چگونه می توانم قاطعانه در مورد علم ؟

در جامعه Madison Wisc., که در آن پنتاگون قصد دارد برای ارتقاء جت های جنگنده در محلی Air National Guard base عمومی شده است تا حد زیادی مخالف است. در حالی که ادامه داستان قطعا یک سیاسی یک, آن را نیز یک علم داستان به عنوان ساکنان ثبت نام نگرانی های خود را بیش از بالاتر دسیبل سطح بالقوه و اثرات زیست محیطی.

در سنگ چخماق, Mich., یک داستان در مورد آلودگی سرب مسمومیت ضعیف و تا حد زیادی کودکان اقلیت نیز یک علم داستان. بنابراین باید این داستان در مورد آتش سوزی ravaging استرالیا; جهانی با اجرای 5G خدمات تلفن همراه; خشونت اسلحه پاره از هم جدا جوامع در سراسر ایالات متحده و بدترین شیوع سرخک در آمریکا در دهه.

علم تعبیه شده است و تقریبا در هر بخشی از زندگی ما است. و چند اگر هر کدام از این داستان ها که ظهور زمانی که علم در دیدار جامعه ساده هستند. این یکی از واقعیت های که سوار من و همکار من جین Erdmann به co-یافت در غیر انتفاعی علم روزنامه نگاری سایت باز نوت بوک (تن) نزدیک به یک دهه پیش است. و این شد انگیزه پشت تنجدید, کتاب, صنایع دستی, علم نوشتنمنتشر شده در فوریه 1 سال 2020 است.

ساخت حس از علم است که زندگی ما تاثیر می گذارد, قدردانی از زمینه که در آن است که علم صورت می گیرد و برقراری ارتباط در مورد علم و انسان درگیر—به خصوص کسانی که صدای اغلب چپ بی سابقه است جمعی مسئولیت هر کسی که در مورد علم و نقش آن در جامعه است. کمک به علم روزنامه نگاران و دیگران علاقه مند به برقراری ارتباط در مورد علم توسعه مهارت های لازم برای انجام این کار تن’s ماموریت. هرگز تا به این مهم تر بوده است.

400 به همراه داستان های منتشر شده در تن از سال 2010 با هدف کمک به مردم و ارتباط علم به طور موثر و فرامیخواند. داستان ما در صنعت پوشش موضوعاتی مانند این که چگونه به ساختار یک روایت برای engross خوانندگان به پایان; چگونه به دامپزشک صنعت روابط عمومی ادعا می کند; و این اهمیت از جمله تنوع دیدگاه ها در هر داستان. ما حتی پوشش دنیوی سوالات مانند که در آن به نشستن در نشست علمی جلسات شما گزارش و یا چگونه به نگه داشتن یادداشت های خود را از خیس شدن در این زمینه است. از طریق مصاحبه با پیشرو در علم روزنامه نگاران و حاشیه نویسی برنده جایزه مقالات ما نشان می دهد که چگونه بهترین علم داستان های دریافت شده از مفهوم به اتمام است. هر داستان در تن است تن به تن نوشته شده و ویرایش شده توسط روزنامه نگاران حرفه ای.

جدید گلچین جمع آوری با هم برخی از ما محبوب ترین مقالات و چند امکانات جدید به چیزی است که نویسندگان می توانید نگه دارید در دست یا نه پوشش علم کامل خود را در زمان ضرب و شتم. این هم یک منبع برای روزنامه نگاری و نوشتن مربیان برای استفاده در کلاس های درس برای کمک به دانش آموزان خود را یاد بگیرند از برخی از بهترین روزنامه نگاران علم امروز کار. ما همچنین امیدواریم که آن را مفید به nonjournalists علاقه مند به یادگیری داستان پشت قانع کننده علم داستان مصرف می کنند و کسانی که مایل به درک بهتر مکانیک با دقت در انتقال علم ، بدون توجه به آنچه مردم به دنبال از کتاب ما امیدواریم که آنها از آن لذت ببرید. این یک کتاب درسی اما اکتشاف بیشتر به چالش کشیدن و پاداش بخش بودن یک نویسنده است.

اعتبار: باز کردن نوت بوک

برای هر کسی که ارتباط برقرار کردن در مورد علم اولین ضروری است که برای دریافت حقایق هستند. اما انتشار حقایق است تنها اولین گام در علم خوب نوشتن. حقایق مسائل گزارش; آنها ممکن است مورد نیاز خواندن, اما آنها به ندرت خود به خود الهام بخش و یا متقاعد کردن. که این کار از داستان است. داستان را برای ما سوال است که نیاز به حل و فصل بحث ما می تواند به غربال کردن از طریق شخصیت های ما ممکن است عشق یا لوث درگیری که ترک ما تعجب که چگونه از آن همه کار خواهد کرد گفت و گو و صحنه و عمل است که brother enrages و یا نشان می دهد نوعی از حقیقت ضروری است. که آیا آنها در حال پوشش ژن ویرایش دایناسور تکامل, کشف مواد مخدر و یا آخرین SpaceX سوء استفاده روزنامه نگاران, نیاز به قادر به ازدواج با اهداف از دقت و داستان سرایی.

پیشه وری از علم نوشتن به بررسی آنچه در آن طول می کشد به انجام این کار است. یکی از نمونه های آنی Waldman ویرانگر 2017 ProPublica بررسی مرگ و میر مادران در بیمارستان ها که در درجه اول خدمت به سیاه. تسنیم رجا می نویسد که Waldman داستان “باعث نامرئی قابل مشاهده” مخلوط کردن اعداد سخت و سوزاننده داستان های شخصی برای روشن چرا برخی از بیمارستان ها آنقدر خطرناک برای مادران است. “من خود استادانی داده nerd, اما آن را هرگز به اندازه کافی فقط به اعداد در خود داستان” Waldman می گوید. “شما باید به انسان پشت آن است.” صحبت کردن با پادشاه, او توضیح می دهد که چرا او در زمان در داستان و چگونه او در آن گزارش از دسترسی به سوابق پزشکی به اعتماد سازی با خانواده های عزادار.

گزارش مسیر Waldman به دنبال, و چالش های او مواجه منعکس کننده بسیاری از تم ها که باز نوت بوک با هدف روشن: چگونه می توانم به شما تقطیر گسترده مجموعه داده قابل هضم به روایت? چگونه می توانم به شما در پیدا کردن داستان انسان است که در هر نقطه داده نشان دهنده? چگونه شما رسیدگی به ظریف اما بسیار مهم از مصاحبه با افرادی که تجربه تروما? چگونه شما جمع آوری گفتن جزئیات را که شخصیت ها و صحنه های زندگی است ؟ چگونه شما رسیدگی به تلفات عاطفی از گزارش غم انگیز موضوعاتی مانند مادری و مرگ و میر نوزادان?

چنین سوالاتی به ندرت باید راه حل های ساده. حتی در سراسر صدها نفر از داستان در باز کردن نوت بوکو سرپرستی داستان در این هنر و صنعت از علم نوشتنما هنوز هیچ پاسخ. اما امید من این است که با پرسیدن این سوال سخت در درون ما و صنعت ما demystifying فرایند به کمک همه ما را دریافت کنید که بسیار نزدیک تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>