چگونه COVID-19 مرگ و میر محسوب

به عنوان coronavirus فرا گرفته و از طریق ایالات متحده پیدا کردن تعداد واقعی افرادی که آلوده شده اند شده است مانع توجه به عدم وجود تست. در حال حاضر رسمی شمارش از coronavirus مرگ و میر به چالش کشیده شده بیش از حد.

در کلرادو برای مثال دولت جمهوری قانونگذار متهم کرده است دولت را در بخش بهداشت و درمان از دروغ باد COVID-19 مرگ و میر در, فلوریدا, رسانه های محلی باید در اعتراض به دولت وزارت بهداشت را عدم انتشار معاینات پزشکی اطلاعات عمومی وی از سوی مامورین که دولت ممکن است underreporting مرگ و میر.

واقعیت این است که تعیین علت مرگ است که همیشه ساده حتی قبل از همه گیر و یک درهم آمیخته از محلی قوانین و مقررات باعث می شود گرفتن مدرک معتبر ملی اطلاعات به چالش کشیدن. این اطلاعات در حد مرگ و میر در ایالات متحده بیش از گذشته چند ماه نشان می دهد که COVID-19 مرگ و میر احتمالا undercounted به جای overcounted.

علت مرگ

مرگ گواهی امضا می شود توسط یک پزشک که مسئول یک بیمار که در یک بیمارستان که حساب برای بسیاری از COVID-19 مرگ و میر. آنها همچنین می توانند امضا شده توسط بازرسان پزشکی یا خو یش که مستقل هستند مقامات که کار را برای تک تک شهرستانهای استان و یا شهرستانها. بسیاری از COVID-19 گواهی مرگ هستند به کار گرفته شده توسط پزشکان مگر اینکه مرگ رخ داده در خارج از بیمارستان که در مورد معاینات پزشکی یا پزشکی قانونی خواهد گام در دکتر گفت: سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی از محققین پزشکی (نام). در برخی از حوزه های قضایی از جمله شهرهایی مانند شیکاگو و میلواکی, پزشکی محققین درگیر در تعیین علت مرگ برای هر مشکوک COVID-19 مورد است. در آن دسته از حوزه های قضایی بازرسان پزشکی بررسی سوابق پزشکی حتی از بیمارانی که در بیمارستان جان به اطمینان حاصل شود که علائم و هر آزمایش نشان می دهد که بیمار در واقع مرد از COVID-19.

داشتن بازرسان پزشکی تایید COVID-19 مرگ و میر می تواند ایجاد یکنواختی بیشتر و واضح تر اسناد و مدارک ایکن گفت: زنده به علم است. در گواهی فوت وجود دارد فضاهای به لیست فوری علت مرگ و همچنین زنجیره ای از حوادث که منجر به نهایی که بیماری یا حادثه. وجود دارد همچنین فضاهای برای اضافه کردن عوامل است.

برای COVID-19 فوری علت مرگ ذکر شده ممکن است به عنوان زجر تنفسی با خط دوم خواندن “با توجه به COVID-19.” عوامل مؤثر مانند بیماری های قلبی و دیابت و یا فشار خون بالا می تواند در آن ذکر شده بیشتر پایین. این منجر به برخی از سردرگمی مردم با این استدلال که “واقعی” علت مرگ بیماری قلبی یا دیابت ایکن گفت: اما این مورد نیست.

“بدون COVID19 بودن آخرین کاه یا چیزی که منجر به زنجیره ای از حوادث که منجر به مرگ آنها احتمالا نمی خواهد که درگذشت,” او گفت:.

تشخیص COVID-19

چقدر سخت است به دقت تعیین کند که آیا COVID-19 بود واقعا که آخرین کلش بستگی به وضعیت. اکثر COVID-19 مرگ و میر دیده می شود در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در نیویورک در افرادی که همبود (و یا شرکت اتفاق می افتد) شرایط مانند بیماری عروق کرونر یا بیماری های کلیوی گفت: دکتر مریم Fowkes ارشد از کالبد شکافی خدمات در کوه سینا. اما آن را به طور معمول دشوار است برای گفتن آنچه که آنها را کشته است.

“در بسیاری از موارد بسیار ساده” Fowkes گفت: زنده به علم است. “ریه ها معمولا به شدت درگیر با آسیب شناسی به طوری که آنها دو تا سه برابر یا بیشتر از وزن نرمال نرمال ریه است.”

