چگونه شناختی’ فن آوری می تواند به جلوگیری از یک بحران مواد غذایی

به عنوان coronavirus بحران عظیم تلفات در بازارهای جهانی و مقامات به طور فزاینده ای افزایش هشدار دهنده در مورد عرضه مواد غذایی.

Maximo Torero کالن اقتصاددان ارشد با سازمان ملل را سازمان غذا و کشاورزی (فائو) هشدار میدهد که “طولانی بحران همه گیر می تواند به سرعت قرار دادن یک فشار بر روی مواد غذایی زنجیره تامین یک وب پیچیده ای از فعل و انفعالات مربوط به کشاورزان, کشاورزی ورودی, گیاهان پردازش حمل و نقل خرده فروشان و بیشتر. صنعت حمل و نقل در حال حاضر گزارش slowdowns به دلیل بسته شدن پورت و تدارکات موانع می تواند اخلال در زنجیره تامین در هفته های آینده.”

او تاکید کرد که بر خلاف در “2007-2008 بحران جهانی غذا, کمیابی است مسئله نیست این زمان.” مشکل این است که مواد غذایی که در آن نیاز به رفتن.

تکنولوژی می تواند بهبود و کمک به جلوگیری از چنین فاجعه اثرات.

بهره برداری از داده ها در میان تحول

همانطور که با هر زنجیره تامین سیستم های که مواد غذایی را از تولید کنندگان و تولید کنندگان به خود را در جدول شامل شبکه های جهانی که اجرا بر روی داده ها است. هر کس از فروشندگان توزیع کنندگان و انبار و حمل و نقل و بیشتر نیاز به می دانم که چگونه تقاضا برای انواع مواد غذایی در حال تغییر است, چقدر است, تولید می شود, جایی که آن را به رهبری به زمانی که آن را وارد و بیشتر.

میزان اختلال در راه دشوار است به درک. برخی از تولید کنندگان و ارائه دهندگان در صورت تلاش به عنوان آنها پیدا کردن خود حقوقی واجد شرایط محدود به عنوان یک نتیجه از COVID-19. دیگران باید مقدار زیادی از عرضه اما شبکه حمل و نقل محدود تر به طوری که آنها در نهایت داشتن به خلاص شدن از شر کاملا خوب مواد غذایی—حتی تبدیل سبزیجات تازه به مالچ. و وقتی که می آید به بسته بندی مواد غذایی, برخی از مواد تشکیل دهنده است که معمولا در آمده از یک کشور به یک کارخانه در یک کشور دیگر به طور ناگهانی نیست که از طریق بنابراین کارخانه های در حال تقلا برای مواد تشکیل دهنده منبع از جاهای دیگر.

در همین حال برخی از شرکت ها که بازی نقش عمده ای در این زنجیره باید چرخد و حداقل برخی از تلاش های خود را برای کمک به ساخت و یا حمل و نقل غیر خوراکی مواردی که به شدت مورد نیاز در حال حاضر مانند تجهیزات برای بیمارستان ها و سایر موسسات پزشکی است. نگاهی آمازون به عنوان مثال که در آن مشتریان بیشتر و بیشتر شد و گرفتن مواد غذایی خود را قبل از همه گیر.

نیز وجود دارد شده است تغییر در آنچه که مشتریان به دنبال آن هستند. برای مثال به جای داشتن تنظیمات که بیش از مارک های خاص آنها می خواهند برای موارد خاص مردم آماده پذیرش شبیه مواد غذایی از هر نام تجاری در هر اندازه. کل زنجیره تامین نیاز به تنظیم.

فن آوری های شناختی و زنجیره تامین

این همه بیش از حد برای در حال حاضر کشیده کارکنان در بسیاری از شرکت ها مجبور به رسیدگی روزانه—به خصوص با تیم های کوچکتر به دلیل اخراج و غیبت.

فن آوری های شناختی کمک می کند. به عنوان Deloitte تعریف آنها شناختی و فن آوری “محصولات از هوش مصنوعی” است که “قادر به انجام کارهایی است که تنها انسان ها استفاده می شود قادر به انجام است.”

زمانی که شناختی تکنولوژی اعمال می شود به مواد غذایی و زنجیره تامین معاملات در سراسر جهان به دنبال زندگی می کنند حتی به عنوان آنها را تغییر دهید. تمام کسانی که اطلاعات فورا سنتز بنابراین کسب و کار و دریافت اطلاعات آنها نیاز دارید و می توانید زندگی می کنند تغییر به عنوان یک نتیجه.

برای مثال اگر یک ارائه دهنده است که قادر به تولید معمول خود را عرضه شیر دیگری می تواند فورا افزایش تولید آن و ارائه دهندگان دیگر می توانید ببینید که اطلاعات. همان می رود برای تدارکات. اگر محدودیت های تجاری کمبود پرسنل و یا دیگر عوامل جلوگیری از حمل و نقل از قادر بودن به انتخاب و ارائه مواد غذایی دیگر حمل و نقل می دانم که فورا و انتخاب کنید که قطعه ای از کسب و کار.

ساخت این اتفاق می افتد نیاز به کسب و کار در سراسر زنجیره اجازه می دهد تا داده های خود را برای لود شود تا به یک محل واحد در ابر که در آن پردازش شده است بلافاصله با آنچه ما تماس بگیرید شناختی اتوماسیون. این فرایند همچنین پیچد در دیگر اطلاعات مانند آب و هوا و پیش بینی تغییرات در بنادر و یا در مسیرهای حمل و نقل ، (شرکت ما یکی از ارائه دهندگان متعدد از جمله تکنولوژی به صنایع خاص.) این فرآیند خودکار می فرستد اطلاعات کلیدی برای هر کس در زنجیره ای به طوری که آنها دریافت یک تصویر روشن از چیزهایی که در آن ایستاده است.

متعدد نمونه های واقعی زندگی نشان داده اند که چگونه امیدوار کننده این فن آوری می تواند. در دانشگاه صنعتی چالمرز در سوئد محققان با انجام سه مطالعات موردی در صنعت خودرو و “عظیم بالقوه رقابتی اگر این شرکت در نظر شناختی اتوماسیون و فرم شناختی اتوماسیون استراتژی است. این می شود بیشتر و بیشتر مهم در جهان از سفارشی سازی انبوه و [جهانی].”

Johnson & Johnson یکی از شرکت ها کار کرده اند می گوید: چنین فن آوری می تواند کمک به ایجاد یک “واقعا فوق العاده خود رانندگی خودکار سیستم.” کامل نیست البته. اما از طریق یادگیری ماشین در طول زمان آن را کاهش نرخ خطا و افزایش بهره وری.

فکر می کنم از آن را مانند یک ارکستر. برخی از افرادی که معمولا بازی ابزار خاص به طور ناگهانی در دسترس نیست اما دیگران وجود دارد ایستاده است که می تواند محل خود را. شناختی اتوماسیون عمل می کنند مانند یک هادی گرفتن هر کس به محل بلافاصله با همان نت موسیقی, ساخت مطمئن شوید که آنها می توانید بازی را با هم هماهنگ است.

با سرعت بیشتری تامین کنندگان مواد غذایی در مهار قدرت شناختی اتوماسیون امن تر و قوی تر در آینده برای همه خواهد بود.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا اینجاو خواندن پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>