اجرایی توانایی کنترل.

“درک این که آیا این تغییرات با توجه به بدتر از neurodegeneration در MS یا یک همبود بروز بیماری آلزایمر بسیار مهم است در حال توسعه گزینه های درمان” Jakimovski توضیح می دهد.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله بیولوژی اعصاب از پیری.

بودجه برای تحقیقات از مرکز ملی برای پیشبرد ابتدایی علوم از موسسه ملی بهداشت. این مطالب صرفا به عهده نویسندگان بوده و لزوما نمایندگی رسمی نمایش NIH.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>