چگونه درختان مرده به کمک جنگل های تحمل به خشکی

به عنوان تغییرات آب و هوا و جنگل و باید راهی برای انطباق با خشکسالی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان با استفاده از خدمات جنگل ایالات متحده جنگل پرسشنامه و تجزیه و تحلیل پایگاه داده به مطالعه و بررسی چگونگی صفات درخت جوامع منتقل کرده اند در سراسر به هم پیوسته ایالات متحده است.

نتایج نشان می دهد که جوامع به خصوص در بیشتر مناطق خشک تر شده اند و متحمل به خشکی در درجه اول از طریق مرگ کمتر هاردی درختان.

برای درک آنچه ممکن است درایو تغییرات در جنگل های’ توانایی مقابله با تغییر آب و هوا محققان در نظر گرفته شده دو اصلی صفات فيزيولوژيک: یک گونه متوسط تحمل به تنش خشکی و چگونه نزدیک بود به آن حداکثر تحمل (اساسا چقدر اتاق تکان دادن آن را به حال در هنگام برخورد با تنش آب).

“ما اساسا قرار دادن شماره در چه گونه ترکیب به معنی در نظر توانایی خود را برای مقابله با تنش آبی” می گوید: آنا Trugman استادیار در گروه جغرافيا در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا و سرب نویسنده این مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

خوشبختانه برای تیم وزارت کشاورزی ایالات متحده آهنگ درخت گونه و اندازه و فراوانی در بیش از 160000 قطعه جنگل به طور تصادفی توزیع شده در سراسر کشور است.

بیشتر چه, ما خدمات جنگل, جنگل, پرسشنامه و تجزیه و تحلیل پایگاه داده شامل بیش از 200 نوع مختلف از اکوسیستم از جمله خشک pinyon جنگل های کاج سرو مرداب اطلس چوب جنگلی جنگل و معتدل جنگلهای انبوه شمال غربی اقیانوس آرام.

هاردی جنگل

Trugman و همکاران همسان صفات آنها علاقه مند بودند به گونه های فراوانی در این توطئه. سپس آنها با استفاده از این برای محاسبه متوسط وزنی ارزش برای جامعه از درختان در هر طرح که در اصل مکاتبه به جامعه تحمل به خشکی.

پس دانشمندان با بررسی این توطئه هر پنج تا 10 سال محققان می تواند پیگیری تغییرات در جامعه صفت ترکیب و ارتباط آنها را به درخت مرگ و میر استخدام و آب و هوا.

دو راه وجود دارد یک جامعه می تواند تبدیل به بیشتر و متحمل به خشکی: کمتر هاردی درختان می میرند و یا بیشتر انعطاف پذیر درختان می تواند به رشد سریعتر. هر دو نتیجه در یک جامعه است که hardier به طور کلی.

Trugman در بر داشت که آن را در درجه اول مرگ کمتر قوی درختان که سوار شیفت به سمت بیشتر تحمل به خشکی هر چند او اشاره می کند که اثرات نهال استخدام شده اند کمتر مشهود بیش از یک مدت زمان کوتاه.

او همچنین متوجه شده است که دامنه را از صفات داده شده را طرح نمی کند به طور خودکار مرتبط با تعداد گونه های در حال حاضر. “شما لزوما باید یک محدوده بزرگتر در استراتژی اگر شما بیشتر گونه,” او می گوید.

برای مثال شرقی ما نمی تجربه حد معمول و تنش خشکی به عنوان غربی آن همتای اما آن نسبتا بالا و تنوع گونه. به عنوان یک نتیجه بسیاری از درختان مشابه استراتژی برای مقابله با تنش آب.

مقایسه کنید که به غرب, که در آن گونه با هم زندگی می کنند که طیف وسیعی از استراتژی های مقابله با خشکسالی با وجود بسیاری از توطئه داشتن نسبتا کم تنوع گونه کلی.

صفت سرعت آب و هوا, سرعت

نقشه از گیاه صفات مفید هستند به دانشمندان زیرا آنها اطلاع این مدل که هوا چگونه تغییر آب و هوا را تحت تاثیر قرار چشم انداز Trugman توضیح می دهد. صفت نقشه ها به کمک محققان ارزیابی تطابق بین آب و هوا و مناسب بودن جامعه کنونی صفت ترکیب.

Trugman مطالعه اشاره به این تغییر در یک جامعه را صفات به عنوان “صفت سرعت است.” سریعتر تغییر سریع سرعت. به طور مشابه, دانشمندان که به مطالعه تغییر در یک منطقه اوجی شرایط اشاره به تغییر در طول زمان به عنوان “آب و هوا سرعت است.”

به طور مستقیم این دو نرخ باید مرتبط با جوامع و اکوسیستم تغییر برای انطباق با تغییر آب و هوا در منطقه است.

“اما شما در واقع می تواند یک عدم تطابق بین این دو” Trugman می گوید. “صفت خود را سرعت می تواند بسیار آهسته تر از خود آب و سرعت که در مورد درختان در آن مکان خاص در حال رفتن به بسیار مناسب برای آب و هوا.”

به عبارت دیگر درختان ممکن است برای زنده ماندن در حال حاضر, اما آنها نمی خواهند رشد و یا تولید کنند.

این امکان وجود دارد که دانشمندان می تواند بدون تغییر در صفات و در همه ترومن می گوید. و در حالی که این ممکن است صدای بیشتر امیدوار در واقعیت این امر نشان می دهد که چیزی جلوگیری از جوامع از تطبیق—شاید از دست دادن گونه ها یا تنوع ژنتیکی و یا به سادگی نبود بیشتر انعطاف پذیر گونه نزدیکی است که می تواند دانه.

از سوی دیگر Trugman دیدم شتاب صفت سرعت در بیشتر مناطق خشک. این مطالعه برای اولین بار منتقل می کند; او قصد دارد برای بررسی بیشتر رابطه بین صفت و آب و هوا سرعت در تحقیقات آینده است.

به طور کلی نتایج نشان می دهد که جنگل ها در حال تغییر به جوامع است که می تواند در مقابله با بیشتر دمای آب استرس و همچنین تنوع بیشتر در آب استرس است. این باید بافر جنگل در برابر برخی از اثرات تغییرات آب و هوایی حداقل در کوتاه مدت Trugman می گوید.

“در نهایت ما می خواهیم برای قرار دادن صفت سرعت و آب و هوا سرعت در برخی از مقایسه متن به درک چگونه عدم تطابق بین این دو را تحت تاثیر قرار دهد جنگل های ما.”

منبع: UC Santa Barbara

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>