چگونه COVID-19 در حال تغییر است علم

Coronavirus همه گیر است که یک بحران وحشتناک ، اما آن را نیز ارائه فرصت برای تغییر راه که تحقیقات انجام شده و به اشتراک گذاشته به طوری که علم می تواند تبدیل به بیشتر باز کارآمد تر و بیشتر مشترک.

در ResearchGate حرفه ای شبکه برای دانشمندان است که طرفداران برای باز کردن تحقیقات ما عملی خوش. ما در حال کار به سمت یک جهان ساخته شده بهتر از علم است. پیشرفت های علمی مورد نیاز در حال حاضر و در آینده است.

راه که محققان در پاسخ به COVID-19 در حال حاضر می تواند به عنوان یک طرح برای آینده. دانشمندان در انتشار اطلاعات و ایده ها و اطلاعات مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس در ResearchGate به عنوان مثال در حال هل دادن در برابر الگوهای علمی فرهنگ است.

محققان به مراتب بیشتر احتمال دارد به پست مراحل اولیه تحقیقات به پلت فرم از ما به طور سنتی دیده می شود در حوزه های دیگر. ما در حال دیدن مردم منتشر کوتاه تر و مختصر مطالب و آمار و ارقام. این واقعا هیجان انگیز برای دیدن محققان آپلود بیشتر و بیشتر preprints. ضرورت و در همه جا از این بحران است تشویق جامعه جهانی از محققان به اشتراک گذاری با سهولت بیشتری کار در سراسر رشته های حوزه ها و بخش ها و حتی به عنوان مرز بسته باقی می ماند. به Sars-CoV-2 ویروس نیست احترام به مرزها و ما باید با حمایت از محققان در حال کار در سراسر آنها را بیش از حد.

راه که تحقیقات معتبر است و تغییر زیادی نکرده در دهه های گذشته و یا شاید قرن گذشته است. ما هنوز تکیه بر محرمانه سیستم از بررسی دقیق و فرد در سمپوزیوم یا کنفرانس است که هنوز هم یک وسیله اصلی تبادل دانش. این COVID-19 بحران است و به چالش کشیدن هر دو: یک دلیل آن است که بیش از حد آهسته (می توانید آن را شش تا نه ماه برای یک دانشمند مقاله به کارشناسی و به نظر می رسد در یک مجله) و از سوی دیگر به دلیل آن است که دیگر امن است. ما باید سعی کنید راه های جدید برای انجام کارها در زمان واقعی و ایده هایی که در این زمان بحران را به ما خدمت می کنند و در آینده. وزن مورد نیاز از ما در این لحظه ارائه فرصت برای کشف هر دو افزایشی و تحول تغییرات.

در ResearchGate ما به طور مداوم در تلاش برای بهبود بهره وری علمی برای فعال کردن مقدار مورد نیاز پیشرفت. COVID-19 ترغیب ما به انجام بهترین های ما برای حمایت از محققان برای تبدیل شدن به کارآمد تر و باز تر. ما نیاز به اتصال با تمام بازیگران در علم بیشتر به این تغییر دهید: تأمین کنندگان مالی ناشران و موسسات و حتی سازمان ملل نیاز به گرد هم می آیند و reimagine آنچه علم می تواند باشد و چگونه آن را می تواند—و باید—drive توسعه دقیق و جامع تر و انعطاف پذیر تر جوامع است.

آینده علم است که مطمئنا بین المللی بین رشته ای و باز است. از طریق لنز COVID-19 تلاش مانند ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) ایستادگی کردن به عنوان پیشرو در آوردن ملی خیرین و خیر و شرکت ها با یکدیگر برای حل مشکلات. نیز وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از صلیب رشته ای و بین المللی همکاری که به امید در توانایی ما برای ایجاد یک فرهنگ جدید علوم از سرن (فیزیک) به سلول انسان Atlas (ژنومیک). ResearchGate خود COVID-19 جامعه صفحه طراحی شده است برای تشویق متقابل انضباطی همکاری در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

ابزار است که ما توسعه را از طریق COVID-19 بحران باید تجهیز ما به همکاری با یکدیگر در سراسر مرزها به صورت بحران های آینده. ما جمعی اقدامات در مواجهه با تغییر آب و هوا به عنوان مثال بوده است محزون می خوانی ناکافی به تاریخ. اجازه دهید با استفاده از این بحران به یاد بگیرند که چگونه به را علم بهتر است و اجازه دهید در ادامه این تلاش ها فراتر از بحران با هم. این لحظه فرصتی است برای هموار کردن مسیرهای جدید است که ما به دنبال فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>