چگونه کودکان گسترش Coronavirus? علم هنوز روشن نیست

نقش کودکان در گسترش coronavirus شده است یک سوال کلیدی از اوایل روز از این بیماری همه گیر. در حال حاضر به عنوان برخی از کشورها اجازه می دهد تا مدارس برای آغاز بازگشایی پس از هفته ها در مستند دانشمندان در مسابقه به این شکل از.

کودکان نشان دهنده بخش کوچکی از تایید COVID-19 نفر—کمتر از 2 درصد از عفونت های گزارش شده در چین و ایتالیا و ایالات متحده بوده است در افراد زیر 18 سال.

اما محققان در حال تقسیم بر اینکه کودکان کمتر از بزرگسالان به حذف ویروس به طور کامل و به گسترش ویروس. برخی می گویند که بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد کودکان در خطر کمتر. آنها مسئول اکثریت و انتقال داده ها پشتیبانی از باز شدن مدارس می گوید: Alasdair مونرو یک عفونی اطفال-بیماری های محقق در بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون انگلستان.

کودکان در آلمان و دانمارک در حال حاضر بازگشت به مدرسه و دانش آموزان در برخی از مناطق استرالیا و فرانسه به بازگشت به تدریج در طول هفته های آینده.

دیگر دانشمندان استدلال می کنند در برابر عجله بازگشت به کلاس های درس. آنها می گویند بروز عفونت در کودکان کمتر از بزرگسالان تا حدودی به دلیل آنها نبوده است در معرض ویروس آنجا—به خصوص با بسیاری از مدارس بسته شده است. و کودکان در حال گرفتن تست به عنوان اغلب به عنوان دلیل تمایل آنها به خفیف یا بدون علائم, محققان می گویند.

“من هیچ نمی بینم قوی بیولوژیکی یا اپیدمیولوژیک دلیل به این باور است که کودکان نمی تواند به عنوان آلوده می گوید:” Gary ونگ یک محقق در اطفال تنفسی پزشکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ. “تا زمانی که وجود دارد این است که جامعه انتقال در جمعیت بزرگسال بازگشایی مدارس خواهد شد به احتمال زیاد منظور تسهیل در انتقال به عنوان ویروس های تنفسی شناخته شده به گردش در مدارس و روز اهمیت می دهد.” او می گوید: خوب نظارت و تست سیستم باید در محل قبل از بازگشایی مدارس.

اگر کودکان در حال رانندگی از گسترش این ویروس, عفونت احتمالا سنبله در چند هفته آینده در کشورهایی که در آن کودکان در حال حاضر به بازگشت به مدرسه, دانشمندان می گویند.

اما حل و فصل بحث خواهد شد نیاز به بزرگ, با کیفیت بالا, مطالعات جمعیت—که برخی از آنها در حال حاضر در راه است—که شامل آزمون برای حضور آنتی بادی در خون به عنوان یک مارکر عفونت قبلی.

دیگر دانشمندان در حال مطالعه کودکان پاسخ ایمنی بدن به پیدا کردن که چرا آنها باید علائم خفیف تر از بزرگسالان در هنگام آلوده و اینکه آیا ارائه می دهد که سرنخ به پتانسیل درمانی.

حساسيت بحث

یک مطالعه منتشر شده در 27 مارس در لانست بیماری های عفونیکه برای اولین بار ارسال شده به عنوان یک preprint در اوایل ماه مارس مورد تجزیه و تحلیل خانوارها با تایید COVID-19 موارد در شنژن چین است. آن را یافت که کودکان کمتر از ده بودند فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان بزرگسالان به حذف ویروس به طور کامل, اما کمتر احتمال دارد که علائم شدید.

“که قبل از مطبوعات و واقعا می ترسم همه می گوید:” مونرو به دلیل آن پیشنهاد شده است که کودکان می تواند در سکوت گسترش عفونت است.