(اضافه وزن است که با توجه به سیال و همراه ریزه از آسیب بافت ریه.)

در برخی از موارد به خصوص کسانی که در آن کسی که می میرد در خانه و یا به سرعت نابود پس از ورود به اتاق اورژانس تعیین می شود کمی بیشتر فازی دکتر گفت: جرمی فاوست یک پزشک اورژانس در Brigham و بیمارستان زنان در ماساچوست است.

“چالش دانستن است که درگذشت COVID-19 مقابل که فوت کرد با این ویروس است که باعث COVID-19,” فاوست گفت: زنده به علم است.

کالبد شکافی می تواند کمک به پاسخ این سوال اما کالبد شکافی نرخ پايين بود و حتی قبل از همه گیر Fowkes گفت. حتی در کوه سینا, نادر, سیستم پزشکی ارائه می دهد که هر خانواده یک فرصت به یک دوست خود را autopsied به صورت رایگان نرخ کالبد شکافی شد تنها در حدود 20 درصد قبل از همه گیر. با توجه به نام وجود دارد و مداوم با کمبود پزشکی قانونی پاتولوژیست کار در ایالات متحده با حدود 500 در حال حاضر شاغل و نیاز به 1,200. کالبد شکافی برای COVID-19 نیز می تواند خطرناک به دلیل عفونی ماهیت بیماری و مداوم از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای پاتولوژیست.

یکی دیگر از عارضه برای تعیین علت مرگ به صورت COVID-19 است که برخی از افراد جوان فوت کرده اند از سکته مغزی و حملات قلبی و سپس آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون هیچ گونه سابقه علائم تنفسی. این ویروس در حال حاضر شناخته شده است به علت لخته شدن خون را نشان می دهد که COVID-19 شد قاتل در این موارد بیش از حد. Fowkes و همکاران او انجام میکروسکوپی بازرسی از مغز 20 COVID-19 قربانیان در بیمارستان سیستم و متوجه شد که شش نفر از آنها را موجود کوچک لخته شدن خون که باعث سکته مغزی کوچک قبل از مرگ.

“ما شاهد آن در بیماران جوانتر از شما انتظار می رود و ما شاهد آن در یک توزیع که شما انتظار می رود, بنابراین ما فکر می کنم آن را مربوط به COVID,” Fowkes گفت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر کرده است دستورالعمل نحوه ویژگی یک مرگ به COVID-19. دستورالعمل می خواهیم با استفاده از اطلاعات از COVID-19 تست که در آن ممکن است اما همچنین اجازه می دهد مرگ و میر ذکر شده به عنوان “فرض” یا “محتمل” COVID-19 بر اساس علائم و بهترین قضاوت بالینی فرد پر کردن گواهی فوت است. یک معاینه پزشکی در تلاش برای تعیین علت مرگ و میر در غیاب تست خواهد شانه سوابق پزشکی و پرس و جو از خانواده و عزیزان در مورد فرد علائم قبل از آنها درگذشت, ایکن گفت. Postmortem COVID-19 آزمون ممکن است بسته به صلاحیت این دادگاه ها.

Underreporting یا overreporting?

همه تناقضات علت مرگ گزارش قبل از COVID-19 همه گیر می گوید: Jay Wolfson, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه فلوریدای جنوبی (USF). اما گرفتن اطلاعات خوبی در مورد مرگ و میر در حال حاضر بسیار فشار دادن او گفت: زنده به علم است. گواهی مرگ اغلب توسط اپیدیولوژی و مقامات بهداشت عمومی برای شناسایی خوشه های عجیب و غریب از مرگ و میر و یا به لینک برخی از عوامل خطر ابتلا به برخی از علل مرگ. اما از آنجا که کشورهای مختلف و محلات قوانین مختلف در مورد ضبط و گزارش علل مرگ تجمعی داده است که همیشه کثیف است.

“من فکر می کنم برخی از کشورها تمایلی به باز کردن پایگاه داده های خود را تا دانستن آنها اعتبار مشکلات و یا دانستن این اطلاعات ممکن است مورد سوء استفاده قرار می” Wolfson گفت. اما مقامات بهداشت عمومی نیاز به دسترسی به, او گفت:, و آنها نیاز به کشف کردن راه برای حفاری به داده ها و استانداردسازی آنها. Wolfson و دیگر محققان در USF در حال حاضر در حال همکاری با مقامات دولتی را به ببینید که چه نوع از داده ها دولت می تواند از نظر قانونی انتشار, او گفت:.

