چگونه یک مغز پستانداران فراموش کرده ام ؟

خاطرات ما ناقص است. شما احتمالا می توانید به یاد بیاورید که شما را به صحبت بیش شام آخر هفته گذشته اما به احتمال زیاد فراموش جزئیات این گفتگو. به یاد بیش از حد می تواند جنبه های منفی آن—در شرایط مانند اختلال استرس پس از سانحه, یک رویداد ناراحت کننده می تواند باقی می ماند حک شده در ذهن فرد باعث ادامه داد: غم و اندوه. از سوی دیگر بیش از حد از دست دادن حافظه نیز یک مشکل است. بیماری آلزایمر به عنوان مثال مشخص شده است که با ناتوانی در به بحر تفکر غوطهور شدن. با استفاده از موش دانشمندان در حال حاضر نشان داده است که مغز ساکن سلول های سیستم ایمنی بدن میکروگلی (microglia) نقش مهمی در کمک به ارگان را فراموش کرده ام.

میکروگلی (microglia) بودند یک بار دیده می شود تنها به عنوان مغز ناظران فعال به طور انحصاری به بالا پاتوژن ها و مرده و در حال مرگ سلول های عصبی. که دیدگاه تغییر کرده است در سال های اخیر به عنوان دانشمندان انباشته اند و شواهدی وجود دارد که این سلول ها را گسترده وظایف: در طول توسعه آنها به نظر می رسد برای کمک به حجاری مغز توسط پیرایش دور بیش از حد سیناپس—اتصالات بین سلول های عصبی. و میکروگلی (microglia) به نظر می رسد بازیکنان بزرگ در چند تکاملی و بیماری های عصبی از جمله اوتیسم و آلزایمر است. یان گو عصب شناسی در دانشگاه ژجیانگ دانشکده پزشکی در چین می گوید او و همکارانش بودند شیفته بالقوه ارتباط بین کار در microglial هرس در طول توسعه اولیه و قبل از تحقیقات نشان می دهد که سیناپس مهم برای ذخیره سازی و برنامه نویسی از خاطرات. “ما تعجب که آیا میکروگلی (microglia) می تواند از بین بردن سیناپس در مغز بزرگسالان,” او می گوید. “و آنچه که در ارتباط بین از دست دادن سیناپس توسط میکروگلی (microglia) و فراموش؟”

برای پرداختن به این سوال گو با گروه همکاری با دیگر محققان در دانشگاه ژجیانگ در یک مطالعه از جمله عصب شناسی زبان وانگ. آنها تهی میکروگلی (microglia) از مغز موش با مواد مخدر اداره می شود یا از طریق مواد غذایی و یا تزریق به طور مستقیم به مغز است. برای ارزیابی حافظه آنها استفاده می شود متنی ترس مطبوع یک تکنیک است که شامل قرار دادن جوندگان در قفس و به آنها شوک الکتریکی خفیف. (زمانی که حیوانات مجددا وارد قفس حتی در غیاب یک شوک حافظه از تجربه immobilizes آنها.) محققان دریافتند که اگر چه این انجماد پاسخ کاهش یافته و پس از چند هفته در حیوانات سالم از آن باقی مانده تا حد زیادی دست نخورده در میکروگلی (microglia)-تخلیه شد.

این تیم سپس با انجام یک سری آزمایش به دقت اشاره کردن که کاملا میکروگلی (microglia) واسطه فراموش کردن. آنها homed در هیپوکامپ مغز منطقه درگیر در حافظه و یادگیری و برچسب های عصبی که فعال بودند در طول متنی ترس مطبوع وظیفه زمانی که حیوانات بودند خاطرات. (این مربوط به حافظه های عصبی هستند و به فکر آتش با هم زمانی که یک حافظه به یاد می آورد.) محققان نشان داده است که فعال این سلول ها رخ داده است بیشتر در میکروگلی (microglia)-نایاب از حیوانات در افراد سالم.