اما مطالعات دیگر از جمله برخی از کره جنوبی و ایتالیا و ایسلند که در آن تست شد گسترده تر مشاهده کرده اند کاهش نرخ ابتلا به عفونت در میان کودکان است. برخی از مطالعات از چین نیز از این پیشنهاد که کودکان کمتر مستعد ابتلا به عفونت است. یکی منتشر شده در علم در 29 مارس, تجزیه و تحلیل داده ها از هونان که در آن تماس از افراد شناخته شده عفونت شده بود ترسیم و تست شده برای ویروس. نویسندگان دریافتند که برای هر آلوده به کودک زیر سن 15 سالگی وجود دارد نزدیک به 3 نفر آلوده بین سنین 20 و 64.

اما داده ها کمتر قطعی برای نوجوانان در سن 15 سال یا مسن تر نشان می دهد که خطر ابتلا به عفونت است که بزرگسالان می گوید: Munro.

انتقال ریسک

حتی کمتر به خوبی قابل درک است که آیا آلوده به کودکان گسترش این ویروس در یک روش مشابه به بزرگسالان است. مطالعه خوشه ای از موارد در کوه های آلپ فرانسه توصیف یکی نه ساله ای که با حضور سه مدرسه و یک اسکی کلاس در حالی که نشان دادن علائم COVID-19 اما آلوده یک فرد مجرد است. “این امر می تواند تقریبا بی سابقه برای یک فرد بالغ به معرض است که بسیاری از مردم و نه آلوده هر کس دیگری می گوید:” مونرو.

Kirsty یک virologist در دانشگاه کوئینزلند در بریزبن استرالیا به رهبری به عنوان هنوز منتشر نشده متا تجزیه و تحلیل چند خانوار مطالعات از جمله برخی از کشورهایی که تا به حال بسته مدارس در آن زمان مانند سنگاپور. او در بر داشت که کودکان به ندرت اول شخص را به ارمغان بیاورد عفونت به خانه آنها تا به حال شناسایی نخستین مورد تنها در حدود 8 درصد از خانواده ها. مقایسه کودکان شناسایی نخستین مورد در طول شیوع H5N1 آنفولانزای مرغی در برخی از 50 درصد از خانواده ها در این مطالعه گزارش شده است.

“خانواده مطالعات اطمینان بخش هستند زیرا حتی اگر وجود دارد بسیاری از کودکان آلوده, آنها در حال رفتن به خانه و آلوده کردن دیگران می گوید:” مونرو.

اما وانگ معتقد است که چنین تحقیقاتی مغرضانه است چرا که خانواده ها نیست به طور تصادفی انتخاب شده اما برداشت چرا که در حال حاضر وجود دارد شناخته شده بالغ آلوده وجود دارد. پس از آن نیز بسیار دشوار است برای ایجاد که معرفی ویروس, او می گوید. مدرسه و مهد کودک را تعطیل نیز می تواند توضیح دهد که چرا کودکان نیست اغلب منبع اصلی عفونت با SARS-CoV-2. دیگر ویروس های تنفسی می تواند انتقال از بزرگسالان به کودکان و بنابراین “من باور نمی کنم این ویروس است که یک استثنا” او می گوید.

در واقع دو preprints گزارش داده اند که کودکان با COVID-19 علائم مشابه سطح RNA ویروسی به بزرگسالان است. “بر اساس این نتایج ما را به احتیاط در برابر نامحدود بازگشایی مدارس و مهد کودک ها در وضعیت کنونی است. کودکان ممکن است به عنوان عفونی بزرگسالان,” توجه نویسندگان یکی از مطالعات رهبری مسیحی Drosten یک virologist در Charité بیمارستان در برلین. اما, آن است که هنوز روشن نیست که آیا سطح بالایی از RNA ویروسی هستند شاخص چگونه عفونی یک فرد است, یادداشت های Harish Nair, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ انگلستان.

