چگونه ما وفق دهند اگر COVID حرکت آموزش آنلاین ؟

من بیشتر نگران پدر و مادر نگه داشتن خود را سالم نگه داشتن خانواده سالم و نگه داشتن همه تغذیه از من خواهد تعالی در آموزش و پرورش در این نوع از وضعیت است. با این که پدر و مادر باید ببینید چه چیزی مدارس خود هستند و درخواست خود بچه ها انجام دهید سعی کنید برای حمایت از آنها را تا آنجا که آنها می توانند.

اگر مدرسه می خواهد چیزی است که بی دلیل من فکر نمی کنم پدر و مادر باید در مورد آن استرس. بیایید بود فرانک, هر کس می داند این است که یک دیوانه در مورد خاص. بدون پدر و مادر باید به بیرون رفتن و خرید یک کامپیوتر جدید را برای این. یا نه انجام کار را برای یک هفته تا بچه خود را می تواند در جلسات.

نگه داشتن بچه ها فعال به سطح. باید آنها را به انجام ورزش های ایروبیک و یا امتداد چیزی است که شما می توانید در یک آپارتمان و یا خانه. حتی بازی های ویدئویی است که برخی از سطح از حرکت فیزیکی. آنها را سالم نگه دارید.

سعی کنید برای پیدا کردن بازی های که بیشتر آموزشی است که کودکان و نوجوانان می توانید بازی. در این نوع از وضعیت اگر شما فقط می توانید نگه داشتن بچه از نشستن در مقابل تلویزیون برای 14 ساعت در روز شما در حال حاضر به دست آورد.

در نهایت اگر شما در حال رفتن به خارج برای خرید ضد عفونی کننده دست خرید برخی از کاغذ در حالی که شما وجود دارد. اگر شما در فروشگاه مواد غذایی خرید لوبیا, خرید برخی از نشانگر. اگر شما اتفاق می افتد به نزدیکی یک کتابخانه یا مکان شما می توانید چند کتاب برای کودکان و نوجوانان, دریافت چند کتاب برای بچه های خود را.

همه چیز را نمی باید بر روی یک کامپیوتر. سهام تا در چیزهایی را که در این زمان بهتر و بیشتر آموزشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de