چگونه foxglove گیاهان را قلب پزشکی ؟

دو مطالعات علامت مراحل اولیه در تلاش برای درک اینکه چگونه foxglove گیاهان ترکیبات دارویی است که در درمان نارسایی قلبی.

Foxglove گیاهان رایج در بسیاری از باغ های شناخته شده برای دوش از بل به شکل گل تولید می کنند.

“Foxgloves این ترکیبات قدرتمند اما آن دو سال طول می کشد به انجام این کار, و آنها نمی آنها را در یک مقدار زیادی. چگونه می تواند ما را در بهبود این روند؟”

گياهان متعلق به اين جنس دیژیتالهمچنین بندر کمتر قابل مشاهده و دارایی با این حال: مواد شیمیایی نام گلیکوزیدهای قلبی که ثبت شده برای درمان نارسایی قلبی پس از دهه 1780 می گوید: Zhen Wang استادیار علوم زیستی در دانشگاه بوفالو.

وانگ پژوهش به بررسی چگونه foxgloves ایجاد این ترکیبات دارویی با یک چشم به سمت بهبود فرایند است. کشاورزی foxgloves وقت گیر است و کار فشرده و وانگ امید به تغییر است.

به طور خاص او در آزمایشگاه در حال بررسی فرآیندهای شیمیایی گیاهان استفاده کنید برای ایجاد گلیکوزیدها: چه مراحل را چه ژن های روشن و چه آنزیم استقرار.

Digitalis lanataرشد در گلخانه. این گونه از foxglove گیاهی دیگوکسین باعث می شود یک ماده شیمیایی است که با صرفهجویی مصرف برای درمان نارسایی قلبی. (اعتبار: Zhen Wang/U. بوفالو)

“به همین دلیل گیاهان بسیاری از محصولات طبیعی با خواص دارویی است زیرا آنها نیز مبارزه با بیماری ها می گوید:” وانگ. “گیاهان نیست مانند حیوانات. آنها نمی توانند فرار زمانی که تنش می آیند به طوری که آنها در مقابله با این با تبدیل شدن به فوق العاده ترین داروخانه ها در این سیاره است.”

و در عین حال “چگونه گیاهان در تولید بسیاری از محصولات طبیعی است که تا حد زیادی ناشناخته” وانگ می گوید. “من می خواهم به درک چگونه ما می توانیم مهار قدرت از طبیعت به روند تولید ترکیبات دارویی موثر تر و پایدار. Foxgloves این ترکیبات قدرتمند اما آن دو سال طول می کشد به انجام این کار, و آنها نمی آنها را در یک مقدار زیادی. چگونه می تواند ما را در بهبود این روند؟”

وانگ تیم به تازگی منتشر شده یک جفت از مقالات جزئیات فنی گلیکوزیدها در دو foxglove گونه: Digitalis purpureaیک زرق و برق دار بنفش گل در بر داشت در بسیاری از باغ ها و Digitalis lanataکه رشد کرده است برای اهداف دارویی.

“این نوع از مطالعه مهم است زیرا ما برای اولین بار به دانستن دقیق ساختار ترکیبات طبیعی قبل از ما می تواند خود را کشف اثرات دارویی” وانگ می گوید.

Purple foxglove plants against a white house

در اولین مقاله منتشر شده در مجله کروماتوگرافیمحققان توصیف روش برای ارزیابی دقیق جرم و ساختار گلیکوزیدها و مقایسه ترکیبات موجود در Digitalis purpurea و Digitalis lanata.

در دوم مطالعه منتشر شده در مجله اطلاعات مختصر درآنها گسترش در اولین ارائه اطلاعات اضافی در فنی گلیکوزیدهای قلبی در هر دو گونه است.

“هنگامی که ما نگاه گلیکوزیدها در هر یک از آنها را ما در بر داشت تفاوت بنیادی” وانگ می گوید. “در صنعتی فشار که رشد طب و شما ببینید چقدر مقادیر بالاتر از گلیکوزیدهای قلبی با مقدار تنوع بیشتر. من فکر می کنم این فقط برجسته اقتباس از گیاهان و چگونه همه کاره آنها به داروخانه ها.”

“ما می توانید مطالعه همه در دسترس است که ترکیبات موجود در گیاهان و سپس آمد تا با طراحی خود ما از ترکیبات هستند که امن تر و موثر تر است.”

Digitalis lanata کشت برای پزشکی به دلیل آن باعث می شود یک گلیکوزید قلبی به نام دیگوکسین. این ترکیب سمی در مقادیر زیاد اما آن را تجویز صرفهجویی در دوزهای کوچک برای درمان نارسایی قلبی و برخی اختلالات ریتم قلب.

روش های فعلی برای تولید دیگوکسین در حال دست و پا گیر: از آنجا که هر foxglove گیاه باعث می شود که تنها کمی از مواد شیمیایی کشاورزان باید رشد محصول در مقادیر بزرگ وانگ می گوید. که با استفاده از مقدار زیادی از زمین های کشاورزی. صبر کنید زمان نیز طولانی است.

“در آن طول می کشد دو سال از زمان کاشت بذر تا زمان برگ آماده برداشت هستند و سپس شما باید برای خشک کردن آن در سیلو” وانگ می گوید. “سپس گیاه خرد شده را به پودر و ترکیب استخراج و خالص با استفاده از فرایندهای شیمیایی.”

اگر تیم وانگ می تواند به شکل گام به گام چگونه foxgloves را گلیکوزیدهای قلبی دانشمندان می تواند اهرم که اطلاعات به کشف انواع بهبود.

زیست شناسان می تواند مهندس با رشد سریع میکروب ها مانند مخمر و یا بی ضرر گونه ای از باکتری ها برای تولید گلیکوزیدهای قلبی بیشتر به سرعت. دانشمندان گیاه می تواند ژنتیکی مهندس foxgloves به مقادیر بزرگتر از دیگوکسین که افزایش بهره وری از مزارع و زمین های مفید دیگر محصولات.

دارویی داروخانه ها نیز می تواند کار برای توسعه داروهای جدید که شبیه به دیگوکسین اما امن تر است.

“ما می توانند یاد بگیرند از طبیعت” وانگ می گوید. “ما می توانید مطالعه همه در دسترس است که ترکیبات موجود در گیاهان و سپس آمد تا با طراحی خود ما از ترکیبات هستند که امن تر و موثر تر است. به همین دلیل من فکر می کنم این مهم است که نه تنها تمرکز بر روی زمان دارو دیگوکسین, اما به گسترش تمرکز ما به همه این ترکیبات در همان کلاس گلیکوزیدها.”

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de