مطالعات اندکی وجود داشته باشد از انتقال از مدارس به جامعه گسترده تر اما استرالیا گزارش از تحقیقات جاری نشان می دهد که آن را محدود و بسیار پایین تر در مقایسه با سایر ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا است. در میان بیش از 850 افرادی که تا به حال شده است در تماس با دانش آموزان 9 و 9 کارکنان تایید به COVID-19 در مدارس ابتدایی و دبیرستان در ایالت نیو ساوت ولز تنها دو مورد از COVID-19 ثبت شد در میان کسانی که مخاطب هر دو در کودکان است.

بر اساس شواهد مونرو می گوید: کودکان باید اجازه بازگشت به مدرسه. “کودکان باید حداقل برای به دست آوردن از مستندات و آنها را تا حد زیادی به از دست دادن” مانند از دست رفته در آموزش و پرورش و اضافه شدن پشتیبانی اجتماعی از جمله وعده های غذایی مدرسه او می گوید.

مدارس بازگشایی می کند به معنای بازگشت به حالت عادی می گوید ، وجود خواهد داشت بسیاری از محدودیت ها و تغییرات مانند حرکت میز جدا در کلاس های درس و بسته شدن زمین بازی به منظور کاهش خطر انتقال, او می گوید. مطالعات انتقال در مدارس به عنوان آنها بازگشایی نیز مهم خواهد بود, می گوید: وانگ. محققان در هلند طرح را از نزدیک نظارت بر این مدارس به عنوان باز به تدریج در طول هفته های آینده.

پاسخ ایمنی

محققان موافق با این حال که کودکان تمایل به مقابله با COVID-19 بهتر از بزرگسالان است. اکثریت آلوده کودکان خفیف یا بدون علامت است اما بعضی از آنها بسیار بد و یا حتی مرگ. شده اند وجود دارد گزارش از تعداد کمی از کودکان در لندن و نیویورک در حال توسعه یک پاسخ التهابی شبیه به نادر دوران کودکی بیماری کاوازاکی بیماری است.

“من تعجب نمی کنم اگر COVID-19 همراه با بيماری کاوازاکی چون بسیاری دیگر از عفونت های ویروسی با آن همراه شده است می گوید:” وانگ. اگر ارتباط ثابت می شود واقعی آن می رفته شده در چین و ژاپن و کره جنوبی به دلیل کاوازاکی بیماری است که بسیار شایع تر در آسیا و او می گوید.

یک تئوری برای چرا اکثر کودکان دارای علائم خفیف می گوید وانگ است که کودکان ریه ها ممکن است کمتر و یا کمتر-مادر ACE2 گیرنده پروتئین که SARS-CoV-2 ویروس استفاده می کند به وارد سلول. اما برای تایید این محققان نیاز به مطالعه نمونه بافتی از کودکان می گوید: وانگ و این بسیار دشوار است برای گرفتن.

دیگران پیشنهاد کرده اند که کودکان بیشتر به طور معمول در معرض دیگر coronaviruses مانند آن که باعث سرماخوردگی محافظت می کند که آنها را از بیماری های جدی است. “اما به نظر نمی رسد برای نگه داشتن مقدار آب چرا که حتی نوزادان را به نظر نمی رسد بسیار شدید بیماری” از COVID-19 coronavirus می گوید Munro.

وانگ نشان می دهد که کودکان ممکن است کوه مناسب تر پاسخ ایمنی به عفونت—به اندازه کافی قوی برای مبارزه با ویروس اما نه آنقدر قوی است که آن علل عمده آسیب به اندام های خود را. خود را تجزیه و تحلیل مقدماتی از 300 نفر از شما با COVID-19 نشان داده است که کودکان تولید بسیار پایین تر از سطوح سايتوکاين ها و پروتئین منتشر شده توسط سیستم ایمنی بدن. بیماران در همه سنین با بیماری شدید تمایل به بالاتر سايتوکين سطح او می گوید. اما او هنوز هم نیاز به اذیت کردن علت و معلول است. “آنها مریض تر چرا که آنها بالاتر سايتوکين سطح و یا آنها را بالاتر سايتوکين سطوح چرا که آنها مریض تر?”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 7 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا اینجاو خواندن پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de