در ضمن به عنوان بحث سیاسی بیش از پاسخ به این ویروس گرم برخی استدلال کرده اند که گزارش مرگ بودن به عمد اریب. ایکن رد مفهوم گسترده توطئه توسط بازرسان پزشکی; پزشکی محققین طراحی شده به نهادهای مستقل, او گفت:, و آنها را اجرا حیطه سیاسی از محافظه کار و لیبرال بوده.

“این همیشه به من ترک” او گفت:. “بازرسان پزشکی و خو یش نیست سازمان به اندازه کافی به یک توطئه است.”

در کلرادو اختلاف بیش از مردم در حال مرگ با COVID-19 مقابل از COVID-19 است که با توجه به فدرال دستورالعمل گزارش نیاز به وزارت بهداشت برای گزارش هر گونه COVID مثبت مرگ به CDC حتی اگر COVID-19 نبود فکر کردم به علت مرگ رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه (15 مه). وزارت بهداشت دستور داده شده است به گزارش این مرگ و میر به عنوان ناشی از COVID-19 به پلیس گفت:.

در فلوریدا قانون دولت مانع از انتشار مرگ گواهی داده Wolfson گفت: اما ممکن است به انتشار گواهی مرگ با شناسایی اطلاعات حذف شده یا از تجمعی دهد.

هر دو undercounts و overcounts از COVID-19 مرگ و میر ممکن است Wolfson گفت: اما هنوز روشن نشده است که به احتمال زیاد و یا اینکه آیا آنها ممکن است به سادگی تعادل هر یک از دیگر. Fowkes گفت که بر اساس تجربه خود آن را بیشتر احتمال دارد که COVID-19 مرگ و میر در حال از دست رفته از overcounted. که چون نیویورک است که در میان شهرهای مختلف نشان می دهد که خوشه در مرگ و میر در خانه و این غیر عادی خوشه می تواند با توجه به تست نشده و درمان نشده COVID-19.

شاید بهترین نشانه برای اینکه COVID-19 مرگ و میر شده است undercounted یا overcounted است که بیش از حد اطلاعات مرگ و میر. بیش از حد مرگ و میر مرگ و میر بالا و فراتر از آنچه به طور معمول انتظار می رود در یک جمعیت در یک سال داده شده. CDC نشان از افزایش بیش از حد مرگ و میر در اوایل سال 2020 به اضافه کردن ده ها هزار نفر از مرگ و میر.

برخی استدلال می کنند که بسیاری از این حد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 مستندات نه COVID-19 خود فاوست گفت: از آنجا که مردم از ترس ابتلا به این بیماری اگر آنها رفتن به بیمارستان به دلایل دیگر. یک مطالعه که در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق را پیدا کنید که نه بیمارستان بزرگ دیدم 38 درصد کاهش در مراجعه به بخش اورژانس یک نوع خاص از حمله قلبی در ماه مارس است. که نشان می دهد که مردم واقعا در حال به تاخیر انداختن و یا اجتناب از مراقبت های پزشکی که می تواند به این معنی است که برخی از آنها می میرند از علل قابل پیشگیری.

اما غیر COVID شرایط احتمالا توضیح نمی ترین حد مرگ فاوست گفت. تنها بخشی از حمله قلبی بازديد را نشان داده و زندگی را نجات داد, گفت, دلیل پزشکان باید درمان شاید 10 نفر برای نجات یک زندگی است. و سایر علل مرگ—مانند تصادفات خودرو—پایین هستند.

این تغییر می تواند با زمان فاوست هشدار داد. برای مثال اگر بیماران مبتلا به سرطان چشم پوشی خود را برای درمان یک سال و نه چند ماه تاثیر خود را در نرخ مرگ و میر بسیار بیشتر احتمال دارد به طور قابل توجهی در جمعیت گسترده ای داده است. اما در حال حاضر او گفت: “بعید است که coronavirus مرگ و میر در حال overcounted با قدر که توضیح می دهد که مشاهدات ما که چیزی بسیار غیر معمول در جریان است.”

کپی رایت 2020 LiveScience.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>