چگونه تاریکی کیهانی وب ؟

جهان نفوذ گسترده ای نامرئی وب آن پیچک بافی را از طریق فضا است. اما با وجود سازماندهی این موضوع ما را در فضای این وب تاریک نامرئی است. این به آن دلیل است ساخته شده از ماده تاریککه اعمال کشش گرانشی اما ساطع نور.

است که وب نامرئی شد تا در حال حاضر. برای اولین بار محققان روشن شده برخی از تاریک ترین گوشه و کنار جهان است.

مرتبط با: 11 بزرگترین پرسش های بی پاسخ در مورد ماده تاریک

بافندگی وب

مدت زمان طولانی پیش, جهان, شد داغتر کوچکتر و متراکم تر از آن است که در حال حاضر. آن را نیز به طور متوسط بیشتر از حد خسته کننده است. وجود ندارد بسیار تنوع در تراکم از جایی به جای. مطمئن فضایی بسیار تنگ به طور کلی, اما در جهان جوان بدون توجه به جایی که شما رفت و همه چیز شد و تقریبا همان.

اما وجود دارد کوچک تصادفی تفاوت در چگالی. کسانی که قطعات تا به حال کمی بیشتر کشش گرانشی خود را در اطراف محله و بنابراین ماده تمایل به جریان به آنها. در حال رشد بزرگتر و در این راه آنها توسعه یافته و حتی قوی تر گرانشی نفوذ کشیدن بیشتر موضوع باعث آنها را به بزرگتر و غیره و غیره برای میلیاردها سال. به طور همزمان به عنوان قطعات رشد فضاهای بین آنها خالی است.

در طول دوره از زمان کیهانی غنی رو غنی تر و فقیر رو فقیر.

در نهایت تکه های متراکم رشد برای تبدیل شدن به اولین ستاره های کهکشان ها و خوشه ها در حالی که فاصله بین آنها شد بزرگ کیهانی حفره.

در حال حاضر 13.8 میلیارد سال به این ساخت و ساز گسترده پروژه کار نیست کاملا به پایان رسید. مهم است که هنوز هم جریان در خارج از حفره پیوستن به گروه از کهکشان ها هستند که جریان به غنی خوشه. آنچه که ما امروز گسترده و شبکه پیچیده ای از رشته های موضوع: کیهانی وب.

یک نور در تاریکی

اکثریت قریب به اتفاق از ماده در جهان ما تاریک است; آن نیست و ارتباط برقرار کردن با نور و یا با هر یک از “عادی” مهم است که ما به عنوان ستاره ها و ابرهای گاز و دیگر چیزهای جالب است. به عنوان یک نتیجه بسیار کیهانی در وب سایت به طور کامل نامرئی است به ما. خوشبختانه که در آن ماده تاریک استخر, آن را نیز میکشد همراه برخی به طور منظم با توجه به پیوستن به در سرگرم کننده است.

در متراکم ترین جیب از جهان ما که در آن گرانشی زمزمه از ماده تاریک را تحت تاثیر قرار به اندازه کافی به طور منظم توجه به یکی شدن ما می بینیم نور: به طور منظم به ماده تبدیل شده خود را به ستاره.

مانند یک فانوس دریایی در دوردست, سیاه, ساحل دریا, ستاره ها و کهکشان ها به ما بگویید که در آن پنهان ماده تاریک کمین ما دادن یک شبح مانند طرح کیهانی وب درست ساختار.

با این مغرضانه نظر ما به راحتی می توانید ببینید خوشه. آنها پاپ مانند غول شهرستانها دیده می شود از یک red-eye پرواز. ما با اطمینان می دانیم وجود دارد مقدار زیادی از ماده تاریک در ساختار آن از آنجا که شما نیاز به یک مقدار زیادی از جاذبه دلربایی به استخر هم که بسیاری از کهکشان ها.

و در پایان مقابل از طیف ما به راحتی می توانید نقطه حفره; آنها در مکان های که در آن تمام موضوع نیست. از آنجا که هیچ کهکشان ها برای روشن کردن این فضا ما می دانیم که آنها هستند و واقعا خالی است.

اما عظمت کیهانی وب نهفته در خطوط ظریف از رشته های خود را. کشش برای میلیون ها سال نوری این نازک پیچک از کهکشانها مانند عمل بزرگ کیهانی بزرگراه عبور از حفره سیاه, اتصال روشن شهری خوشه.

از طریق یک تار لنز

کسانی که در رشته کیهانی وب سایت سخت ترین بخشی از وب سایت خود را به مطالعه. آنها برخی از کهکشان ها اما نه خیلی زیاد. و آنها را به انواع طول و جهت یابی; در مقايسه خوشه ها و حفره ها هستند هندسی بازی کودک. بنابراین حتی اگر ما شناخته شده از وجود رشته از طریق شبیه سازی های کامپیوتری, برای چند دهه, ما تا به حال زمان سخت در واقع, شما می دانید, از دیدن آنها.

به تازگی هر چند یک تیم از ستاره شناسان یک پیشرفت عمده در نقشه برداری کیهانی ما, وب سایت, انتشار نتایج خود را در Jan. 29 به arXiv پایگاه داده. در اینجا چگونه آنها رفت و به کسب و کار:

آنها در زمان یک فروشگاه به اصطلاح نورانی قرمز کهکشان ها (LRGs) از Baryon نوسان Spectroscopic نظرسنجی (رئیس) نظرسنجی. LRGs عظیم جانوران از کهکشان و آنها تمایل به نشستن در مراکز متراکم حباب از ماده تاریک. و اگر LRGs نشستن در متراکم ترین مناطق و سپس خطوط اتصال آنها باید ساخته شده از ظریف تر رشته.

اما خیره شدن به فضای بین دو LRGs است که نمی تواند مولد; وجود ندارد بسیاری از مسائل وجود دارد. بنابراین این تیم در زمان هزاران جفت از LRGs, وفراهم آنها و انباشته آنها را در بالای هر یک از دیگر برای ایجاد یک تصویر ترکیبی.

با استفاده از این انباشته تصویر دانشمندان شمارش تمام کهکشانها است که آنها می توانید ببینید اضافه کرد تا مجموع آنها نور سهم. این اجازه محققان برای اندازه گیری چه مقدار از مواد طبیعی ساخته شده تا رشته های بین LRGs. بعدی محققان در نگاه کهکشان ها در پشت رشته و به طور خاص در اشکال خود را.

به عنوان نور از کسانی که در پس زمینه کهکشان سوراخ دخالت رشته های گرانش از ماده تاریک در آن رشته به آرامی درآورده نور همیشه کمی تغییر تصاویر از کسانی که کهکشان ها. با اندازه گیری میزان تغییر (به نام “برشی” توسط دانشمندان) این تیم قادر به تخمین میزان ماده تاریک در رشته های.

که اندازه گیری اندود شده تا با پیش بینی های نظری (نقطه دیگر برای وجود ماده تاریک). دانشمندان همچنین تایید کرد که این رشته نیست به طور کامل تاریک است. برای هر 351 خورشید’ به ارزش های جمعی در این رشته وجود دارد 1 خورشید’ ارزش نور خروجی است.

این یک خام نقشه از رشته اما این اولین و آن را قطعا نشان می دهد که در حالی که ما کیهانی وب است که عمدتا تیره آن را کاملا سیاه و سفید است.

Paul M. ساتر است یک اخترفیزیکدان در SUNY استونی بروک و Flatiron موسسه میزبان بخواهید یک فضانورد و فضای رادیو و نویسنده جای خود را در جهان.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im