چگونه می توانم به شما درایو یک مریخ از خانه ؟ نگران نباشید ناسا این رو.

تصور کنید در تلاش برای کنترل یک مریخ از اتاق نشیمن خود را — که چه تیم پشت ناسا کاوشگر کنجکاوی در حال انجام است در حال حاضر.

مردم در سراسر جهان در حال کار از خانه در حال حاضر از جمله مهمترین ناسا کارگران پس از آژانس فضایی’scchiefcJim Bridenstine موظف است که همه کارکنان از راه دور کار غیر ضروری ماموریت پرسنل. که بدان معنی است که دانشمندان و مهندسین کنترل کنجکاوی در حال کار در خانه های خود در اتاق نشیمن خود را در آشپزخانه خود جداول با سگ و گربه خود را گدایی برای رفتار و توجه همراه با انواع دیگر حواس او را پرت و مشکلات کار از راه دور می تواند در حال حاضر.

مارس 20, کل کاوشگر کنجکاوی تیم کار کرده است از راه دور برای اولین بار در این ماموریت ، این یک تغییر جدی به عنوان نه تنها بودند اعضای تیم برخورد با یک محیط جدید کار, اما آنها نیز دیگر در همان اتاق با هم کار ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت — که نظارت بر ماموریت — در پاسادنا ، با این حال این تیم به سرعت اقتباس و فرستاده را فرمان اول در این کار جدید راه اندازی به این مریخ نورد در مریخ.

مرتبط با: تازه مریخ عکس توسط ناسا کاوشگر کنجکاوی (آخرین تصاویر)

و به نظر می رسد این تیم شده است به سرعت قادر به انطباق خود با شرایط جدید. فقط دو روز پس از این تغییر رادیکال در مارس 22, با برخی از آزمایشات و یک تمرین کامل اجرا زیر کمربند خود را این تیم با ارسال دستورات کنجکاوی و مریخ نورد با موفقیت حفر سنگ نمونه در “ادینبورگ” (یک مکان بر روی این سیاره قرمز).

“ما معمولا همه در یکی از اتاق های صفحه نمایش تصاویر و اطلاعات. مردم در حال صحبت کردن در گروه های کوچک و به هر یک از دیگر از سراسر اتاق” آلیشیا Allbaugh که منجر rover یکپارچه برنامه ریزی و اجرای تیم گفت: در ناسا بیانیهاضافه کرد که “من احتمالا مانیتور حدود 15 کانال های چت در تمام زمانها. شما دائم بیشتر از شما به طور معمول خواهد بود.”

اما به لطف برخی از پیشرفته برنامه ریزی این تیم شده است قادر به آن را به کار. فقط در مورد آنها نیاز به رفتن از راه دور این تیم شروع به در نظر گرفتن آنچه که تجهیزات آنها ممکن است نیاز به از خانه کار می کنند و چگونه آنها ممکن است برقراری ارتباط با یکدیگر با توجه به این بیانیه.

هنوز هم می تواند دسترسی به تمام تجهیزات است که آنها معمولا با استفاده از در JPL از خانه های خود. به عنوان مثال اعضای تیم معمولا با استفاده از ویژه عینک است که تغییر سرعت بین چپ و راست نمایش دوربین از روی کنجکاوی را MastCamvision برای کمک به مطالعه 3D تصاویر از مریخ به زمین است. این عینک به کمک برنامه ریزان شناسایی جزئیات قرمز گرد و خاکی زمین به منظور کشف کردن بهترین منطقه برای ارسال کنجکاوی و آنچه در آن می تواند با آن بازوی روباتیک.

در حالی که کسانی که تصاویر دقیق می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که حس کنجکاوی را جمع آوری و مطالعه بیشتر علمی جالب, اهداف, در حالی که همچنین اجتناب از آسیب آنها نیاز به تجهیزات تخصصی در JPL. عینک ایمنی نیاز به استفاده از کارت گرافیک در رایانه قدرتمند که همه آنها واقع در مرکز فضایی. پس از ماموریت برنامه ریزان نمی توانید با استفاده از این عینک در خانه آنها تبدیل به چیزی کمی بیشتر low-tech: قرمز-آبی عینک 3D.

“این کلاسیک, کتاب درسی, ناسا” Allbaugh گفت. “ما با یک مشکل ارائه و ما به کشف کردن که چگونه همه چیز کار می کنند. مریخ نیست ایستاده هنوز هم برای ما; ما هنوز در حال بررسی است.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>