آزمایشات بیشتر نشان داد که فراموش شد وابسته به میکروگلی (microglia) توانایی به صدای بوقلمون در اوردن تا سیناپس و در فعالیت سلول های عصبی. سرکوب فعال سازی حافظه در ارتباط نورون ها منجر به فراموش کردن در موش ها نشان می دهد که میکروگلی (microglia) واسطه حذف شد و مکانیزمی که از طریق آن کمتر مفید خاطرات از دست داده است. یافته های منتشر شده امروز در علم.

“این کار بسیار هیجان انگیز می گوید:” پل Frankland عصب شناسی در بیمارستان برای کودکان بیمار در تورنتو بود که درگیر نیست اما در این مطالعه همکاری با برخی از نویسندگان در گذشته است. “این یک نام تجاری جدید نوع فراموش کردن مکانیزمی است که کشف شده است.” با توجه به Frankland شده اند وجود دارد تعدادی از مکانیسم حافظه حک پیشنهاد شده در طول دهه گذشته یا بیشتر از جمله کار از گروه خود را که پیشنهاد کرده است که شکل گیری سلول های عصبی جدید neurogenesis را قادر می سازد فراموش کردن. به عبارت ساده, ایده این است که با اضافه کردن سلول های عصبی معرفی اتصالات جدید و معافیت آنهایی که قدیمی, تغییر, موجود الگوی سیناپس در engrams—گروه از سلول های عصبی که در آن خاطرات ذخیره شده—و آنها را سخت تر برای دسترسی به.

هر دو neurogenesis مربوط و میکروگلی (microglia) به واسطه فراموش کردن می تواند اتفاق می افتد در کنسرت Frankland می افزاید:—حداقل در بخش هایی از مغز که در آن neurogenesis موجود است. اما با نگاه کردن به مناطق در هیپوکامپ که در آن neurogenesis هر دو می کند و رخ نمی دهد گو و همکارانش نشان داد که میکروگلی (microglia) به واسطه فراموش کردن می تواند گسترده تر در سراسر مغز. “این نشان می دهد که میکروگلی (microglia) به واسطه فراموش کردن ممکن است یک شکل تعمیم یافته از فراموش کردن حتی در مناطق مغز بدون neurogenesis [مانند قشر],” گو می گوید.

“این واقعا سرد مطالعه می گوید:” Soyon هنگ عصب شناسی در دانشگاه کالج لندن که در بخشی از کار است. او اشاره می کند که در حالی که گروه دیگر که قبلا نشان داده است که میکروگلی (microglia) درگیر هستند در سیناپس تشکیل طول یادگیری تازگی از جدید کاغذ است که در آن نشان می دهد این سلول ها نیز نقش مهمی در سیناپس بین بردن در یک فرد بالغ سالم مغز است. هنوز هم وجود دارد بسیاری از اسرار است که باقی می ماند در مورد مکانیسم های اساسی در این روند ، تحقیقات قبلی نشان داده است که یک جزء از سیستم ایمنی بدن به نام تکمیل سیستم درگیر است در tagging سیناپس برای میکروگلی (microglia) به هرس. وو و همکارانش نشان داد که این سیستم بازی در نقش میکروگلی (microglia) به واسطه فراموش کردن نیز هست. اما بیشتر سوالات خاص از جمله عوامل کنترل کننده آن تکمیل پروتئین خواهد تگ اتصالات عصبی برای microglial حذف باقی می ماند یک سوال باز هنگ می گوید.

گو و همکارانش در حال حاضر در بیشتر جزئیات مکانیزمی که از طریق آن میکروگلی (microglia) با دقت اشاره کردن سیناپس به هدف و اینکه آیا چنین فرآیندهای چپ چپ بروید در یک بیماری عصبی مانند آلزایمر که در آن بیش از حد فعال میکروگلی (microglia) ممکن است نقش بازی کند. هنگ که آزمایشگاه متمرکز شده است مشابه کار می کند که پاسخ به این سوالات ممکن است پیامدهای مهمی در آینده است. “شما می توانید تصور کنید در دراز مدت برای آلزایمر و سایر بیماری های مربوط به از دست دادن حافظه است که این neuroimmune مسیر سیگنالینگ که دخیل در حافظه می تواند واقعا خاص و رمان هدف درمانی,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im